wmaraci reklam

Sıfır Bütçe ile Yazılım Ofisi Açmak/Deneyeceğiz :)

46 Mesajlar 6.801 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Yazilimarsiv Yazilimarsiv WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Pusat Bilişim Kurucu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 8 / 36
  • Ticaret 16, (%100)

kramper adlı üyeden alıntı

Hocam bir tema satış sitesi açın, yapın 3-4 tane tema. 2 si permium 2 si free olsun. Bir de adsense li bir site açın. 2 adet free temanızın footer'ına adsense'li sitenizin linkini atın. 2 premium temayı da satışa çıkarın. 200 değil 800-900 çıkarırsınız aylık.

Benimki bir fikir tabi size kalmış :)

200 sadece maliye masrafıydı sağol öneriler için :)

wmaraci
reklam

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
hocam öncelikle riskiş aldığınız için teşekkür ederim başka şehirlerde nasıl oluyor bilmiyorum ama ben izmirdeyim ve yazılım firması açmak için kosgeb kursuna gittim ve bitirdim sertifika elimde,ama 30000 tl yi almak için (erkeklerde) 50000 tl masraf yapıyorsunuz toplamda ve size 30000 tl hibe veriyor 3000 şirket açılış+ 12000 1 yıllık gider ve 15000 ofis sarf malzemeleri yani 1000 tl harcıyorsun ve götürüyorsun fişi onlara onlarda %60 ını size gewri ödüyor böyle böyle 50000 tlnin 30000 ni ni geri alıyorsunuz .Bu arada gidenlerin hiç birisi (bende dahil) 30000 tl için değil 6 ay sonra alabileceğiniz 2 yıl geri ödemesiz 5 yıl vadeli 70000 tl için gidiyor o kursa :)

şimdi bu kadar yazımdan sonra asıl bombayı söyleyeyim iş planı hazırlama ödevini tüm gece detaylıca sanki yarın ofisi açacakmış gibi hazırlayınca fark ettim ki 15700 tl 'ye ihtiyacım var sadece :) yani KOSGEB kursuna bile ihtiyaç yok bu bütçeye sahip olanların.

ama bende o bütçede yok orası ayrı :)

inşallah dilediğiniz gibi olur

Ek Olarak: hocam öncelikle riskiş aldığınız için teşekkür ederim başka şehirlerde nasıl oluyor bilmiyorum ama ben izmirdeyim ve yazılım firması açmak için kosgeb kursuna gittim ve bitirdim sertifika elimde,ama 30000 tl yi almak için (erkeklerde) 50000 tl masraf yapıyorsunuz toplamda ve size 30000 tl hibe veriyor 3000 şirket açılış+ 12000 1 yıllık gider ve 15000 ofis sarf malzemeleri yani 1000 tl harcıyorsun ve götürüyorsun fişi onlara onlarda %60 ını size gewri ödüyor böyle böyle 50000 tlnin 30000 ni ni geri alıyorsunuz .Bu arada gidenlerin hiç birisi (bende dahil) 30000 tl için değil 6 ay sonra alabileceğiniz 2 yıl geri ödemesiz 5 yıl vadeli 70000 tl için gidiyor o kursa :)

şimdi bu kadar yazımdan sonra asıl bombayı söyleyeyim iş planı hazırlama ödevini tüm gece detaylıca sanki yarın ofisi açacakmış gibi hazırlayınca fark ettim ki 15700 tl 'ye ihtiyacım var sadece :) yani KOSGEB kursuna bile ihtiyaç yok bu bütçeye sahip olanların.

• Üyelik 11.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 8 / 36
  • Ticaret 16, (%100)

cthax adlı üyeden alıntı

hocam öncelikle riskiş aldığınız için teşekkür ederim başka şehirlerde nasıl oluyor bilmiyorum ama ben izmirdeyim ve yazılım firması açmak için kosgeb kursuna gittim ve bitirdim sertifika elimde,ama 30000 tl yi almak için (erkeklerde) 50000 tl masraf yapıyorsunuz toplamda ve size 30000 tl hibe veriyor 3000 şirket açılış+ 12000 1 yıllık gider ve 15000 ofis sarf malzemeleri yani 1000 tl harcıyorsun ve götürüyorsun fişi onlara onlarda %60 ını size gewri ödüyor böyle böyle 50000 tlnin 30000 ni ni geri alıyorsunuz .Bu arada gidenlerin hiç birisi (bende dahil) 30000 tl için değil 6 ay sonra alabileceğiniz 2 yıl geri ödemesiz 5 yıl vadeli 70000 tl için gidiyor o kursa :)

Ek Olarak: hocam öncelikle riskiş aldığınız için teşekkür ederim başka şehirlerde nasıl oluyor bilmiyorum ama ben izmirdeyim ve yazılım firması açmak için kosgeb kursuna gittim ve bitirdim sertifika elimde,ama 30000 tl yi almak için (erkeklerde) 50000 tl masraf yapıyorsunuz toplamda ve size 30000 tl hibe veriyor 3000 şirket açılış+ 12000 1 yıllık gider ve 15000 ofis sarf malzemeleri yani 1000 tl harcıyorsun ve götürüyorsun fişi onlara onlarda %60 ını size gewri ödüyor böyle böyle 50000 tlnin 30000 ni ni geri alıyorsunuz .Bu arada gidenlerin hiç birisi (bende dahil) 30000 tl için değil 6 ay sonra alabileceğiniz 2 yıl geri ödemesiz 5 yıl vadeli 70000 tl için gidiyor o kursa :)

Kosgebi malesef çoğu arkadaşımız kulaktan duyma aaa 30000 veriyor falan diye anlıyor. Arkadaşlar bir iş kurmak için sermaye veya cesaretiniz yoksa KOSGEB HİKAYEDİR...

Ek Olarak: Yeni gelişme :))

Zuperman Zuperman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğretmen Adayı
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** Ü**
  • Mesajlar 531
  • Beğeniler 55 / 97
  • Ticaret 5, (%100)
Ulus rüzgarlı başta fail çankaya felan olacakki hani tamam bu adamların arkasında birileri var desinler :)

Hayat seni yıkabilir ama önemli olan yıkıldığın zaman daha sağlam ayağa kalka bilmektir.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 11.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 8 / 36
  • Ticaret 16, (%100)

Zuperman adlı üyeden alıntı

Ulus rüzgarlı başta fail çankaya felan olacakki hani tamam bu adamların arkasında birileri var desinler :)

2000 liranın üstünde kiralarla hayal peşinde koşucak bütçemiz yoktu demekki
prisoner

kişi bu mesajı beğendi.

Zuperman Zuperman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğretmen Adayı
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** Ü**
  • Mesajlar 531
  • Beğeniler 55 / 97
  • Ticaret 5, (%100)

Yazilimarsiv adlı üyeden alıntı

2000 liranın üstünde kiralarla hayal peşinde koşucak bütçemiz yoktu demekki

4 Yılım ulusta geçti oradaki firmaları bağlarsanız çok sağlam olur da dikkat etmek lazım tabi :)

Hayat seni yıkabilir ama önemli olan yıkıldığın zaman daha sağlam ayağa kalka bilmektir.

• Üyelik 11.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 8 / 36
  • Ticaret 16, (%100)

Zuperman adlı üyeden alıntı

4 Yılım ulusta geçti oradaki firmaları bağlarsanız çok sağlam olur da dikkat etmek lazım tabi :)

ne konuda dikkat etmek lazım bu arada bizim han öyle diğerleri gibi değil güvenlikli falan yani ..

AlperenAtasever AlperenAtasever I love SEO Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1269
  • Beğeniler 173 / 271
  • Ticaret 13, (%100)
Allah utandırmasın, riske girmişsiniz. Risk iyidir, tutunamazsanız bile hiç değilse tecrübeniz olur.
Yazılım Firması demişsiniz ne iş yapacaksınız?
Diğer ifrmalar için websitesi falan mı?

• Üyelik 11.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 8 / 36
  • Ticaret 16, (%100)

PLobcyX adlı üyeden alıntı

Allah utandırmasın, riske girmişsiniz. Risk iyidir, tutunamazsanız bile hiç değilse tecrübeniz olur.
Yazılım Firması demişsiniz ne iş yapacaksınız?
Diğer ifrmalar için websitesi falan mı?

Hali hazırda bir kaç kazanç sağlayan projemiz var bunları arttırmayı düşünüyorum.
Aylık ücretle firmalara bilgi işlem desteği,web tasarım yazılım hizmetleri,seo-reklam-medya hizmetleri,elektronik projeler vs.
Teşekkürler
prisoner

kişi bu mesajı beğendi.

prisoner prisoner blogisma Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek İngilizce Öğretmeni
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad İ** M**
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 203 / 80
  • Ticaret 15, (%100)
Rüzgarlı candır. Öğrenciyken iki senemi geçirdim. Çok hareketli bir yer. Oranın ayrı bir yeri var bende nedense. Projelerinizde ve işinizde başarılar ;)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al