freelance iş ilanları

Ücretsiz Makale, sosyal im, forum tanıtımı, shoutbox, z.defteri Backlink Paketi

66 Mesajlar 14.366 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Dilara Dilara Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 210 / 227
  • Ticaret 0, (%0)

ozan745 adlı üyeden alıntı

sitem 6 aylık 2 - 3 günde bir backlink kassam zararı olurmu acaba?

Fazla abartmamak şartı ile ''Aylık'' .edu, wiki çalışmaları yapabilirsiniz.
ozan745

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ozan745 ozan745 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 9 / 6
  • Ticaret 13, (%100)
teşekkürler...

• Üyelik 05.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 210 / 227
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar; oto ve admin onaylı, ''yabancı'' prli, 1500+ blog backlink. yorum atarak backlink kazanın.

[B][B]İndir[/B][/B]

Ek olarak: Dosya biraz kasabilir. sebebi 1500+ site olması.

iyi çalışmalar.

webnetmaster webnetmaster Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 6 / 6
  • Ticaret 2, (%100)
herkes bişeyler yazmış çizmiş biride çıkıp kullanmamış ben merak ederek kurdum.

demo sürüm sadece 10 kayıt yapıyor başkada yapmıyor.

Peki ne olacak şimdi. Gideceksiniz lisansını alacaksınız peki lisans ne kadar 399 tl

Peki bu arkadaş neden bu kadar linkler ile güncellemeler ile bu kadar yakından ilgileniyor.

Çünki bu programın pazarlamasını yapıyor.

Herkes kızacak şimdi bana paylaşım yapmış felan filan die ama yaptığı paylaşım tamamen ticari maksatlı.

Şu kadar kişi hangisi programı % 100 kullanmış merak ediyorum.

hangisinin işine yaramış merak ediyorum

ben de 4 tane pro var hepsi 100 tl etmiyor

Listemi istiyorsunuz internette dünya kadar var 400 tl ye ne gerek varki ?

Paylaşım yaparmış gibi gozukup aslında programı satmaya çalışmak ne kadar etik bilmiyorum.

Direk programı tanıtımını kampanya yapıp bunu direk pazarlasa eminim daha çok müşterisi olur.

Neyse herkese kolay gelsin iyi çalışmalar

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 05.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 210 / 227
  • Ticaret 0, (%0)

webnetmaster adlı üyeden alıntı

Peki ne olacak şimdi. Gideceksiniz lisansını alacaksınız peki lisans ne kadar 399 tl

Peki bu arkadaş neden bu kadar linkler ile güncellemeler ile bu kadar yakından ilgileniyor.

Herkes kızacak şimdi bana paylaşım yapmış felan filan die ama yaptığı paylaşım tamamen ticari maksatlı.

Paylaşım yaparmış gibi gozukup aslında programı satmaya çalışmak ne kadar etik bilmiyorum.

Direk programı tanıtımını kampanya yapıp bunu direk pazarlasa eminim daha çok müşterisi olur.

Yorumunuz için teşekkür ederim. ama bilip bilmeden programı pazarlıyor, programı övüyor gibi konuşmalarınız için tesüf ederim. ben her yazımda programın 2. planda kaldığını, demo sürüm olup sayıda dizinlere gönderim yaptığını zaten belirtmişim. ayrıca verdiğim wiki, .edu, makale ve blog backlinkleri manuel olarak yapıldığının altını çizmişim. son olarak imzanızda ''makale, zd backlink, feed gibi vb.'' satışları yapıyorsunuz! bu konudan, paylaşımdan rahatsız olmuşsunuz : ) internet platformun'da tabiri caizse beleş, ücretsiz işleri para ile satan, satanlar var. bu beni rahatsız etmiş ve paylaşım yapmışım. 30+ kişi olumlu bulup, biri veya bir kaçı tabi olumsuz bakacak. teşekkürler.

siyahgiyen siyahgiyen SEO - E-Ticaret Gelir Arttırma Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek SEO - E-Ticaret Gelir Arttırma
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 649
  • Beğeniler 121 / 191
  • Ticaret 20, (%100)

pazarlayıp pazarlamadığını bilmiyorum ama bu programın demosunun beş para etmediğini biliyorum sadece. 5-10 göstermelik kayıt yapıyor o kadar. Ama arkadaş paylaşmış bir ticari kaygısı olmadan faydalı olmasını istediği için. Teşekkürler yine de
webnetmaster

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 6 / 6
  • Ticaret 2, (%100)

siyahgiyen adlı üyeden alıntı

pazarlayıp pazarlamadığını bilmiyorum ama bu programın demosunun beş para etmediğini biliyorum sadece. 5-10 göstermelik kayıt yapıyor o kadar. Ama arkadaş paylaşmış bir ticari kaygısı olmadan faydalı olmasını istediği için. Teşekkürler yine de

Fazla söze gerek yok ... ;)

DanceExclusive DanceExclusive Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 8 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

valla hocam ilk de banada ole geldide dilara hocam sade bu konuda degil bir çok konuda ucretli olan şeyleri ucretsiz paylaştı bunuda goz onunde bulunduralım

• Üyelik 05.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 210 / 227
  • Ticaret 0, (%0)

DanceExclusive adlı üyeden alıntı

valla hocam ilk de banada ole geldide dilara hocam sade bu konuda degil bir çok konuda ucretli olan şeyleri ucretsiz paylaştı bunuda goz onunde bulunduralım

Dediğim gibi bu işe karşı çıkanlar, kızanlar olacaktır. makalelerimde belirtmiştim. Kızmaya gerek yok, kolay para kazanma peşindeler. webnetmasterin imzasında bu işlerle ilğili satışları var. : )
DanceExclusive

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 6 / 6
  • Ticaret 2, (%100)
bi hayır yapacaksanız eğer tanıtımını yaptığınız programı beleş verin de görsün herkes adı geçen program bile bunun ticaretini yapıyor :)

Aklınızdan çıkarmayın bu işler artık sektör haline geldi

evet satışlarını yapıyorum referansımda mevcut aleladen zaten sunuyorum bende bi sıkıntı yok :)
Backlink işinin aklınızın alamayacağı kadar büyük bir pazarı var çünki artık herkesin 2-3 sitesi var ve aramalarda bulunmak istedikleri kelimeler var. Kendin bunu yapamıyorsan yada beceremiyorsan doğal olarak birine + ücret karşılığında yaptırman gerekebiliyor.

Program yazılımcıları için bu işler sektör oldu seo programları backlink programları yazılıyor ve satılıyor yani dehşet bir ihtiyaç var ortada.

1-karşı çıkmıyorum
2- kızmıyorum
3- Dediğin gibi kolay para kazanılıyor ise ! Sen neden kolay para kazanmayı tercih etmiyorsun da zorluyorsun kendini ??? Sende kazan tutanmı var ?
4- Kabul etsende etmesende bu iş artık sektör ve iş haline geldi el altından tanıtımını yaptığın programın bedeli belli bu herşeyi açıklıyor.
5- 20 30 tl vermeyin alın size beleş program kendiniz yapın diyosun verdiğin programın lisans ücreti 399 TL Link çöplüğüne dönmüş listeye sadece 10 kayıt yapıyor beleş dediğin program
6- Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu yahuuu !!!!

Backlink ve seo programlarını yapanlar bunları zaten büyük forumlarda pazarlıyorlar bundan doğal bişey yok. Ama kimse sizin gibi başkalarının yaptığı işleri baltalayarak insanları yanlış yönlendirerek pazarı köreltmiyor.

Ve Kimse ; 20 30 tl vermeyin paranızı çöpe atmayın beleş yapılan işlere ücret vermeyin diyerek 399 tl lik programı beleşmiş gibi göstererek programı el altından pazarlamıyorlar ve insanların zamanlarını çalmıyorlar.

Madem bu konuda oldukça bilgilisiniz mademki paylaşımcı ruha sahipsiniz madem ki bu işler bu kadar ucuz madem ki insanların cebini parasını düşünen birisiniz !!!

Adam akıllı bu programa eş değer bir backlink programını tamamen full ve güncel bir liste ile paylaşın o zaman herkesten önce ben sizi alkışlayım takdir edeyim.

Ama yok bu dediğimi öyle veya bu sebeblerden dolayı yana yattı çamur bulaştı diyerek geçiştirip laf kalabalığı ile kapatacaksanız eğer, konu uzamasın karşılıklı laf atışı olmasın.

Siz bildiğiniz işi
Bende bildiğim işi yapayım herkes işine gücüne baksın
İnsanların zamanı çalmaya kimsenin hakkı yok...!

Herkese iyi geceler :)
Saygılar
ALpKaaN

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al