wmaraci reklam

Siteme Hit Gelmiyor (Yardım)

7 Mesajlar 1.146 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

smumcu59 smumcu59 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webmaster - Developer
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad S** M**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 15 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle merhabalar;

Sitem https://www.teknoforum.site

Sitemin konsepti forum .

Siteyi Mart 2020 'de açtım. Aşağı yukarı 5 - 6 ay olmuş. Siteye hergün içerik eklemeye çalışıyorum. Hergün yenilikler getirmeye çalışıyorum ama halen hit alamıyorum. (Günlük en fazla 15 -20 hit alabiliyorum)

Alexa sıralamam : 2,216,045

Ülke sıralamam : 58,562

Adsense ile reklam yayını da yapıyorum.

Arkadaşlar ne yapmam gerekiyor backlink mi artırmalıyım. Seo üzerinde mi çalışmalıyım. Yardım ederseniz sevinirim. Teşekkürler :)

https:/yemeklegel.com

YemekleGel Online Yemek Siparişi Platformu
wmaraci
reklam

BloodMan BloodMan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 31 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam, forum büyütmek kolay bir şey değil keşke forum yerine bir blog veya site üzerine yoğunlaşsaydınız çünkü Türkiye'de yeni bir forum tutması imkansız hele hele teknoloji forumu ancak üreten bir forum olacak ki yani insanların ilgisini çeken ve onlara bu forumda bulabilecekleri birşeyler vermek gerekiyor ki o forum tutsun zor iş yani dürüst olmak gerekirse şahsi görüşüm teknoforum.site diye foruma kimse üye olmaz com,net,org, gibi domain olsa daha iyi olurmuş ancak emek veriyorsunuz saygı duyuyorum umarım istediğiniz herşey olur :)

Bu hayatta farklı ol! Değiş, geliş, keşfet, yüksel! Sonunda tek ol!

smumcu59 smumcu59 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webmaster - Developer
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad S** M**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 15 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

BloodMan adlı üyeden alıntı

Hocam, forum büyütmek kolay bir şey değil keşke forum yerine bir blog veya site üzerine yoğunlaşsaydınız çünkü Türkiye'de yeni bir forum tutması imkansız hele hele teknoloji forumu ancak üreten bir forum olacak ki yani insanların ilgisini çeken ve onlara bu forumda bulabilecekleri birşeyler vermek gerekiyor ki o forum tutsun zor iş yani dürüst olmak gerekirse şahsi görüşüm teknoforum.site diye foruma kimse üye olmaz com,net,org, gibi domain olsa daha iyi olurmuş ancak emek veriyorsunuz saygı duyuyorum umarım istediğiniz herşey olur :)

Hocam bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim. Evet forum büyütmek kolay bir iş değildir. Bunun farkında olarak hareket ediyorum. Alan adlarında da bize en uygunu teknoforum.site alan adıydı. Net org ve com alan adlarının sahibi bulunuyor. Birisi alışveriş org olan blog net olanda eskiden alan adını almış daha yeni forum yapıyor.

Birde ben sadece forum odaklı gitmiyorum . :D teknoforum.site altyapısında çalışan bir blog sistemim dahi bulunuyor. Fakat ona biraz rötuş yapmam gerekiyor. Sizce blog sistemine de forumda olduğu gibi emek verirsem sitede gözle görülür bir artış sağlanırmı ?

https:/yemeklegel.com

YemekleGel Online Yemek Siparişi Platformu

halotr halotr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek PHP
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 1 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
Hiti olan kelimelerde biryerler getirmeniz gerek siteyi
smumcu59

kişi bu mesajı beğendi.

https://bit.ly/3ggzPQP - ♣ Freepik Aylık/Yıllık Premium Hesap Satış - ♣
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

BloodMan BloodMan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 31 / 34
  • Ticaret 0, (%0)

smumcu59 adlı üyeden alıntı

Hocam bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim. Evet forum büyütmek kolay bir iş değildir. Bunun farkında olarak hareket ediyorum. Alan adlarında da bize en uygunu teknoforum.site alan adıydı. Net org ve com alan adlarının sahibi bulunuyor. Birisi alışveriş org olan blog net olanda eskiden alan adını almış daha yeni forum yapıyor.

Birde ben sadece forum odaklı gitmiyorum . :D teknoforum.site altyapısında çalışan bir blog sistemim dahi bulunuyor. Fakat ona biraz rötuş yapmam gerekiyor. Sizce blog sistemine de forumda olduğu gibi emek verirsem sitede gözle görülür bir artış sağlanırmı ?

Hocam forum+blog mantıklı olabilir teknoloji üzerine ancak dediğim gibi teknoloji siteleri ile rekabet etmek için içerik önemli bence dediğim gibi blog üzerinden yürüyüp oradan üyeleri çekmek bana göre daha mantıklı gibi direk foruma yönlendirmektense çünkü forumda elle tutulur birşey yoksa foruma kimse direk üye olup paylaşım yapmıyor tecrübe ile şahidim bu duruma ben bile birşey başarmak için önce kitleyi yarattım. Kitle önemli kitleye de birşeyler vermen gerekiyor ki o kitle oluşsun ve sende o kitleyi yönlendirebilesin değil mi :)

Bu hayatta farklı ol! Değiş, geliş, keşfet, yüksel! Sonunda tek ol!

Sys Sys WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 43 / 27
  • Ticaret 1, (%100)
Daha İyisini Yapacağınızdan Eminim İstikrar Başarıyı Getirir Buda Sizde Var :)

linktrpro linktrpro linktr.pro Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 4 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
linktr.pro Benim Sitem Uygun Fiyata Sitenizi Popup Reklam Alabilirim İyi Kullanıcı Kasarsınız İlgilenirseniz PM Alırım

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al