freelance iş ilanları

Webmaster Kazançlarımız Ne Kadar ?

111 Mesajlar 18.237 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

NettesinHost NettesinHost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 1 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

WebDost adlı üyeden alıntı

yüksek mevlalar başarılı işler demek. demek ki Türkler İnternet sektöründe baya ileride.

ozman gel bu sektöre katkıda bulunalım link takası yapalım.

wmaraci
reklam

narhosting narhosting Backlink Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 85 / 73
  • Ticaret 12, (%100)
Kazanclari degil de giderleri sorsaydin keske
Aylik gelirim 50-100 giderim 400-500

elbistanli elbistanli Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek webtasarım
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 498
  • Beğeniler 102 / 87
  • Ticaret 17, (%100)
Merhaba webdunyasi.net erkolay.com.tr Herşeyimizle faceden inceleyebilirsiniz küçün 6 pc li bir ofis ve firmam var 4 saglam devamlı çalışanım var aylık ortalama 6.000 tl calışanlarım 2000tl ofis gideri 5000tl kadar benim kazancım var iş alımına göre degişkendir vergileri vs düştüğümde elimde kalan 3500tl kadar bin bereket versin bu işleri evinde yapıp kazananlar cogunluk göstermeseydi şirket ve firmalar yani hukuka uygun iş yapan verisini ve belgelerini eksiksiz alanların aylıgı inanın yeminle 100.000tl üstünde olurdu haa evinde ekmek kovalayana asla lafım yok ama onlar nedeniyle o kadar masraf edip kucukte olsa bir ofis acan kişilerin bir cogu ekmek yiyemez durumda allah herkese iş güç versin ne diyelim durum bu

thesefiks thesefiks WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ş** S**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 55 / 67
  • Ticaret 3, (%100)
aylık gelirim 400-600 tl arası + bursum var :) en kral öğrenciyim :)

www.sefikselli.com
wmaraci
wmaraci

Skala Skala https://mekasosyal.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İletişim Hizmetleri
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 533
  • Beğeniler 32 / 52
  • Ticaret 9, (%100)
valla tek gelirim devletin verdiği öğrenim kredisi +300 TL :) site açıcam diyorum hep ikilemde kalıp tak oturuyorum yerime :)

SihirliMouse SihirliMouse WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Art Director
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 0 / 11
  • Ticaret 1, (%100)
ben bir yazılım şirketinde çalışıyorum standardın baya üzerinde bir maaşım var. Ayrıca psd to css, arayüz tasarımları, logo ve kurumsal kimlik çalışmaları yapıyorum reklam ajanslarına aylık 3000 tl civarında ek işlerimden kazanıyorum. Birde kurs var tabi kursta grafik ve web tasarım eğitmenliği yapıyorum ama o iş yaş saati 20 lira. haftada 9 saat.

Bu şekilde aylık kazancım 6000 Tl yi buluyor. Bundan bir yıl öncesine kadar reklam ajansı işletiyordum bir ortağımla. 100.000 TL kadar borç ile battı işletme. Şimdi düşünüyorum da enayilik etmişim. Ben işletme sahibi iken bu kadar kazanamıyordum. Ayrıca çok stresliydim. Şimdi gayet huzurluyum.

Ekonomik gelirinden şikayet eden arkadaşlara tavsiyem düzenli bir şirkette işe girmeleri ve şu an yaptıkları işi ek iş olarak yürütmeleri. Para her ne kadar saadeti getirmez deseler inanmayın. Yarın bir gün evlendiğinizde eşiniz tuz ister alamazsınız paranın getirmediği saadeti o zaman görürsünüz.(Not evliyim ve bir kızım var.)
KTB offaz

kişi bu mesajı beğendi.

MehmetARIK MehmetARIK Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 626
  • Beğeniler 13 / 260
  • Ticaret 2, (%100)
Ben bu yazıya yorum yapmamıştım ama okumuştum. O zamandan bu yana işlerimi hayatımı hiç bozmayacak, keyfimi kaçırmayacak ve beni yormayacak bir seviyeye çektim.
Telefon ile ücretli ve komisyonlu Knight Online item karaborsası işletiyorum.
Birde şehirdeki site sahiplerine yine telefonla ücretli danışmanlık yapıyorum.
Bi öğretmen maaşı kadar kazandırıyor.
Site falan yapmıyorum. Arada sırada Wordpress tema satılıyor 3-5 günde bir. Onda da uğraşmak istemediğimden kullanım klavuzunu 3 kat daha ayrıntılı hale getirdim ve satış sonrası hiçbir destek vermiyorum. Abi şöyle bir sorun vardı diye arayan olunca temayı yeniden kur, ben destek vermiyorum diye kapatıyorum.
Birde elime ne geçerse ebay, gittigidiyor ve sahibinden.com da satıyorum. Ama şu ana kadar sadece külüstür müzik setimi satabildim. 60 liraya :)

Ama önceden daha iyi kazanıyordum. Netten bulduğum firmaları arayarak direkt web sitesi yapalımmı size diye konuşuyordum. %20 sine yapmışımdır heralde site. O şekilde güzel iş çıkıyor. Hatta birinde Denizli deki bi oto yıkamacıyı arayıp abi gel sana bi web sitesi yapalım demiştim. Harbimi, valla bende site yaptıracaktım, yapalım ya demişti adam :)

Böyle yani. Biraz çabalamak lazım. Eniştelere, amcalara, amcaoğullarına, teyzeme bile site yaptım zamanında. 100 200 ne verirse aldım. Arkadaşların çoğuna yaptım. 50 liraya falan tek sayfalık cv ler yaptım. Yakın çevre ve akrabaları da değerlendirin diyorum yeni başlayanlara.

Özellikle 18-20 yaş arası arkadşlar, babalar gününde babanıza bir site yapın. Canım babam falan diye. Oradan el öpme kutlama bahşişinden de iyi para gelir. Şaka yaptığımı sanmayın.

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)
Yaz mevsiminden nefret ediyorum. Gelirler %40-50 arası düşüyor. Özellikle bu haziran ayı berbat bir ay benim için :(

MertUslu MertUslu Estağfirullah Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ademoğlu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1022
  • Beğeniler 240 / 291
  • Ticaret 3, (%100)
Tek gelir (?) var o da adsense, aslında gelir denmez, daha bir giren çıkan yok, blogumda kullanıyorum, 4 ay veya üstü olmuş olabilir, sırf 7 lira oldu :) henüz pin bile alamadım, blog'a da yazı girmeye baya büyük bir ara verdim artık pek yazmıyorum, önemli hayallerim de yok açıkcası blogumdan çünkü blogdan para kazanılacağı düşüncesi bana ters geldi. Şuan planım adam gibi bir fikir bulup onu tasarıma dökmek ve sunmak. Farklı fikirler farklı kazançlar oluşturur.

narhosting narhosting Backlink Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 85 / 73
  • Ticaret 12, (%100)

Zen adlı üyeden alıntı

Yaz mevsiminden nefret ediyorum. Gelirler %40-50 arası düşüyor. Özellikle bu haziran ayı berbat bir ay benim için :(

Sitenizin konusu ne acaba öğrenebilir miyiz?
Webmaster blogum yazın tavan yapıyor malum öğrenci arkadaşlarımız birşeyler öğrenmek istiyor :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al