wmaraci reklam

Ücretsiz PR'li 'Makale' Backlinkler. Yükselmek Bu kadar Kolay Olmamıştı (:

80 Mesajlar 10.109 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Dilara Dilara Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 210 / 227
  • Ticaret 0, (%0)

Ghost adlı üyeden alıntı

Peki bunların hepsine bugün ekleyelim mi yoksa? 10 ar 10 ar hergün mü ekleyelim?

Hepsine ekleyin. 1 Ay sonra tekrar, ayrı, ayrı makale olmak üzere ekleme yaparsınız.

wmaraci
reklam

AydinOzturk AydinOzturk WebMaster & SEO Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO Strateji Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 66 / 300
  • Ticaret 11, (%100)

Dilara adlı üyeden alıntı

Teşekkürler bilgi için. biliyorum herşeyi (: Sadece abartılmayacak şekilde uygulanması zarar vermiyor. Uzun bir zamandır deniyorum. Abartılacak şekilde çalışma yapılması sandbox ve kelime bazı filtreye yol açabiliyor. Dediğiniz gibi Web siteleri'nde sağlıklı Seo için özgün ve güncel içerikler paylaşmak. Bazen bu yetmiyor, Dış Seo'da önemli (: Herşey ölçülü olduktan sonra Sorun YOK.

Yeni Penguen algoritmasına göre çok üzülerek söylüyorum ki zarar veriyor. Sitedeki index sayısı, içerik, kod düzeni ve site içi optimizasyona bağlandı artık linkler. Index sayınızın en fazla 2 katı kadar link almanızı tahminlerimce daha sağlıklı buluyorum...

Yurtdışı siteleri araştıracağınıza keşke Türkçe forumlarda, tanıtım sitelerinde, sosyal medya ve imlemelerde çalışsaydınız. Türk bir web sitesinden aldığınız bir link yurtdışından aldığınız sitenin neredeyse 10 katı fazla değere tekavül ediyor.

Düşündüğünüz ve aklınızda kurduğunuz mantık gerçekten çok güzel ve girişimci. Ama bu sistem kalkalı 2,5 sene oluyor...

Paylaşımınız için teşekkür ederim :) Sonuçta çok kişi backlink ve araştırma için kendi kullandığı listesini vermez ;)

• Üyelik 05.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 210 / 227
  • Ticaret 0, (%0)

SeoMakale adlı üyeden alıntı

Yeni Penguen algoritmasına göre çok üzülerek söylüyorum ki zarar veriyor. Sitedeki index sayısı, içerik, kod düzeni ve site içi optimizasyona bağlandı artık linkler. Index sayınızın en fazla 2 katı kadar link almanızı tahminlerimce daha sağlıklı buluyorum...

Yurtdışı siteleri araştıracağınıza keşke Türkçe forumlarda, tanıtım sitelerinde, sosyal medya ve imlemelerde çalışsaydınız. Türk bir web sitesinden aldığınız bir link yurtdışından aldığınız sitenin neredeyse 10 katı fazla değere tekavül ediyor.

Düşündüğünüz ve aklınızda kurduğunuz mantık gerçekten çok güzel ve girişimci. Ama bu sistem kalkalı 2,5 sene oluyor...

Paylaşımınız için teşekkür ederim :) Sonuçta çok kişi backlink ve araştırma için kendi kullandığı listesini vermez ;)

Teşekkürler. Değişik yöntemler Araştırıyorum. (: İleriki günlerde Türkçe bazında sitelere yöneleceğim.
AydinOzturk Ghost

kişi bu mesajı beğendi.

Ghost Ghost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 751 / 310
  • Ticaret 24, (%100)
Bunlara makaleleri gönderirken başlığa sitemizin başlığını koyabilir miyiz peki? ( Çok soru sordum ama. :p :) )
örneğin: Yorumlasak.Net | Yorumlar gibisinden.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

snndgny snndgny WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 6 / 73
  • Ticaret 22, (%100)
Herkesin kendine göre bir sistemi vardır tabi, şunu da belirtmek isterim ki siz kendi isminizde çıkmak istediğiniz ve o kelimeden link aldığınız için faydasını büyük miktarda görmüş olmalısınız diye düşünüyorum. Bu tip yabancı sitelerden tanıtım yazısı içinden hedef kelime ile backlink almak bana göre boş bir inşaata çıkıp aşağıya atlamaktır. Url' yi direk kassanız faydası olur ama bu şekilde arpa boyu misali yani... Allah yolunuzu açık etsin siteleriniz bu yöntemle tavan yapsın inş. ;)

Saygılarımla

exorcist26 exorcist26 Türkçe Öğretmeni Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Türkçe Öğretmeni
  • Konum Van
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 388
  • Beğeniler 37 / 78
  • Ticaret 25, (%100)
Emeğinize sağlık Dilara Hanım yine güzel bir çalışma olmuş

• Üyelik 05.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 210 / 227
  • Ticaret 0, (%0)

exorcist26 adlı üyeden alıntı

Emeğinize sağlık Dilara Hanım yine güzel bir çalışma olmuş

Teşekkür ederim.

Ek Olarak:

Ghost adlı üyeden alıntı

Bunlara makaleleri gönderirken başlığa sitemizin başlığını koyabilir miyiz peki? ( Çok soru sordum ama. :p :) )
örneğin: Yorumlasak.Net | Yorumlar gibisinden.

Evet başlık koyabilirsin.

Ek Olarak:

snndgny adlı üyeden alıntı

Herkesin kendine göre bir sistemi vardır tabi, şunu da belirtmek isterim ki siz kendi isminizde çıkmak istediğiniz ve o kelimeden link aldığınız için faydasını büyük miktarda görmüş olmalısınız diye düşünüyorum. Bu tip yabancı sitelerden tanıtım yazısı içinden hedef kelime ile backlink almak bana göre boş bir inşaata çıkıp aşağıya atlamaktır. Url' yi direk kassanız faydası olur ama bu şekilde arpa boyu misali yani... Allah yolunuzu açık etsin siteleriniz bu yöntemle tavan yapsın inş. ;)

Saygılarımla

Hiç Link almadım. (: Yabancı siteler ve bu yöntemlerle yükselme yaşadım. Ve zaten faydasını bulup paylaştığımı belirttim.
İyi forumlar.

• Üyelik 13.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 6 / 73
  • Ticaret 22, (%100)
Valla Dilara hanım nerden link alırsanız alın yükselirsiniz fakat yol yol değil onu belirtmek istedim ben. Yol yakın :)

• Üyelik 05.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 210 / 227
  • Ticaret 0, (%0)

snndgny adlı üyeden alıntı

Valla Dilara hanım nerden link alırsanız alın yükselirsiniz fakat yol yol değil onu belirtmek istedim ben. Yol yakın :)

Belirtmek istediğiniz sandbox, filtre, bomb gibi cezalar'dan bahsediyorsunuz galiba. Zaten ben çok sıklıkla uygulayan biri değilim. Bazen 1 ay bazen ise 2 ay'da uyguluyorum. ve Zararı yok. Forum siteleri'nin Tümünde bu İşler yapılmaktadır zaten.

• Üyelik 13.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 6 / 73
  • Ticaret 22, (%100)
Milletin yaptığı değil sizin sisteminiz önemli. Kendi sisteminizi çıkarın ortaya herkesten farklı bir çalışma ve bu şekilde daha hızlı yükselme olacağını göreceksinizdir. Neyse konuyu uzatmaya gerek yok Allah' a emanet. Tarz değişmek lazım diyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al