lostyazilim

Telif Hakkı ile İlgili Bir Sorun (Önemli)

29 Mesajlar 3.091 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Weyso Weyso Seslendirme Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Diğer
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad V** Ç**
  • Mesajlar 1140
  • Beğeniler 259 / 260
  • Ticaret 5, (%100)
keremsamet Burada bir tane cehalet örneği varsa oda siz olduğunuzdan eminim.
Siz işin çakallığını ben ise gerçeğini savunduğum için yanlış biliyorum değil mi .
Yazık olan size sanırım

Ek Olarak: Verdiğim cevabın size 1 ay yeteceğine inanıyorum aksi halde arsız olan tekrar siz olacaksınız.

Ek Olarak:

keremsamet adlı üyeden alıntı

Bu cevap senin değil mi? Adamı hem yanlış yönlendirip hem de aldanmayınız diyerek :D saçmalıyorsun. Yanlış bilginle aldatan sensin. Şu forumda düzeltildi çözümlendi gibi başlıklar yapılması lazım. Yoksa senin gibi bi çarelerle soru soranlar doğru muhattap bulamayarak anca böyle zırva okur geçerler. Yeminle yazık. Ayrıca sana birşey öğretme derdinde değilim, sadece senin savunduğun tezleri çürüttüm hepsi bu. Aksini ispat edemiyorsun olayı tartışmaya çeviriyorsun. Klasik cehalet örneği işte.

Ek Olarak:

Sana telif hakkının kralını örnek gösteriyorum. Sen hala maddelerde sıkışıp kalmışsın. Çıkar at şu at gözlüğünü de egosuz bir şekilde oku şu cevaplarımı. Cem Yılmaz Türkiye'deki telif haklarının en büyük peşinde koşturan eser sahibidir. O dahi en fazla site erişim engeli yaptırabiliyorken, senin cevapların vız gelir. Ne dedim sorunun muhattabına, en fazla domain uzantısı değişirsin. Yönlendirmeni yapar devam edersin. Sen orda ne dedin? Yönlendirme zarar verir. Bre cahil. Şu forumdan önce bi faydalan sonra gel burda bilgi paylaş.

Tekrar söylüyorum. Site yönlendirmesi site hitine 1 hit dahi zarar vermez. Yeter ki search engine friendly 301 redirect kuralına uygun olsun. Daha kalkıpta boşuna cevap yazıp rezil etme kendini.

Aslında acı olan ne biliyor musun? senin için Burası TÜRKİYE senin verdiğin fikirler yasayı değiştirmez.

wmaraci
reklam

JigSaw JigSaw Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kriminolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 9 / 220
  • Ticaret 0, (%0)

Weyso adlı üyeden alıntı

Burada bir tane cehalet örneği varsa oda siz olduğunuzdan eminim.
Siz işin çakallığını ben ise gerçeğini savunduğum için yanlış biliyorum değil mi .
Yazık olan size sanırım

Ek Olarak: Verdiğim cevabın size 1 ay yeteceğine inanıyorum aksi halde arsız olan tekrar siz olacaksınız.

Telif hakkı ihlalini hiçbir zaman savunmadım! Burada sorulan bir soru ve cevap var. Sizin gibi sallama cevaplarla önce sorunun muhattabını korkutmaya çalışıp, ardından yanlış yönlendirmelerle burada profilimi zedelemiyorum. Doğrusunu ispatıyla sunduğum halde, hatasını kabul etmeyen biçare örneğisin. 2 feyz al da şu forumda bilgi edin.

• Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Diğer
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad V** Ç**
  • Mesajlar 1140
  • Beğeniler 259 / 260
  • Ticaret 5, (%100)
keremsamet Ediniyorum ama sizin gibi bilgi kaynağı boş bir kuyu gibi olanlardan değil

• Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kriminolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 9 / 220
  • Ticaret 0, (%0)

Weyso adlı üyeden alıntı

Aslında acı olan ne biliyor musun? senin için Burası TÜRKİYE senin verdiğin fikirler yasayı değiştirmez.

Sen harbi akla ziyan birisin. Ben yasaya karşı mıyım? Burada sorulan bir soru ve cevap var. Sen kalkıpta adamı mahkemelik olmakla korkutuyorsun. Sorunun muhattabına optimum doğru cevabı veremeyeceksen, cevapla butonunu kullanma. Kendini rezil etmemiş olursun.

Ek Olarak:

Weyso adlı üyeden alıntı

Ediniyorum ama sizin gibi bilgi kaynağı boş bir kuyu gibi olanlardan değil

O kuyu sana yönlendirmenin hit kaybına sebep olmayacağını da söyledi, hatırlatırım.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Diğer
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad V** Ç**
  • Mesajlar 1140
  • Beğeniler 259 / 260
  • Ticaret 5, (%100)
keremsamet Yapmamanız gerekeni söylediğiniz halde neden hala cevapla butonunu kullanıyorsunuz takdire şayan doğrusu

Ek Olarak: smtciftci Hocam size verilen bilgileri araştırıp doğru olanı yapacağınıza inanıyorum Kolay gelsin iyi forumlar

• Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kriminolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 9 / 220
  • Ticaret 0, (%0)

Weyso adlı üyeden alıntı

Yapmamanız gerekeni söylediğiniz halde neden hala cevapla butonunu kullanıyorsunuz takdire şayan doğrusu

Sayende zıt kutuplarıyla, bilinen yanlışlarıyla, telif hakkı sorunu yaşayanlar için kaynak konu oldu. Bi işe yaradın. Sana da iyi forumlar.

• Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Diğer
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad V** Ç**
  • Mesajlar 1140
  • Beğeniler 259 / 260
  • Ticaret 5, (%100)
keremsamet Benim işe yaradığım konu da sizin hiç bir işe yaramamanız çok üzücü oldu ama bunu da telafi edersiniz sanırım .

• Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kriminolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 9 / 220
  • Ticaret 0, (%0)

Weyso adlı üyeden alıntı

Benim işe yaradığım konu da sizin hiç bir işe yaramamanız çok üzücü oldu ama bunu da telafi edersiniz sanırım

İşe yaradığını söylediğimde nasıl da ego kastı mr.biblo. Neyse ki konunun bir geçmişi var. Cehaletinin üstünü örtemeyeceksin.

• Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Diğer
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad V** Ç**
  • Mesajlar 1140
  • Beğeniler 259 / 260
  • Ticaret 5, (%100)
Ne yazık ki sizde ki ego tavana kasarken benim ne haddime.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al