wmaraci reklam

TrendWP den memnun musunuz? Anket

35 Mesajlar 7.353 Okunma
smmexpress

lussio lussio Webmaster Kullanıcı
    • Üyelik 22.12.2011
    • Yaş/Cinsiyet 39 / E
    • Meslek Webmaster
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad A** Ü**
    • Mesajlar 240
    • Beğeniler 40 / 51
    • Ticaret 5, (%100)
    Lisanslı temam var daha temanız piyasaya sürülmeden ön siparişle almıştım. Trendhaber teması ama ben memnun değilim yada memnunum diye bir söylemde bulunmadım konuyu açtığım zaman trendwp'den bir çok şikayet başlığı forumda açılmıştı bende insanlara yol gösterici olması açısından bu anketi açtım. Bunun nesi banlanma sebebidir anlayamadım. Çok çocukça bi tavrınız var eleştiri her zaman olumlu yönde olacak siye bir kaide yoktur. Eleştiri iyidir eleştiri ile hatalarınızı başka bir insanın gözünden görür düzeltir ve daha kaliteli bir firma haline gelirsiniz. Ama eleştirildiniz diye birinin banlanmasını istemenizi gerçekten çok komik buldum. :cool:
    SenseisaN MKunkcu

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
    reklam

Teknobilim Teknobilim WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 25.03.2012
    • Yaş/Cinsiyet 35 / E
    • Meslek Dış Ticaret Uzmanı ve Mühendis
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad M** A**
    • Mesajlar 365
    • Beğeniler 44 / 104
    • Ticaret 64, (%100)
    Her ne olursa olsun, bir Türk girişimi olduğu için firmaya destek çıkılmalı bence. Üsluplardaki yanlış anlaşılmalar da sanırım ortadaki sorunun yanlış ifade edilmesinden kaynaklanıyor. Kimsenin kötü niyetli olduğunu zannetmiyorum.

Yine de hatırlatmak da fayda var, herşeyden bir ders çıkarmak lazım. TrendWP'nin yine güzel işler çıkaracağına inanıyorum.
    KLavy3

kişi bu mesajı beğendi.

KLavy3 KLavy3 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 29.11.2012
    • Yaş/Cinsiyet 37 / E
    • Meslek Army Design
    • Konum Ordu
    • Ad Soyad U** Y**
    • Mesajlar 556
    • Beğeniler 126 / 90
    • Ticaret 25, (%100)
    bencede trendwp güzel işler çıkaracağına inanıyorum.

Goksel Goksel Yazılım Uzmanı Kullanıcı
    • Üyelik 25.02.2012
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Yazılım Uzmanı
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad G** Ö**
    • Mesajlar 46
    • Beğeniler 1 / 13
    • Ticaret 0, (%0)
    Şahsi görüşüm bu saatten sonra TrendWP ile alışveriş yapılırken bir daha düşünülmeli. TrendWP eski TrendWP değil gördüğüm kadarıyla. Freelance çalışan bir çok başarılı arkadaş var. Onların yaptıkları temaları kullanmak sanırım daha iyi. Nisan aylarında aldığım temamın lisansını şuanki sisteme eklemiyorlar. Verdikleri yanıt ise:
    "Eski müşterilerimize bu fırsattan yararlanmaları için verdiğimiz süreyi yaklaşık olarak 3 ay geçti bu hizmeti artık vermemekteyiz."
    Ben bu durum ile ilgili hiç bir bilgilendirme maili de almadım. Böyle bir yapılanma olduğundan haberim yoktu. Parasında değilim dert etmem ama verdikleri yanıt şahsi görüşümce ticaret ahlakına ters.. Ayrıca forumlarda sorunlara çözüm ve destekleriyle ilgili şikayetler de mevcut.

wmaraci
    wmaraci

3525 3525 WM Aracı Anonim Üyelik
    • Üyelik 27.01.2012
    • Yaş/Cinsiyet - /
    • Meslek
    • Mesajlar 2967
    • Beğeniler 1073 / 440
    • Ticaret 0, (%0)
    Bunlar artık tarih olmuş, geçmiş olsun onlara.

HasanBey HasanBey WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 26.03.2013
    • Yaş/Cinsiyet 30 / E
    • Meslek Yazılım Geliştirici
    • Konum Mersin
    • Ad Soyad ** **
    • Mesajlar 7
    • Beğeniler 0 / 1
    • Ticaret 0, (%0)
    Hakkımı aramak için kendilerinden yanıt alamadıktan sonra
    http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1706263/trendwpcom-teknik-destek-ve-lisans-sorunu/lfnfs

açmam üzerine bana birdaha destek vermeyeceklerini ve satış yapmayacaklarını söyleyen firmadır. Kendileriyle uzun uzun konussamda yaptıkları şeyi kabullenmemektedirler. Üstelik hitapları çok yanlıştır. Hali hazırdaki Lisans ve Menü problemim içinde yazdıkları cevap sizi şikayetiniz üzere en alt destek grubuna atadık oradan yanıt alırsınız 72 saat içinde dönüş yapılacak oldu.

72 Saat sonra temamızdan kaynaklı değil deyip işin içinden çıkmaya kalkmasınlarda :)

System.Out.Println("www.hasanunlukilinc.com -> Java in the Life...");

Onur89TR Onur89TR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 04.12.2011
    • Yaş/Cinsiyet 34 / E
    • Meslek .
    • Konum İzmir
    • Ad Soyad ** **
    • Mesajlar 2376
    • Beğeniler 704 / 791
    • Ticaret 1, (%100)
    Daha birkaç gün önce Volkan isimli bir arkadaşımızla görüştüm.

http://www. volkito.com/

Böyle bir web sitesi var. Orijinal olarak aldığını, fakat sitenin IE'nin her sürümünde IE7 standartlarında açıldığını (IE geliştirici araçlarından bakabilirsiniz) söylüyor. Bununla ilgili TrendWP'ye mesajlar attığını, fakat destek vermediklerini açıkça söylediklerini üstüne ekliyor. Buna ne diyeceksiniz TrendWP? Ben bu yazdıklarıma rağmen insaflı davranıp ankette eh işte olarak oy verdim. Yaptığınız iyilikler gözardı edilemez. Fakat bize bir tane destek vermediğimiz kişi gösterin derseniz, konuşma detayları kayıtlı. ;)

SenseisaN SenseisaN WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 06.01.2012
    • Yaş/Cinsiyet - / E
    • Meslek Mobilya Teknikeri
    • Mesajlar 40
    • Beğeniler 14 / 13
    • Ticaret 0, (%0)
    Yahu ben Trendwp Kullanmayı düşünüyorum bunları duydum vaz caydım genelde tema satın alan insan bu işlerden çook anlamayan insanlar .. ben çyleyim çok anlamıyorum bir sıkıntı olduğunda bana yardım edecek birisi karşımda bulmak isterim... bütün cihazların kullanım klavuzu var.

ama ben TrendWP den bir tema almayı halen düşünmekteyim :))) biraz daha zaman var ama inşallaha lcam temaları hoşuma gidiyor arkadaş :)))

HasanBey HasanBey WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 26.03.2013
    • Yaş/Cinsiyet 30 / E
    • Meslek Yazılım Geliştirici
    • Konum Mersin
    • Ad Soyad ** **
    • Mesajlar 7
    • Beğeniler 0 / 1
    • Ticaret 0, (%0)

SenseisaN adlı üyeden alıntı

Yahu ben Trendwp Kullanmayı düşünüyorum bunları duydum vaz caydım genelde tema satın alan insan bu işlerden çook anlamayan insanlar .. ben çyleyim çok anlamıyorum bir sıkıntı olduğunda bana yardım edecek birisi karşımda bulmak isterim... bütün cihazların kullanım klavuzu var.

ama ben TrendWP den bir tema almayı halen düşünmekteyim :))) biraz daha zaman var ama inşallaha lcam temaları hoşuma gidiyor arkadaş :)))

"Müşterilerimiz konusunda seçiciyiz" diyor Destek hatları. Artık neye göre seçiliyor bilmiyorum ama. Temaları güzel yazılanlar burda alıp almaman elinde. Destek olacaklarına eminlerse satın al

System.Out.Println("www.hasanunlukilinc.com -> Java in the Life...");

SenseisaN SenseisaN WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 06.01.2012
    • Yaş/Cinsiyet - / E
    • Meslek Mobilya Teknikeri
    • Mesajlar 40
    • Beğeniler 14 / 13
    • Ticaret 0, (%0)

HasanBey adlı üyeden alıntı

"Müşterilerimiz konusunda seçiciyiz" diyor Destek hatları. Artık neye göre seçiliyor bilmiyorum ama. Temaları güzel yazılanlar burda alıp almaman elinde. Destek olacaklarına eminlerse satın al

Müşteri seçici olur esnaf değil müşteri parayı verir ve alır...

diğer konuda haklısın... ama satıcı hiç bir zaman malına kötü demez değil mi ..

bü yüzden bir kaç tane daha var belki özel yazılım alacam mesela haber7 scripti çok güzel hoşuma gidiyor anlaşabilirsem öyle bir scripte alabilirim..

wmaraci
    Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al