wmaraci reklam

Sözlük mü açayım forum mu?

17 Mesajlar 2.102 Okunma
smmexpress

dogukanktc dogukanktc WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 21.11.2013
    • Yaş/Cinsiyet 25 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Erzurum
    • Ad Soyad D** O**
    • Mesajlar 397
    • Beğeniler 109 / 44
    • Ticaret 0, (%0)
    Merhaba arkadaşlar.
    Ben öğrencisi olduğum Erzurum Anadolu Lisesi (eal) için bir toplanma bölgesi oluşturmak istiyorum.
    Bana bu fikri veren arkadaşım bir sözlük açmamız konusunda israrcı ama ben forum açarsak daha verimli bir iletişim gerçekleştireceğimiz kanısındayım sizce hangisi daha faydalı olur. fikirlerinizi bekliyorum....

wmaraci
    reklam

Tikkafali Tikkafali Kabul Edilmedi Kabul Edilmedi
    • Üyelik 17.04.2013
    • Yaş/Cinsiyet 36 / E
    • Meslek Elektronik
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad ** **
    • Mesajlar 822
    • Beğeniler 16 / 188
    • Ticaret 0, (%0)
    Forum daha iyi olur :)

Bityavrusu Bityavrusu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 18.09.2013
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek Öğrenci,Web Developer
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad G** E**
    • Mesajlar 148
    • Beğeniler 6 / 27
    • Ticaret 0, (%0)
    Sözlük her zaman daha eğlenceli sıcak bir ortam oluşturur :)

miharbisukarak miharbisukarak Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 27.11.2013
    • Yaş/Cinsiyet 35 / E
    • Meslek İnternet Danışmanı
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad H** K**
    • Mesajlar 735
    • Beğeniler 121 / 106
    • Ticaret 6, (%100)
    Kesilikle sözlük :)

wmaraci
    wmaraci

onur33 onur33 https://onurr.org Kullanıcı
    • Üyelik 17.06.2013
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Mersin
    • Ad Soyad O** E**
    • Mesajlar 829
    • Beğeniler 106 / 155
    • Ticaret 18, (%100)
    Bence forum çünkü sözlük tutmuyor artık fenomen sozluklerden başka iki gün sonra sıkılırlar gelmezler sözluge en iyisi forum

Kişisel Blog: www.onurr.org

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
    • Üyelik 05.02.2012
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Yatırım
    • Konum Antalya
    • Ad Soyad M** K**
    • Mesajlar 5426
    • Beğeniler 39 / 1529
    • Ticaret 38, (%100)
    Toplantı sohbet amaçlıysa forum daha iyi olur

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

zekican09 zekican09 Gelirli Siteler Alınır PM Kullanıcı
    • Üyelik 09.11.2013
    • Yaş/Cinsiyet 34 / E
    • Meslek Web Designer
    • Konum Aydın
    • Ad Soyad Z** C**
    • Mesajlar 513
    • Beğeniler 4 / 68
    • Ticaret 0, (%0)
    bence sözlük aç daha iyi olur

PC: Sony Vaio
    Konsol: Playstation 4 Pro
    Telefon: Samsung J7 Prime
    Blog: ...

BuraySavasANIL BuraySavasANIL Founder & CEO Geliyoo Kullanıcı
    • Üyelik 02.09.2013
    • Yaş/Cinsiyet 46 / E
    • Meslek Mühendis
    • Konum Fransa
    • Ad Soyad B** A**
    • Mesajlar 543
    • Beğeniler 294 / 332
    • Ticaret 1, (%100)
    Her arkadaşın fikrine saygı duyuyorum, ancak bir eksiklik var, dünyanın genelinde olumlu ve daha ileri çalışmalar ortaya koyabilmek içinrobot tenolojileri, özel projeler ve olmayan çalışmaları ortaya koymak için çeşitli fikirler oluşturulurken biz burda forum mu sözlük mü düşüncesi içerisindeyiz. Fikirlerimizi biraz daha ileri seviyelere taşımamız bence daha doğru olur. Forum açtınız diyelim; ne olabilir? Şu anda bulunan forumların önüne geçerek daha iyisiniz mi yapacaksınız? Sizin forumunuz çamaşır yıkayıp, bulaşık yıkayıp sabahlarıda kadın programlarını hanımların daha kolay izlemesini mi sağlıycak, yahut da insanları şaşırtacak uuuu dedirticek bilgiler mi yer alıcak?

Hadi diyelim sözlük açtınız küfürün biri bin para önüne geleni eleştiren insanların dini değerlerinden tutunda kişisel değerlerine kadar bir çok önemli olayı kale almadan dalga geçen ve kendini dünyanın merkezinde göre insanlara fırsat mı vericeksiniz? Bir kaç reklam alıp reklam ağlarının daha fazla kazanması için onlara yardımcı mı olacaksınız?

Hımm şimdi bu söylemlerin ardından gelebilecek soruya da hazırlıklı olmak lazım, bir şeyler yapmak istiyorum o zaman ne yapabilirim? Milyonlarca çalışma önerebilirim ama kalifikasyonu bilmediğim için şu anda öneride bulunmak yerine düşüncelerinizi dinlemeyi isterim. Forumda konuşulan en ciddi konu Wordpress veya bir kaç önemli ayrıntı hadi daha da önemlisine gidelim yardım talepleri.

Hani askerde varya çavuş, askerlere bağırır çağırır oda sizin gibi bir askerdir rütbe verilse askerde kalsa olacak uzman çavuş yıllar geçse olacak kıdemli uzman çavuş daha ötesi yok yani isminin sonunda hep çavuş olucak yapacağı iş de hep aynı forum ve sözlük olayları da buna benziyor yıllar geçse olabileceğin tek şey forum yada isminin başına bir çizgi alırsın kıdemli forum olursun. Ne kadar havalı değil mi? :) Kıdemli sözlük. güzel isim bunu düşünenler domaini alabilir. İşte bunun savaşını veriyoruz balıklama atlama sanatında üzerimize yok.

Arkadaşımızın sorusuna ise diyeceğim Allah hayırlısını versin inşallah hangisi hakkında hayırlı ise ona karar verirsin inşallah. Forum yada sözlük. Naçizane fikirlerimi paylaştım.

İyi forumlar

Ek Olarak: Bu arada Anket'de Lisem çin forum mu sözlük mü açayım, hangisi daha verimli olur ?

Forum
    Sözlük
    Hiçbiri - Oy 1 (Benim oyum)
    steel Cals

kişi bu mesajı beğendi.

dogukanktc dogukanktc WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 21.11.2013
    • Yaş/Cinsiyet 25 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Erzurum
    • Ad Soyad D** O**
    • Mesajlar 397
    • Beğeniler 109 / 44
    • Ticaret 0, (%0)

Buray Savas ANIL adlı üyeden alıntı

Her arkadaşın fikrine saygı duyuyorum, ancak bir eksiklik var, dünyanın genelinde olumlu ve daha ileri çalışmalar ortaya koyabilmek içinrobot tenolojileri, özel projeler ve olmayan çalışmaları ortaya koymak için çeşitli fikirler oluşturulurken biz burda forum mu sözlük mü düşüncesi içerisindeyiz. Fikirlerimizi biraz daha ileri seviyelere taşımamız bence daha doğru olur. Forum açtınız diyelim; ne olabilir? Şu anda bulunan forumların önüne geçerek daha iyisiniz mi yapacaksınız? Sizin forumunuz çamaşır yıkayıp, bulaşık yıkayıp sabahlarıda kadın programlarını hanımların daha kolay izlemesini mi sağlıycak, yahut da insanları şaşırtacak uuuu dedirticek bilgiler mi yer alıcak?

Hadi diyelim sözlük açtınız küfürün biri bin para önüne geleni eleştiren insanların dini değerlerinden tutunda kişisel değerlerine kadar bir çok önemli olayı kale almadan dalga geçen ve kendini dünyanın merkezinde göre insanlara fırsat mı vericeksiniz? Bir kaç reklam alıp reklam ağlarının daha fazla kazanması için onlara yardımcı mı olacaksınız?

Hımm şimdi bu söylemlerin ardından gelebilecek soruya da hazırlıklı olmak lazım, bir şeyler yapmak istiyorum o zaman ne yapabilirim? Milyonlarca çalışma önerebilirim ama kalifikasyonu bilmediğim için şu anda öneride bulunmak yerine düşüncelerinizi dinlemeyi isterim. Forumda konuşulan en ciddi konu Wordpress veya bir kaç önemli ayrıntı hadi daha da önemlisine gidelim yardım talepleri.

Hani askerde varya çavuş, askerlere bağırır çağırır oda sizin gibi bir askerdir rütbe verilse askerde kalsa olacak uzman çavuş yıllar geçse olacak kıdemli uzman çavuş daha ötesi yok yani isminin sonunda hep çavuş olucak yapacağı iş de hep aynı forum ve sözlük olayları da buna benziyor yıllar geçse olabileceğin tek şey forum yada isminin başına bir çizgi alırsın kıdemli forum olursun. Ne kadar havalı değil mi? :) Kıdemli sözlük. güzel isim bunu düşünenler domaini alabilir. İşte bunun savaşını veriyoruz balıklama atlama sanatında üzerimize yok.

Arkadaşımızın sorusuna ise diyeceğim Allah hayırlısını versin inşallah hangisi hakkında hayırlı ise ona karar verirsin inşallah. Forum yada sözlük. Naçizane fikirlerimi paylaştım.

İyi forumlar

Ek Olarak: Bu arada Anket'de Lisem çin forum mu sözlük mü açayım, hangisi daha verimli olur ?

Forum
    Sözlük
    Hiçbiri - Oy 1 (Benim oyum)

görüşünüze saygı duyduğumu öncelikle belirtmek isterim.
    İlk olarak söylemek istediğim şey amacımın Türkiye veya dünya çapında bir forum açma ve yöneticisi olmak olmadığıdır. tek yapmak istediğim kısa lise hayatımda okul çapında bilgi alışverişinde bulunmak sosyalleşmek ve en somut olarak geyik yapabilmektir.
    Ama şunu da söylemek isterim ki gönlümden geçen sadece basit bir sözlük veya forum açmak değil daha ziyade görülmemiş bir paylaşım ortamı oluşturmaktır. Ancak tahmin edebileceğiniz gibi sorun bilgisayar, internet, tema , kod gibi konulardaki bilgilerimin profesyonel bir boyutta olmamasıdır. Bilgim blogger da hazır temalara ufak ayarlamalar yaparak kullanmaktan öteye gidemedi şu ana kadar. :) Zaten bu yüzdendir ki bu fikri bana veren arkadaşımın yardımı ile wordpress ortamında bir sistem oluşturmaya çalışıyorum. Söylediklerinizde bence sonuna kadar haklısınız. Biraz da kendimi kötülediğim bir yazı oldu ama neyse :) Tekrar yorumunuz için teşekkür ederim. iyi forumlar....

Okeskin Okeskin SUPREMACY Kullanıcı
    • Üyelik 12.01.2012
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Web
    • Konum Kocaeli
    • Ad Soyad O** K**
    • Mesajlar 880
    • Beğeniler 836 / 288
    • Ticaret 18, (%100)
    Sözlük ortamının gerek kullanımı, gerekse kafada oluşan şablonu bana kolay geliyor. Şimdi ziyaretçi, forumda kategori seçecek, konu açacak, yorum yapacak vs çok sıkar. Sadece okulu ilgilendirdiği için pek sarmaz kimseyi ama sözlük olursa hemen başlık girer, gırgır şamata ortamı olur.

Savaş abi, olaya daha büyük bakmış. Yani forum liderleri belli, bunları geçmek için ciddi yatırım gerekiyor ama küçük bir topluluk olduğu için bir fark yaratmanız gerekmiyor, zaten rakibiniz de yok %99 ilk açılan site seninki olacaktır.

Sözlük iyidir.

iyi.
    wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al