merhaba arkadaşlar elimde bulunan ve bir kaçı premium domain olan domainlerden sizce hangisini değerlendirmeliyim. 3-4 tanesi nich konusunda sağlam domainler ve ingilizce. rakip domainleri premium da ve 30 bin tl ile 200 bin tl arasında godaddy premium fiyat biçmiş. çok uzun bir liste olduğundan hepsinin benzer fiyatlarını yazamıyorum ksuura bakmayın ama ilk 4 domain premium domain listesinde ve benzer rakip domainler premiumda sektör ölmesin diye isim veremiyorum kusura bakmayın.
elimdeki 3 sitenin projelerini bitirdim hepsi tr kayıtlı ama artık türkiye den site işini bırakıp yabancı sektöre geçmeyi düşünüyorum.

1- İngilizce domain rakip domain fiyatları 35-60 bin tl - (rakip domain - premium Minimum Teklif miktarı 39.603,96 TL ) ABD den sorgulamada google aranma oranı 2 milyon sonuç

2 - ingilzce domain benzer domain fiyatları ( premium daha fazla bilgi edinin Sepete Ekle 51.485,11 TL* godaddy ekranıdır. - ABD den sorgulamada google aranma oranı 70 milyon sonuç

3 - ingilzice domaindir. benzer ve alakalı domainlerin hepsi dolu - ABD den sorgulamada google aranma oranı 2 milyon sonuç

4 - ingilzice domaindir. benzer ve alakalı domainlerin hepsi dolu ABD den sorgulamada google aranma oranı 2 milyon sonuç​​​​​​​

5 - ingilizce domain sağlık ile alakalıdır. benzer domainleri doludur fakat isim ile akalaı ana domaindir. ABD den sorgulamada google aranma oranı 4 milyon sonuç

6 - ingilizce domain sağlık ile alakalıdır. niche domaindir. ABD den sorgulamada google aranma oranı 20 milyon sonuç

7- türkçe kektarifi.org