lostyazilim

Vazgeçmeyin!

14 Mesajlar 1.901 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
Sabir falan sabrettikte noldu , bosa vaktinizi harcamayin site isleriyle bi ing site iyi gelir getirir baskada site isinden bisi olmaz. Sabrettikce belki bosa kurek salliyorsunuzdur bosa kurek sallayip hayallere kapilmayin .

wmaraci
reklam

akadomasyon akadomasyon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Dr.
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 239
  • Beğeniler 10 / 41
  • Ticaret 17, (%94)
Aynen öyle çalış,çabala,yüzlerce 400-600 kelime arası makale yaz birazda para harca yine yok,yine yok sabır ediyoruz mecbur...

emregurcan emregurcan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 323
  • Beğeniler 128 / 47
  • Ticaret 7, (%71)

lukama adlı üyeden alıntı

Sıfırdan baslayan site zaten 3 ayda oturur 6ci aydan sonra adam akıllı olur. Yavaştan tanıtım yazisi ve sosyal medya desteği alin derim. 😉

Önerileriniz için teşekkür ederim.

ElmaTasarim adlı üyeden alıntı

Benimde aklımda çok deli projeler var ama halen yayına sokamadım. Umudunu kırma yaparsın zamanla :)

Umarım sizde başarırsınız.

TheThanatos adlı üyeden alıntı

hocam bende sizin gibiyim şuan ilk açtığım zaman 1k günlük organik hit olmuştu zamanla site güncel tutulmadığı için şuan hit 400 500 lere düştü siteyi güncel tutsam bişey olacakta zaman bulamıyorum yazmaya bulduğumda da yazmam gelmiyor.

Yeniden devam edin derim, sektörünüz nedir?

ozulte adlı üyeden alıntı

aynen katılıyorum. sebat etmek lazım.

:)

Heuristic adlı üyeden alıntı

Sabır en baş olması gerekendir. Özveri ve emek vererek bir işin sonunda başarıyı hak etmek kazanmak gibidir.
Mücadele etmeden, hiç bir kimse bir şey kazanamaz.

Aynen öyle.

Kotil adlı üyeden alıntı

Sabir falan sabrettikte noldu , bosa vaktinizi harcamayin site isleriyle bi ing site iyi gelir getirir baskada site isinden bisi olmaz. Sabrettikce belki bosa kurek salliyorsunuzdur bosa kurek sallayip hayallere kapilmayin .

akadomasyon adlı üyeden alıntı

Aynen öyle çalış,çabala,yüzlerce 400-600 kelime arası makale yaz birazda para harca yine yok,yine yok sabır ediyoruz mecbur...

Aslında düşündüm. İngilizce nasıl yükseleceğim bilmiyorum hangi sektörde gideyim diye çok düşündüm.

52282 52282 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 26.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 169 / 271
  • Ticaret 13, (%100)
Arkadaş konuyu açtıktan 2 gün sonra günlük 30 hiti olan sitem 150'ye kadar ulaştı. %90'ı Google, geri kalanı sosyal olan websitem adeta coştu. Gerçekten vazgeçmeyin. Neyin ne zaman olacağını bilemezsiniz. En tepedeyken birden yere düşebilir, en dipteyken birden yükselmeye başlayabilirsiniz...
emregurcan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al