wmaraci reklam

Web Site Video + Program Paylaşımı

5 Mesajlar 1.500 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ouztek ouztek Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar, Ben bir paylaşım sitesi açmak istiyorum elimdeki pc de birsürü eğitim setleri ve çok yararlı programlarım var ben bunları bir site açıp düzgünce paylaşmak istiyorum, sizce ben bu video ve + programları nerede saklarım nasıl paylaşıma sunraım, tahmininize göre kaç mb yani nekadarlık bir hosting alanı almam gerekiyor, Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler ve hepinize iyi çalışmalar dilerim...

wmaraci
reklam

uveyadam uveyadam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 125
  • Beğeniler 3 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
Elinizdeki programların boyutu kadar olmalı en az hesabınız ki kolay kolay normal hostlarda öyle bir siteyi barındıramazsınız. Trafik konusunda ise içeriklerin ayda ortalama kaç defa indirileceğine dair bir hesap yapın. İlgili içerik boyutu ile çarpın.

crazyvelet crazyvelet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 4 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Hostgator.com dan limitsiz alan ve trafik paketi satın alabilirsin. Fiyatlarda gayet uygun :) Tavsiye ederim :)

http://www.hostgator.com

Ne mutlu Türk'üm diyene!

ouztek ouztek Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar yorumlarınız için eyw, "crazyvelet" evet (hostgator.com) iyi bir site ama yabancı olması dezavantaj bizim için, bildiğin türkçe hosting firmaları varsa buraya yazabilirsin, ayrıca yabancı hosting firmalarının ilgisizliğinide bir arkadaştan duymuştum,

Bu arada bazı büyük paylaşım siteleri var o siteler acaba programları ve videoları yada mp3 leri vs... bukadar şeyi hangi alanda saklıyor hayert ediyor ve merak ediyorum, herkese iyi çalışmalar dilerim...

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

saidyavuz saidyavuz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek Primary school teacher
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 0 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
eğer paylaşıma açacağın bütün dosyaları kendi sunucunda barındırmak istiyorsan VDS ilk tercihin olmalı normal hostingler karşılamaz hostgator belli bir süre seni idare eder müşteri ile ietişimleri de düşündüğün kadar kötü değil aksine oldukça iyi ayrıca sefa adlı bir türk te çalışıyor türkçe destek te alabilirsin ancak her ne kadar limitsiz gibi görünse de yine de bir limit ekliyorlar ki bunu da CPU aşımı olarak gsteriyorlar.
Bahsettiğin bu tarz siteler yukarıda da dediğim gibi kendi VDS veya VPS olarak adlandırılan sitenin boyutuna göre bir veya birden çok sayıda sunucu bilgisayarda saklıyorlar.
Eğer bu tarz bir sunucu bilgisayar almak gibi bir niyetin varsa ilk etapta türkiyeden bir firmadan al en azından nasıl kullanacağını öğrenene kadar.
Daha fazla bilgi almak istersen özelden mesaj atabilirsin sana yardımcı olabilirim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al