freelance iş ilanları

Son Projem Hakkında Yardımlarınız Lazım ?

9 Mesajlar 950 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

AtakanAtes AtakanAtes 1881 - 193∞, özlemle... E-Mail Onaysız
    • Üyelik 05.06.2011
    • Yaş/Cinsiyet 30 / E
    • Meslek Yazılım Tek.
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad A** A**
    • Mesajlar 2867
    • Beğeniler 54 / 747
    • Ticaret 25, (%100)
    Merhaba arkadaşlar son yazılım projemi sizlere görsel olarak göstermek istiyorum ve bilgi almak istiyorum umarım telif hakkı sorunu yoktur o kadar emek verdim :)

İlk Olarak Programdan Giriş Görüntüsü:

Sistemimiz üyelik sistemli çalışacaktır. Öncelikle projeyi anlatıyorum, proje bir online sinema projesidir. Klasik film izleme sitelerinden değil biletli, süreli ve sınırlı giriş yapıla bilen odaları vardır. Toplamda 8 oda bulunmaktadır (Arttırılabilir) ve her oda hergün farklı bir film oynayacaktır. Odalar rastgele olarak seanslara ayrılacaktır. Örnek: 12.00 - 14.30, 16.30 - 19.00 gibi. Ve sistemde bir Popcorn ayrıcalığı vardır (bir nevi premium).

İkinci olarak Odalar:

Afişte ki resim örnek olarak eklenmiştir. Her film odası'na 100 kişi girebilmektedir. Film hakkında imdb bilgilerini otomatik olarak alabiliyorsunuz (ancak popcorn satın almanız gerekiyor :) )

Canlı Destek Robotumuz (Garson):

Takıldığınız yerde size yardımcı olacak bir robot destek sistemi hazırladım. Bu sayede olay biraz daha eğlenceli hâl alacak diye umuyorum :)

Hesap Ayarları:

CineMAN hesabınızı bu alanda rahatça düzenleyebilir ve gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Sohbet (Genel):

Film'den sıkılıp biraz da sohbet etmek isteyenlen için oluşturulmuş bölümdür. Chatbox'ın CSS'ini rastgele salladım ondan biraz kötü görünüyor düzeltecem onuda :)

Evet arkadaşlar, genel olarak kabaca son projemi sizlere tanıttım umarım beğenmişsinizdir. Olumlu / Olumsuz yorumlarınızı bekliyorum...

wmaraci
    reklam

Melih Melih WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 28.08.2011
    • Yaş/Cinsiyet 35 / E
    • Meslek Blogger
    • Konum -
    • Ad Soyad M** K**
    • Mesajlar 403
    • Beğeniler 3 / 124
    • Ticaret 1, (%100)
    Bence oldukça güzel bir fikir hatta belirgin yatırımlar yapılsa iyi yerlere gelebilecek bir proje.

ChaCha ChaCha WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 19.06.2011
    • Yaş/Cinsiyet 41 / E
    • Meslek Avukat Katibi
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad Y** Y**
    • Mesajlar 46
    • Beğeniler 4 / 3
    • Ticaret 29, (%100)
    Bence gayet değişik bir fikir yazılım üzerinde yeterli bir yatırım ve geliştirme yapılırsa iyi yerlere gelir bence.

AliBurak AliBurak Öğrenci Kullanıcı
    • Üyelik 15.11.2011
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad A** U**
    • Mesajlar 744
    • Beğeniler 45 / 184
    • Ticaret 2, (%50)
    Güzel bir yatırım Güzel bir tasarım sonra çoğu kişiye rakip olursun. Ama d smart gibi Dijitürk gibi ve en önemlisi Tivibu gibi ileri geri sarmalı , kiralanan filmler ve büyük firmalar varken hesabını bilen birisi pek ilgilenmez diye düşünüyorum hevesini kırmış gibi olmayayım sadece kişisel düşüncem onun dışında proje başarılı olmuş iyi yerlere gelirsiniz umarım

wmaraci
    wmaraci

AhmetOztasci AhmetOztasci WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 24.11.2012
    • Yaş/Cinsiyet 30 / E
    • Meslek asfwf
    • Konum Diğer
    • Ad Soyad A** Ö**
    • Mesajlar 906
    • Beğeniler 199 / 232
    • Ticaret 11, (%100)
    Ellerine sağlık hocam, çok güzel düşünmüşsünüz lakin tasarımın iyileşirilmesi gerekiyor.

boş çuval dik durmaz

AtakanAtes AtakanAtes 1881 - 193∞, özlemle... E-Mail Onaysız
    • Üyelik 05.06.2011
    • Yaş/Cinsiyet 30 / E
    • Meslek Yazılım Tek.
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad A** A**
    • Mesajlar 2867
    • Beğeniler 54 / 747
    • Ticaret 25, (%100)
    Yorumlar için teşekkür ederim çalışmalarım devam ediyor sanırım tek başıma olmayacak bir ekip arayışınada girmem lazım :)

erenhan erenhan WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 01.02.2013
    • Yaş/Cinsiyet 36 / E
    • Meslek Finansal Raporlama Uzmanı
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad ** **
    • Mesajlar 88
    • Beğeniler 9 / 7
    • Ticaret 0, (%0)
    çok başarılı görünüyor fakat pazarı konusunda benimde fikrim tvyo tivibu digitur vs gibi firmalar varken zor artı,istediğiniz kalitede online ücretsiz izleme imkanı sunan 1000lerce site var yada torrent var kısacası bu film işi sıkıntı.benim tavsiyem pazarını eğitim videolarına yönlendirmen akademik eğitim ve sağlık videoları seni çok yükseklere çıkaracaktır.başarılar dilerim.
    MrAuTHoR

kişi bu mesajı beğendi.

Meric Meric Atam izindeyiz! Kullanıcı
    • Üyelik 11.05.2012
    • Yaş/Cinsiyet 27 / E
    • Meslek Computer Engineer
    • Konum Burdur
    • Ad Soyad M** G**
    • Mesajlar 696
    • Beğeniler 413 / 115
    • Ticaret 22, (%95)
    Çok güzel bir proje olmuş :) Hocam. Eline sağlık. En kısa sürede bitirmen dileğiyle :)

MrAuTHoR MrAuTHoR WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 29.11.2012
    • Yaş/Cinsiyet 38 / E
    • Meslek Web Master
    • Konum İzmir
    • Ad Soyad ** **
    • Mesajlar 398
    • Beğeniler 72 / 145
    • Ticaret 1, (%100)
    @erenhan 'ında dediği gibi sunmuş olduğun sistemden daha iyisini sunan ücretsiz sistemler var. Ayrıca anladığım kadarıyla filmler kendi sunucundan çekilecek. Buda muhakkak telif hakkı gerektirecektir. Piyasada ki film sitelerinin telif haklarından sadece kapatılarak kurtulmalarının nedeni filmleri kendi sunucularında barındırmamaları.

Benim sistemden anladığım kişilere istediği zaman istediği kadar film izleme hakkı vermiyorsun. Bilgi almak için bile para vermelerini talep ediyorsun. Sunduğun film sayısı da sınırlı. Farklı ve herkesin yapamayacağı bir sistem olsa da günümüzde sunduğun imkanlardan çok daha iyisini ücretsiz olarak sunanlar varken bu sistemi kişinin babasının oğlu bile kullanmaz. Yine erenhan arkadaşın dediği gibi filme değilde eğitim videoları gibi konulara yönelmen daha sağlıklı olacaktır.

SanalTespit.Com
    TemaDownload.Com
    ETicaretBul.Com
    wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al