wmaraci reklam

Sizce Vazgeçmeli miyim?

45 Mesajlar 5.474 Okunma
wmaraci reklam

KayfeBilisim KayfeBilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Makale.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 78 / 35
  • Ticaret 9, (%100)

KorAykor adlı üyeden alıntı

Sitenizde biraz dolaştım, içeriğiniz çok güzel. Yukarıda arkadaşların söyledikleri doğru zaman içerisinde index aldıkça gelecek organik sayısıda artacaktır. Vazgeçmemeniz dileği ile.

Yorumunuz için çok teşekkür ederim, elimden geldiği kadar devam ettireceğim. Moral oldu bu iyi yorumlar bana.

www.anneyehaber.com
wmaraci
reklam

07ibrahim07 07ibrahim07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT Manager
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 953
  • Beğeniler 0 / 218
  • Ticaret 23, (%96)
Yazdığınız makalenin Google'da ilk sayfaya veya 2. sayfaya düşmesi gerekiyor.Rekabeti yüksek alanda makale yazıyorsanız 1000 tanede yazsanız 3 5 ayda ilk sayfaya düşemezsiniz.Rekabeti düşük google'da daha kolay yükseleceğiniz alanlarda makale yazarsanız hitiniz haliyle yükselir.Bunun dışında sitenize hiti sosyal medya ile çekebilirsiniz.Sosyal medya çalışması durursa hitte anında durur.Ama google'dan gelen organik ziyaretçi devamlı kalıcı.

Son günlerde satılan site satışlarında zaten bakıyoruz site 3 aylık günlük 5 6k hiti var adam siteyi satana kadar hit yolluyor satış bitip parasını alınca bir bakıyorsun hit yokolmuş.
KayfeBilisim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Makale.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 78 / 35
  • Ticaret 9, (%100)

07ibrahim07 adlı üyeden alıntı

Yazdığınız makalenin Google'da ilk sayfaya veya 2. sayfaya düşmesi gerekiyor.Rekabeti yüksek alanda makale yazıyorsanız 1000 tanede yazsanız 3 5 ayda ilk sayfaya düşemezsiniz.Rekabeti düşük google'da daha kolay yükseleceğiniz alanlarda makale yazarsanız hitiniz haliyle yükselir.Bunun dışında sitenize hiti sosyal medya ile çekebilirsiniz.Sosyal medya çalışması durursa hitte anında durur.Ama google'dan gelen organik ziyaretçi devamlı kalıcı.

Son günlerde satılan site satışlarında zaten bakıyoruz site 3 aylık günlük 5 6k hiti var adam siteyi satana kadar hit yolluyor satış bitip parasını alınca bir bakıyorsun hit yokolmuş.

Evet rekabet çok elimden geleni yapmaya çalışıyorum, umudum bitmek üzereydi ama bu gün vazgeçme diyen arkadaşlar sayesinde tazelendi.

www.anneyehaber.com

• Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT Manager
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 953
  • Beğeniler 0 / 218
  • Ticaret 23, (%96)
Stratejiyi doğru yaparsanız yazacağınız tek bir makale ile günlük çok güzel hitler yakalayabilirsiniz.
KayfeBilisim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 23.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Makale.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 78 / 35
  • Ticaret 9, (%100)

Stratejiyi doğru yaparsanız yazacağınız tek bir makale ile günlük çok güzel hitler yakalayabilirsiniz.

Vaktiniz varsa ve sorun olmayacaksa özelden bu yöntemi anlatmanız mümkün mü?

www.anneyehaber.com

• Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT Manager
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 953
  • Beğeniler 0 / 218
  • Ticaret 23, (%96)
KayfeBilişim gizli bir yöntem değil anahtar kelime analizi yaparak rekabeti düşük aranması yüksek veya orta kelimeleri bulup bu kelimelerle alakalı makale yazmanız durumunda hemen sıralamaya düşeceksiniz.Sıfır seo ile doğru makale sayesinde çok güzel hit yakalayanlar var.Benim ilgilendiğim alanda rekabet aşırı yüksek olduğu için mecburen seo çalışması ve düzenli içerik ile devam ediyorum.

magarex magarex WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 13 / 22
  • Ticaret 2, (%100)
Asla pes etme !

• Üyelik 23.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Makale.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 78 / 35
  • Ticaret 9, (%100)

KayfeBilişim gizli bir yöntem değil anahtar kelime analizi yaparak rekabeti düşük aranması yüksek veya orta kelimeleri bulup bu kelimelerle alakalı makale yazmanız durumunda hemen sıralamaya düşeceksiniz.Sıfır seo ile doğru makale sayesinde çok güzel hit yakalayanlar var.Benim ilgilendiğim alanda rekabet aşırı yüksek olduğu için mecburen seo çalışması ve düzenli içerik ile devam ediyorum.

Bu dediğiniz yöntemi uygulayacağım, teşekkürler.

Yorumunuz için çok teşekkür ederim.

www.anneyehaber.com

GokhanGORAL GokhanGORAL peugeotturkey.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 584
  • Beğeniler 24 / 117
  • Ticaret 2, (%100)
yaklaşık 15 yıllık tecrübemle sana diyebilirimki çabuk birşeyler olsun veya ben uğraşmak istemiyorum diyorsan devam etme. 4-5 yıldan önce sitenin belli bir yere gelmesi artık zorlaştı heleki bu instagram, facebook, snapchat vs benzeri sosyal ağlar çıktığından beri siteleri çok fazla ileri gidicek yeri kalmadı.
KayfeBilisim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Makale.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 78 / 35
  • Ticaret 9, (%100)

kralsoft adlı üyeden alıntı

yaklaşık 15 yıllık tecrübemle sana diyebilirimki çabuk birşeyler olsun veya ben uğraşmak istemiyorum diyorsan devam etme. 4-5 yıldan önce sitenin belli bir yere gelmesi artık zorlaştı heleki bu instagram, facebook, snapchat vs benzeri sosyal ağlar çıktığından beri siteleri çok fazla ileri gidicek yeri kalmadı.

Yorumunuz için teşekkür ederim.

www.anneyehaber.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al