wmaraci reklam

Topcoder'ı daha önce duyduk mu?

4 Mesajlar 806 Okunma
smmexpress

burakkaptan burakkaptan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 218
  • Beğeniler 27 / 33
  • Ticaret 8, (%100)
http://f1302.hizliresim.com/16/h/k3ynr.jpg
http://www.topcoder.com/'u henüz bi kaç gün önce keşfettim. biraz gezinme şansım oldu. forumda da arattım bu site hakkında bişey yazılmış mı diye. fakat böyle bi konunun açılmamış olduğunu gördüm. bu yüzden nacizane topcoder hakkında bi kaç bilgi vermek isterim forumdaki arkadaşlara. bu site hakkında bilgisi olan da varsa onlarda konunun altına yazabilirler. böylece forumdaki herkes bu kaliteli site hakkında bilgi sahibi olacaktır.

öncelikle sitenin yarışma esasına dayalı olduğunu belirteyim. bir proje alıyorsunuz ve onu ne kadar sürede ne kadar iyi şekilde kodlayıp yollarsanız birinci olma şansınız da o kadar yüksek. projeler bildiğim kadarıyla veb tasarım ve algoritma üzerine. müsabakalarda birinci olanlara para ödülü var. 1000 dolar ya da 2000 dolar alanların olduğunu gördüm. ayrıca bu sitede verilen bi projeyi başarıyla bitirir ve birinci olursanız facebook ve google gibi şirketlerde çalışma şansınız da var. örneğin bilkentli bir türk öğrenci facebook ve google'da staj yapmasını büyük oranda topcoder'a borçlu olduğunu söylemiş.

ben kayıt oldum ama proje alma kısmına geçmedim. şimdilik sadece geziniyorum.
son olarakta topcoder hakkında bilgi sahibi olan ya da müsabakarına katılmış olan varsa konu altına yazabilirler.

burakaydin.cc >>> kodladığım ücretsiz wordpress temaları
wmaraci
reklam

AliBurak AliBurak Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 744
  • Beğeniler 45 / 184
  • Ticaret 2, (%50)
Dünya çapında ve dil desteği eksik ama iyi proje . Since 2001 miş :) Gerçekten bilgisi olan insanların yaptıkları işin hakkını alabileceği bi yer diye düşündüm şimdi , katılacaklara Allah yardım etsin :)

burakkaptan burakkaptan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 218
  • Beğeniler 27 / 33
  • Ticaret 8, (%100)

MeLodrama adlı üyeden alıntı

Dünya çapında ve dil desteği eksik ama iyi proje . Since 2001 miş :) Gerçekten bilgisi olan insanların yaptıkları işin hakkını alabileceği bi yer diye düşündüm şimdi , katılacaklara Allah yardım etsin :)

zaten dil desteği de vereceklerini düşünmüyorum. netice de ingilizce evrensel bir dil.

burakaydin.cc >>> kodladığım ücretsiz wordpress temaları

AliBurak AliBurak Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 744
  • Beğeniler 45 / 184
  • Ticaret 2, (%50)

burakkaptan adlı üyeden alıntı

zaten dil desteği de vereceklerini düşünmüyorum. netice de ingilizce evrensel bir dil.

Zamanında sömürdüler dünyayı şimdi tabi evrensel olur :)

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al