wmaraci reklam
lidertakipci

web tasarım sitesi açsam müşteri olur mu?

25 Mesajlar 2.557 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

kramper kramper <?php echo "hi world!" ?> Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım &amp; SEO
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1197
  • Beğeniler 56 / 168
  • Ticaret 37, (%100)
Merhaba, ben PHP-HTML-CSS dillerinde ileri seviye bilgiye sahibim. Bundan önce bir çok script yazıp sattım. Birkaç sorum var bu konuda hakkında bilgili yada bu işi yapan dostlarıma

- Müşterinin beni arama motorlarından bulmasını sağlayacağım, acaba hangi anahtar kelimeyi hedef seçmeliyim? Kurumsal web tasarım yapmayı daha çok isterim çünkü dinamik bir sayfa olacağı için hem daha basit olur işin tamamlanması hemde kurumsal firma olduğu için ödeme sıkıntısı olmaz, acaba kurumsal web tasarım kelimesinde ilk sayfada olsam müşteri gelir mi? İş alabilir miyim?

- Diyelim kurumsal siteler yapıyorum, kurumsal bir wp tema yazıp, siteyi kurarım wp yi bir hızlı ve kolay olur ne dersiniz? Yoksa kendi kurumsal scriptimi mi yazayım baştan admin paneli falan dahil onu kurayım?

Asıl sorum ilk sayfada olsam bu tür kelimelerde izmir web tasarım, antalya web tasarım, kurumsal web tasarım gibi... Müşterim bol olur mu?

Genel olarak konu hakkında bilgi sahibi arkdaşların yorumları gerçekten çok önemli.

wmaraci
reklam

fersev fersev Keyfekeder Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek memur
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 401
  • Beğeniler 92 / 62
  • Ticaret 23, (%100)
ben ilk müşterin olabilirim. aklımda bir proje var. :)

site alımı yapılır.

muhendiss muhendiss tavsiyelazim.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1922
  • Beğeniler 52 / 360
  • Ticaret 54, (%100)
Bence bunun yerine tema tasarlayıp satmak daha mantıklı.

• Üyelik 29.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1197
  • Beğeniler 56 / 168
  • Ticaret 37, (%100)

fersev adlı üyeden alıntı

ben ilk müşterin olabilirim. aklımda bir proje var. :)

Teşekkür ederim hocam, PHP de gerçekten her türlü fikri gerçekleştirebilirim, yaparsam bu işi ilk müşterimiz olarak size 20% indirim yapacağıma söz veriyorum burdan :)

Teşekkür ederim yorumunuz için.

mühendis adlı üyeden alıntı

Bence bunun yerine tema tasarlayıp satmak daha mantıklı.

Tema çok tercih meselesi, renkler ve zevkler gibi yani. Yaparsın satamazsın, belkide satarsın. Bir de ben PHP de çok daha ileriyim tasarım yeteneklerime göre, bir PS bile kullanamam bu yüzden tema yapmak pek benim işim değil. Bir de ben her türlü kelimede ilk sayfaya çıkartabilirim sitemi. Tema yaparak bu bilgimi kullanamam. Başka tavsiyeniz fikriniz varsa alayım hocam çok yardımcı oluyor, sitenizin ismi gibi 'Tavsiye Lazım!'

Bu arada sitenizi takip ediyorum hocam her gün bakarım güzel içerikleriniz var başarılar dilerim.

wmaraci
wmaraci

Fatma Fatma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek Anne
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 1499
  • Beğeniler 413 / 412
  • Ticaret 12, (%100)

kramper adlı üyeden alıntı

Teşekkür ederim hocam, PHP de gerçekten her türlü fikri gerçekleştirebilirim, yaparsam bu işi ilk müşterimiz olarak size 20% indirim yapacağıma söz veriyorum burdan :)

Teşekkür ederim yorumunuz için.

Tema çok tercih meselesi, renkler ve zevkler gibi yani. Yaparsın satamazsın, belkide satarsın. Bir de ben PHP de çok daha ileriyim tasarım yeteneklerime göre, bir PS bile kullanamam bu yüzden tema yapmak pek benim işim değil. Bir de ben her türlü kelimede ilk sayfaya çıkartabilirim sitemi. Tema yaparak bu bilgimi kullanamam. Başka tavsiyeniz fikriniz varsa alayım hocam çok yardımcı oluyor, sitenizin ismi gibi 'Tavsiye Lazım!'

Bu arada sitenizi takip ediyorum hocam her gün bakarım güzel içerikleriniz var başarılar dilerim.

tasarım yap kardeşim köşeyi dönersin benim sizinki gibi becerilerim olsaydı şimdiye trilyoner olmuştum :)

• Üyelik 29.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1197
  • Beğeniler 56 / 168
  • Ticaret 37, (%100)

Fatma adlı üyeden alıntı

tasarım yap kardeşim köşeyi dönersin benim sizinki gibi becerilerim olsaydı şimdiye trilyoner olmuştum :)

biraz daha açar mısınız hocam? Tema mı yapmamı tavsiye ettiniz, script mi? Siteyi açayım mı kurumsal web tasarımı mı yapayım? PM de alabilirim tavsiyelerinize ihtiyacım var.

msdselim msdselim tryemek.net Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 2046
  • Beğeniler 493 / 197
  • Ticaret 28, (%100)
Hocam bi kartvizit ve brosur bastir ilinde kapi kapi gez firmalari bi yokla eger ordan biseyler cikar adamlarda memnun kalirsa ben tutunurum bu iste deyip siteyi oyle ac derim

Fatma Fatma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek Anne
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 1499
  • Beğeniler 413 / 412
  • Ticaret 12, (%100)

kramper adlı üyeden alıntı

biraz daha açar mısınız hocam? Tema mı yapmamı tavsiye ettiniz, script mi? Siteyi açayım mı kurumsal web tasarımı mı yapayım? PM de alabilirim tavsiyelerinize ihtiyacım var.

benim teknik bilgim yok ama ticari olarak biraz tecrübem var eğer ben bu becerilere sahip olsaydım şehrimde bir ofis açar webtasarım, yazılım vs elimden ne geliyorsa iyi bir reklam yapar özel müşteriler alırdım temayla script satışıyla uğraşmazdım yapsamda kimsede olmayan özel temalar geliştirir kendi siteme ekler sitemi iyi bir yere getirirdim ,site iyi bir yere gelince zaten ilk olarak kendi şehrindekiler seni bulur tasarım yaptırır ,tasarım yaptıran müşteriye bunun yanında marka tecili,patent , kartvizit,broşür vs bütün reklam işlerinide alabilirsin

SerkanTurkdonmez SerkanTurkdonmez Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 17 / 10
  • Ticaret 14, (%100)
10 yılın üstünde şu sanalın içerisindeyim tema yapmanın en avantajlısı olacağı kanısındayım.. tek cümlem bu.. karar senin tabiki.

analogfikir analogfikir Osmanlı İmparatorluğu Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 888
  • Beğeniler 224 / 118
  • Ticaret 11, (%100)
Denemelisin en azında bilgilerini sürekli taze tutarsın :) php script vs yapıp satışnı yapacaksan piyasa sürmende yardımcıda olurum :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al