wmaraci reklam

Site Konusu Düşünceleriniz

4 Mesajlar 497 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

copierbond copierbond WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek elektronik
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 9 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar bir site açtım iyi güzel hoş download sitesi ama tabi rakipler güçlü ve işim zor . kafanızda şu iş iyi gidebilir vs. tarzında fikir varsa yardımcı olur musunuz ?

download işini bırakıp gelen yorumlara göre kendi kafama yatan yöne doğru yol almayı planlıyorumda :)

wmaraci
reklam

60423 60423 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)
yapamadın yada yapmaya üşendiğin için bırakıyorsun sanırım :D bende yaşadım ordan biliyorum ektek yükle falan ooo uzun iş :D bir blog aç yazmaya başla hergün bir yazı paylaş herhangi bir konuda bir yıl sonra bir bakmışsın 365 yazın olmuş
günde 2 paylaşırsan 730 yazı eğer üşenmem deyip 3 paylaşırsan 1095 yazı nasıl ama rakamlar mükemmel değil mi işte bende bu rakamlara ulaşamadım :( inşallah sen ulaşırsın önerilerim bunlar hadi iyi forumlar :)

copierbond copierbond WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek elektronik
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 9 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
"Trangormad" ah birde ne üzerine yazacağımı bulsam . aslında download sitesi iyi güzelde bir sürü içerik eklemek gerek başka sitelerden almaya kalksan rar şifresi sorunu var :)

Furkan Furkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 206 / 113
  • Ticaret 7, (%100)
Benimde sitem vardı indirme sitesi. Responsiv bir iş yaptım masraftan kaçınmayarak 6 ay sonra kapattım. Tüm yazılar özgün olmasına rağmen. İlk 2 sayfada bulunan rakipleri asla geçemezsin daha genel konuları ilke edilmiş siteler aç.

Eğer ki içerik ekibin var ise programın çıktığı saat demiyorum dakikada gönderebilirseniz zamanla yükselebilirsiniz. O da 1 sene civarı, bizzat hüzün ve tecrübe yaşandığı için yazıyorum. Farklı siteler açtım daha mutluyum

-
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al