wmaraci reklam

Videohive'den satın alınan animasyon - Destek

19 Mesajlar 2.502 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Webdanismanlikc Webdanismanlikc www.webaski.com Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 177 / 237
  • Ticaret 89, (%98)
Guncelll

wmaraci
reklam

bulgay bulgay Turkcem.net Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğretmen / Yazar
  • Konum Van
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1465
  • Beğeniler 486 / 347
  • Ticaret 77, (%100)
Hocam 'Güncel' diyerek konuyu üste taşıyorsunuz ancak after effect gibi kompakt ve ağır bir programı burdan anlatabilecek arkadaş çıkar mı bilemiyorum açıkçası. Program hızlı çalışıyorsa sizde youtubeden videolar yardımıyla biraz öğrenebilirsiniz. Ayrıca satın almış olduğunuz video dosyalarının içinde nasıl düzenleneceğine dair bir bilgi videosu da bulunmaktadır. Buna bakarak düzenleyebilirsiniz.

Bellikt Bellikt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 157
  • Beğeniler 49 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Aynen after effects öyle 1-2 ayda öğrenilecek program değil.
Zamanında ben 3D max ile modelleyip sonra after de anime ediyordum..
After effectse hakim olabilmen için minimum 1,5-2 yılını aktif şekilde vermelisin..
Andorew kremer in videoları vardı after effectsin babası bu adam, onun eğitim setleriyle çalışmalısın..
Bende hala 80gblık Tutorial seti duruyor..

• Üyelik 08.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 177 / 237
  • Ticaret 89, (%98)
Ben programi ogrenmek istiyorum diye bir soyleyiste bulundugumu hatirlamiyorum. Sadece var olan resimlerin yenileriyle nasil degistirildigini gosterecek sizin dusundugunuz gibi bir olay yok ortada, en azz sizin kadar bilgim var bu konuda programin kullaniminin min 1 senemi alacagindan. Konunun guncel oldugunu belirtmem size bir zarari olacagini dusunmuyorum ha varsa bir zarari report edebilirsiniz, konuyu sapmaya gerek yok. Konuyu farkli yonlere de cekmenize gerek yok sadece yorumda bulunmak icin yazmayin yani...

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

inan02 inan02 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** İ**
  • Mesajlar 747
  • Beğeniler 64 / 258
  • Ticaret 11, (%100)
Hocam after effecti kurabildiniz mi? :D

Bellikt Bellikt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 157
  • Beğeniler 49 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Resimleri değiştirmek kolay.
After effectsi kur sonra quick time kurmalısın, ayrıca videolardaki resim boyutları ile senin resimlerin aynı olması için çözünürlükleri vs ayarlamak için photoshop benzeri program gerekiyor..
Sonrası kolay zaten aç hazır template'yi resmî seç oldaki menüden replace edersin

Yusufcoruh Yusufcoruh WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** C**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 17 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Macromedia flash player gibi photoshop gibi sonra windowsun moviemaker gibi programlarin hepsinin çalişma prensibi aşşağı yukari aynidir bisiklete binmek gibidir katman-layer gibi sahne-scene gibi terimlerin ne olduğunu nasil çalişilacağini bir kere kaptinizmi sonra hayirli olsun .after efectin ne olduğunu bilmiyorum ancak tahminle bir tarif yapayim. Videohiveden bir ae projesi indir açiklamalara (az önce ben gordum) dikkat et kimi projelerde müzik yada resim dahil olmuyormus extradan satin almak gerekiyor. Neyse projeni satin al ve ae programi ile aç ilk karşina programdan kareler goreceksin biryerde play pause tuşlari olmali bunlara basarak ilerle yada dur degistirmek istediğin yere tikla ve olaylari gözlemle neler oluyor tikladiginda aktif veya deaktif olan menuleri incele yani kisaca ögrenemeye çaliş birkere çözdünmü herşey çorap soküğü gibi gelecek . Türkçe kaynak da sikinti cekersen ingilizce videolar için youtubedeb görsel yardimi tarzanca bir İngilizce ile çozersin ornegin. How to add image in after efect cumlesi gibi yada how to edit videohive gibi İngilizce kelimeler youtubede işe yarayacaktir denemedim ama mutlaka işe yarar şeyler çikacaktir.

• Üyelik 08.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 177 / 237
  • Ticaret 89, (%98)
Yusufcoruh merhaba konu baya oldu ama dönüşünüz için teşekkür ederim. Yanlız nilgi sahibi olmadan yorum yapmanızı özür dileyerekten gereksiz bulduğumu ifade etmek isterim. Aktif olarak .psd .ai programlarını kullanabiliyorum, yazılım mühendisiyim aynı zaman da. After çok farklı bir dünya içinde kaybolursunuz. Benimde öğrenmek istediğim sadece resimlerin yerini değiştirmek ama psd ai gibi kolay programlar değil.

Yusufcoruh Yusufcoruh WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** C**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 17 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Aktif olarak psd ve ai programlarını kullanan bir yazılım mühendisi olsa idim özür dileyerek belirtirimki bu konuyu açmaya utanırdım hadi açıldı diyelim size yardım etmek isteyen insanları tenkit etmekten çekinirdim. Sorunuzun cevabı youtubede tam olarak var hattta ve hatta hem rusca hem almanca olarak anlatımı mevcut size bütün bir AE yi nasıl çözeceğinizi anlatmadım , öğrenmek istediğiniz sadece resimlerin yerini değiştirmek olduğundan sadece bu kısmı nasıl yapabileceğinizin kısa bir tarifi idi . Kaldıki Aktif olarak psd ve ai programlarını kullanan bir yazılım mühendisi olduğunuzu bilseydim şaka yaptığınızı düşündüğümden yardım etmeye bile çalışmazdım . Son olarak Kesinlikle ve kesinlikle siz haklısınız . :) yardım etmeye çalıştığım için özür dilerim
Webdanismanlikc

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al