wmaraci reklam

Sınırsız hosting alacaklar dikkat

10 Mesajlar 895 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

salihx1983 salihx1983 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 29 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Herkese merhba sınırsız hosting alanlar dikkat, inode diye bir şey varmış o çogu hosting paketinde görünmüyor, sen sınırsız hosting aldım diye seviniyorsun en fazla iki üç site kurdumu sana diyorlar idone sınıra geldin paket değiştir hani bu sınırsızdı

wmaraci
reklam

aries aries WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek işçi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 827
  • Beğeniler 150 / 383
  • Ticaret 1, (%100)
Evet genelde 200.000 veya 250.000 dosya ile sınırlandırıyorlar... İki üç siteyle de sınıra geleceğini düşünmüyorum... Tabi nasıl bir site kurduğunuza bağlı, kimseyi yanlış yönlendirmek istemem...

forces forces WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1366
  • Beğeniler 9 / 379
  • Ticaret 0, (%0)
inode dosya sayısı anlamına gelir . Dolayısı ile sınırsız diye bu hayatta bir şey yok . Daha önce kullandığım hosting te 250.000 sınırı vardı .Doldurdum Sonrasında VPS geçtim 2000000 sınırı var şu an . Hangi servis sağlayıcısına giderseniz gidin inode sınırı vardır. ( küçük harflerle sözleşmelerde yazılı :) )

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
1- Gerçek sınırsız hostingler var ancak fiyatları ateş pahası
2- Çakma sınırsızlar inode bazında olup fiyatları uygun olur, satış politikasına ve firmanın ayarlamasına göre sınırlar değişir.

İnode sınırı olmayan gerçek sınırsızların fiyatları dedicatedler ile yarışır managed hosting olarak geçer yarı hosting yarı vps kafasındadır.
rostistos SENibrahim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 13.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 29 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Açıklama için teşekkürler acemiliğimize geldi başımız biraz ağrıdı bari başkalrınında ağrımasın diye yazdık

• Üyelik 13.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 29 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

forces adlı üyeden alıntı

inode dosya sayısı anlamına gelir . Dolayısı ile sınırsız diye bu hayatta bir şey yok . Daha önce kullandığım hosting te 250.000 sınırı vardı .Doldurdum Sonrasında VPS geçtim 2000000 sınırı var şu an . Hangi servis sağlayıcısına giderseniz gidin inode sınırı vardır. ( küçük harflerle sözleşmelerde yazılı :) )

O zaman sınırsız demiyecekler çoğu insan inodeyi bilmez alanda ona görenalır zaten

RootFRM RootFRM Müşteri Temsilcisi Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek MT
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 88 / 89
  • Ticaret 2, (%100)

salihx1983 adlı üyeden alıntı

O zaman sınırsız demiyecekler çoğu insan inodeyi bilmez alanda ona görenalır zaten

Reklam ve pazarlamadır bunun adı hocam, her zaman bir şey satın alırken satış sözleşmesi veya kullanım sözleşmesine onay verirsiniz Verdiğiniz onay "Okudum, anladım kabul ediyorum." anlamını taşır. Okuyup okumamak kullanıcıya ait bir durumdur. Firma zaten zorunlu olarak seçmeni ister. Der ki kardeşim ben bu bu bu şekilde ayarlıyorum onay veriyorsan al. Bir dayatma sistemi yoktur. Tercih alıcıya aittir.

Bugüne kadar hep ileri denedik.

115880 115880 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 01.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 52 / 49
  • Ticaret 2, (%100)
Tam anlamıyla sınırsız hosting diye bir şey yoktur zaten. Inode limiti olmasa bile CPU, RAM limitleri var. Sınırsız depolama alanı derler ama 20-25 GB kullanım yaptığınızda VPS paketlerine geçirirler. Kullanım şartlarında yazdığından hukuki olarak da haklılar. Ya VPS almanız gerekiyor ya da üstteki arkadaşın dediği tür hostingden almanız gerekiyor. Bu konuda size kendi çalıştığım firmayı önerebilirim.

Inode limiti olmayan cloud web hosting için bu paketleri, inode limiti olmayan cloud wordpress hosting için şu paketleri tavsiye ederim. Ya da farklı bir script ise menüden seçebilirsiniz.

Cloud load balance (bulut yük dengeleme) teknolojisi kullandıklarından siteniz tek sunucudan değil birçok sunucudan en müsait olanından hizmet veriyor. Ayrıca ücretsiz CDN ve günlük yedekleme mevcut. Kendi sitelerim için çalışıyorum ve sunucu performansları harika siteler saniyede açılıyor ve çözüm odaklı destek sunuyorlar.

• Üyelik 13.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 29 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
İnanın yurtdışıfirma kullandım inode yi tr gördüm dedik kendi ülkemin insanı kazansın

• Üyelik 13.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 29 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Tavsiye için teşekkürler

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al