wmaraci reklam

Spor Haberleri Sitesi Tutulur mu ?

23 Mesajlar 3.701 Okunma
smmexpress

Freezby Freezby IMZA YASSAKK :) Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)

AliAkan adlı üyeden alıntı

Com/Net hariç hangi uzantı tercih edersin ? :)

com net doluysa org deneyebilirsin o bile daha iyidir :) hiç olmadı site durumuna göre .biz de olur.

Mesela futbolyorumcusuyuz.biz :D

wmaraci
reklam

AliAkan AliAkan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 8 / 44
  • Ticaret 19, (%100)

Freezby adlı üyeden alıntı

com net doluysa org deneyebilirsin o bile daha iyidir :) hiç olmadı site durumuna göre .biz de olur.

Mesela futbolyorumcusuyuz.biz :D

Com/net domain bırakmamışlarki ya :D İsimtescil domain denemekten bana dalacak birazdan.:D:D

Nightmare39 Nightmare39 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 17 / 22
  • Ticaret 11, (%100)

AliAkan adlı üyeden alıntı

Com/net domain bırakmamışlarki ya :D İsimtescil domain denemekten bana dalacak birazdan.:D:D

Dün aynısı benim başıma geldi.Hiç bir şekilde istediğim domaini bulamadım,hepsi kapılmış :D

Kişisel Web Blogum || http://www.sezeraytac.com

sasaleyte sasaleyte WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 539
  • Beğeniler 25 / 69
  • Ticaret 1, (%100)
ben senin aklındaki domaini de tahmin ediyorum.Ama bana sorarsan pro ile hiç uğraşma.Ayrıca bu spor haberleri işi hiç de kolay değil.Sürekli güncellemen gerekir ve hit almak o kadar da kolay değil burada arkadaşlar tutulur falan demişler de bir içeriği girdiğinde aynısı bir anda 100 küsür sitede oluyor.İlk 5-6 içerisinde değilsen hit bile gelmez aramalardan.

wmaraci
wmaraci

soulfather soulfather WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Elektrik Teknikeri
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 13 / 40
  • Ticaret 16, (%100)
İmzamdaki site var. serekli güncel tutmaya çalışıyorum. net olmasına rağmen iş yapmak zor oluyor. eğer ki tutarsa haber sistemine geçeceğim zaten.

arkadaşların dediği gibi spor her zaman tutar :-)

Bu Da Bizim Sitemiz : http://bc.vc/2qDPaX

Unyesil Unyesil Ordum.net'te Yayıncı :) Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İnternet Yayıncılığı
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad O** F**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 59 / 62
  • Ticaret 2, (%100)
Kolay ulaşılabilir, kullanımı basit ama işlevi geniş bir internet sitesi yaparsanız olur tabiki. Alan adı konusunda ise şunu tavsiye derim;

Yaratıcı olsun, farkınızı ortaya çıkartsın. Spor içerikli olsun ama uzantıya da entegre edilebilsin. Örneğin spor.cu gibi. Bu alan adı Küba'ya ait olup 2 yıllık ücreti 1000 dolar civarında.

Tasarım konusunda ise açık renk tabiki ilk tercihin olması lazım. Mutlaka widgetler üretmelisin ve bunları yaymak için farklı yöntemler denemelisin.

Falan filan ;)

Bildirim ve AdMob özellikli Android uygulama sadece 50 TL! - Örnek Uygulama: "Ordum Mobil"

EnesMucahit EnesMucahit Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 314
  • Beğeniler 57 / 49
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam ilk başta ekip-sonra reklam-
isim duyurmak içinde çekiliş v.s.

MehmetAliATLI MehmetAliATLI WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 759
  • Beğeniler 161 / 84
  • Ticaret 9, (%100)
Arkadaşım. .com bir domain ile çalışmak istersen spor haberleri sitesi kurulu bir domainim var. Ve Futbol için oldukça iddialı bir domain. İstersen PM at. Ortak bi çalışma yapabiliriz isterseniz..

PM de telefon numaranızı da atarsanız ararım..

🔒 http://mcmyazilim.com

AliAkan AliAkan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 8 / 44
  • Ticaret 19, (%100)

sasaleyte adlı üyeden alıntı

ben senin aklındaki domaini de tahmin ediyorum.Ama bana sorarsan pro ile hiç uğraşma.Ayrıca bu spor haberleri işi hiç de kolay değil.Sürekli güncellemen gerekir ve hit almak o kadar da kolay değil burada arkadaşlar tutulur falan demişler de bir içeriği girdiğinde aynısı bir anda 100 küsür sitede oluyor.İlk 5-6 içerisinde değilsen hit bile gelmez aramalardan.

O da var haklısın.

soulfather adlı üyeden alıntı

İmzamdaki site var. serekli güncel tutmaya çalışıyorum. net olmasına rağmen iş yapmak zor oluyor. eğer ki tutarsa haber sistemine geçeceğim zaten.

arkadaşların dediği gibi spor her zaman tutar :-)

Bakalım bir şeyler yapmaya çalışacağım.

Unyesil adlı üyeden alıntı

Kolay ulaşılabilir, kullanımı basit ama işlevi geniş bir internet sitesi yaparsanız olur tabiki. Alan adı konusunda ise şunu tavsiye derim;

Yaratıcı olsun, farkınızı ortaya çıkartsın. Spor içerikli olsun ama uzantıya da entegre edilebilsin. Örneğin spor.cu gibi. Bu alan adı Küba'ya ait olup 2 yıllık ücreti 1000 dolar civarında.

Tasarım konusunda ise açık renk tabiki ilk tercihin olması lazım. Mutlaka widgetler üretmelisin ve bunları yaymak için farklı yöntemler denemelisin.

Falan filan ;)

Teşekkürler önerilerin için.

EnesMucahit adlı üyeden alıntı

Hocam ilk başta ekip-sonra reklam-
isim duyurmak içinde çekiliş v.s.

Onları da düşündüm ama masraflı iş be.

Ek Olarak:

sonses10 adlı üyeden alıntı

Arkadaşım. .com bir domain ile çalışmak istersen spor haberleri sitesi kurulu bir domainim var. Ve Futbol için oldukça iddialı bir domain. İstersen PM at. Ortak bi çalışma yapabiliriz isterseniz..

PM de telefon numaranızı da atarsanız ararım..

Pm atıyorum.

Merkur Merkur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 76 / 61
  • Ticaret 0, (%0)
Ben pek spor sitesinin tutacağını zannetmiyorum. Çünkü belli başlı siteler hariç diğer spor siteleri hem görsel açıdan, hem haber açısından çok çok geride kalıyor. Yinede ben açıcam diyorsan eğer en başta her gün sıkılmadan bıkmadan güncel ve özgün içerik girebilen bir editör ekibi kurmalısın. Ondan sonra domain, hosting, script, logo ve tema seçimi yapmalısın. Birde .pro alan adını kesinlikle önermem. Sırf ilk senesi 3.5 dolar diye .pro gibi bir domaine senede 19 - 20 dolar para vermeni önermiyorum.

Bence kaliteli bir script ile iddaa sitesi açsan daha iyi sonuç alırsın. Tabiki sağlam bir editör ekibin varsa. Yoksa bence hiç paranı boşa saçma.

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al