freelance iş ilanları

Wordego hakkında

22 Mesajlar 2.708 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

YazTurkiye YazTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** L**
  • Mesajlar 740
  • Beğeniler 323 / 148
  • Ticaret 8, (%100)

Atassh adlı üyeden alıntı

hocalar, ben wordego ile işlerimi mail atarak çözmeye çalıştım. onlar söylediklerimi ciddiye alıp hep ilgilendiler. hatta az önce söylediğim şeyleri maille wordegoya ilettim. anında beni cep telefonumdan arayarak bir bayan durumu izah etmeye çalıştı. çalıştı çalışmasına ama izah edemedi. şimdi bu kadar ilgili olupta nasıl ödeme yapmıyorlar anlamadım. ama elbette sizin söylediklerinize inanırım. 100 tl yi geçtim ödeme bekliyorum. zaten ne kadar hit gelirde gelsin 20 kuruşu geçmiyor. sorsam reklamlarınız görüntülenmiyor diyecek. 1 lira alırkende gösterilen reklam 2500 dü, 20 kuruş alırken de 2500. görüntülenmeyen reklamı neden görüntülenmiş reklamların içinde sayıyorsun. sayıyorsan neden ödemiyorsun? ben şaşırdım kaldım. alternatif arıyorum. reklamstore en iyisi gibi.

Burcu hanım ilgilidir ama bir yere kadar , başlarındaki herşeyi bilen arkadaş aç gözlü hep paralar bana diyen adam birgün bunlar fazla kazanmasın derse o zaman anlarsın demek istediğimi :) , reklamstore ve adcash öneririm ötesi güvensiz..

wmaraci
reklam

brkltprmk brkltprmk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Pöh
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 875
  • Beğeniler 67 / 163
  • Ticaret 11, (%100)
tıkları eksık sayıyor tavsiye etmıyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al