wmaraci reklam

Sitenin Mail Abonelerini Nasıl Arttırırım.

10 Mesajlar 781 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

theCrawLe theCrawLe mobiluzman.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Muhasebe Uzmanı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 2481
  • Beğeniler 615 / 614
  • Ticaret 12, (%100)
Herkese Merhaba;

Bir siteye mail abonesi kazandırmak için ne yapmak lazım. Tavsiyeleriniz neler, Popup açılan abone ol vs. gibi.
onureroglu

kişi bu mesajı beğendi.

⭐ mobil uzman⭐
wmaraci
reklam

onurkaplan onurkaplan Bilgi Paylaştıkça Çoğalır Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Senior Email Marketing Special
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 100 / 548
  • Ticaret 4, (%100)
Bu işin içinde olan biri olarak pop-up ile yapabilirsin ayarlarını da şu şekilde yapman uygun olacaktır.

30 saniyede bir açılan 7 gün cookie süresi olması uygundur.

bu kullanıcıların ucuna kampanyada eklenmesi lazım bu şekilde geçersiz adresleri de elemiş olursun

• Üyelik 30.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Muhasebe Uzmanı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 2481
  • Beğeniler 615 / 614
  • Ticaret 12, (%100)
onurkaplan Bu işle uğraşmanız çok güzel tesadüf ilerleyen zamanda sizinle çalışmak isterim imzamdaki site için pm atıp neler yapabileceğimizi söyler misiniz site blogger tabanlı bir site.

⭐ mobil uzman⭐

WpOmerFaruk WpOmerFaruk blogkurdu.net Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Wordpress Geliştiricisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 181 / 603
  • Ticaret 53, (%100)
Bir siteye mail abonesi kazandırmanın en temel şartı gerçekten doğru yayın kategorisi tercihi & kaliteli içerik. Eğer kendinizi ziyaretçinizin yerine koyarak düşünürseniz çok güzel sonuçlar alabilirsiniz.

Mesela şöyle düşünün: ziyaretçiniz Google'da bir arama yapar. Bu aramayı ne için yapar? Gerçekten bilgi almak istediği için. Çoğunlukla ilk 3 sonuca tıklar. Bu sonuçlardan birisi sizin siteniz olsun. Kullanıcı sitenize girdi. Aradığı konuyla alakalı görünen bir başlık ve içerik. Bu içeriğin kullanıcıya gerçekten aradığı sonuç olduğuna ikna ederseniz ve bu tarz konularda daha fazla yardımcı içeriğinizin olduğuna inandırabilirseniz o kullanıcı abone olmak için yeterli şartlara gelmiş demektir. Şık bir abone ol kutucuğu ile işi noktalayabilirsiniz.

Google'da arama yapılan her sorgu elbette kalıcı/sürekli işler için olmayabilir. Mesela bir konuda bilgi almak için arama yapan kişi bir siteye girdikten sonra o konuyu bir daha merak etmeyebilir. Anlık olabilir yani. Bu tarz durumlarda da ziyaretçi siteden çıkana kadar elli bin kere pop-up gösterseniz yine de faydası olmaz.

"E-posta abonesi" oluşturabilmek için gerçekten özel bir kategori seçmek ve bu kategori ile sürekli ilgilenen, bu alandaki içerikleri sürekli takip eden bir kitlenin olduğu bilmek gerekir. Herhangi bir futbol maçının sonucunu öğrenmek için bir yere abone olmaya gerek yok mesela bana göre. Çünkü bu anlık bilgidir. Futbol müsabakasının ismini yazıp çıkan herhangi bir sonuca tıklarsınız sonucu öğrenip çıkarsınız. Ama atıyorum gezi blogları gibi, bir yazılım diline ait bilgi paylaşan bloglar gibi belirli hedef kitlesi olan içerikler abone toplamak için önemlidir. Bu alanı bulup kaliteli içerik oluşturduğunuzda meraklısı zaten ben bu siteyi kaçırmayayım diyecektir ve dediğim gibi bundan sonra da tek yapmanız gereken bir abonelik formu koymanız olacaktır.
onureroglu

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

onurkaplan onurkaplan Bilgi Paylaştıkça Çoğalır Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Senior Email Marketing Special
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 100 / 548
  • Ticaret 4, (%100)
HamdiCetin söylediğim gibi yaparsanız sıkıntısız bir şekilde işleyecektir ucuna konulacak kampanya için düşündüğünüzde pm atarsanız yardımcı olurum

• Üyelik 30.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Muhasebe Uzmanı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 2481
  • Beğeniler 615 / 614
  • Ticaret 12, (%100)
WpÖmerFaruk peki sağlık makaleleri paylaşan bir site için sizce abone listesi oluşturmak mantıklı mıdır ? Sürekli takip gerektirir mi yoksa anlık bilgi alıp çıkılacak sitelerden mi size göre.

⭐ mobil uzman⭐

• Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 181 / 603
  • Ticaret 53, (%100)
Yukarıda bahsettiğim gibi sağlık da özel bir alan ancak biraz geniş. Sanırım imzanızdaki siteden bahsediyorsunuz. Gördüğüm kadarıyla sağlıkla ilgili birçok kategoride içerik var. "Sağlık" gibi geniş ve birçok alt kategoriye sahip konularda işin hem avantajları hem dezavantajları oluyor. Mesela her alt kategori için daha özenli ve daha kaliteli içerikler çıkarmanız şart. Çünkü birden fazla ilgilenmeniz gereken kategori olduğu için yazım kalitesi de ortaya çıkan içeriğin niteliği de düşüyor doğal olarak.

Ama öbür taraftan da "Sağlık"ı birden fazla kategorisi olan bir çatı olarak düşündüğümüzde abone sayınızı daha hızlı artırma şansınız doğuyor. Erkek / Kadın sağlığı mesela. Yada Estetik-Güzellik / Diyet-Spor gibi farklı alt kategorilerin farklı meraklılarını aynı siteye toplamış oluyorsunuz. Eğer planlı, derli toplu ve gerçekten emek vererek ilerlediğinizde böyle bir yapının ilerde büyük bir oluşuma dönüşmesi bile söz konusu olabilir.

• Üyelik 30.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Muhasebe Uzmanı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 2481
  • Beğeniler 615 / 614
  • Ticaret 12, (%100)
WpÖmerFaruk Gerçekten yapıcı yaklaşımınız, verdiğiniz fikirler ve ilgi alakanız için teşekkür ederim. Zaten bu alanı severek seçtim ve amacım 2-3 makale paylaşayım adsense alayım değil kesinlikle. Sağlık alanını çok sevdiğim ve merak ettiğim bazen işimin düştüğü konuları veya insanların araştıracağı konuları analiz ediyorum, arama hacmi olsun vs. gibi. Sonrasında o konu hakkında araştırmalar yapıyor ve makalelerimi yazıyorum minimum 500 kelimenin altına inememeye çalışıyor ve doğru bilgiyi aktarmayı hedefliyorum. Belki çok hızlı gelişmeyecek günde 1 makale paylaşabiliyorum tek başıma yürüttüğüm için ama zamanla bahsettiğiniz yerlere geleceğini düşünüyorum.

⭐ mobil uzman⭐

• Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 181 / 603
  • Ticaret 53, (%100)
Rica ederim ne demek. Hedefi adsense olanların çoğu yarı yolda kalıyor ne yazık ki. Çünkü işler öyle gelişmiyor. Hangi iş olursa olsun severek yapılmadığı sürece eliniz boş kalıyor. Severek, isteyerek ve özenerek yaptığınız sürece hem doğru hedef kitlesi hem gerçek dostlar hem de kazanç elde edebilirsiniz. Bana göre bu tarz işlerde en güzel nokta içeriklerinizi beğenip sizinle gerek yorum bırakarak gerek abone olarak gerek diğer iletişim kanalları üzerinden iletişim kurarak heyecanlarını paylaşan kişiler biriktirmek :)

Başarılı bir yolculuk diliyorum.

• Üyelik 30.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Muhasebe Uzmanı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 2481
  • Beğeniler 615 / 614
  • Ticaret 12, (%100)
WpÖmerFaruk dilek ve önerileriniz için teşekkür ediyorum.

⭐ mobil uzman⭐
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al