wmaraci reklam

Wordego hakkında

22 Mesajlar 2.440 Okunma
smmexpress

Emre19 Emre19 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 933
  • Beğeniler 16 / 125
  • Ticaret 2, (%100)

Cadde Media adlı üyeden alıntı

Sonradan adsense aldım ondan :D

:D o zaman sağlamdasınız :)

wmaraci
reklam

YazTurkiye YazTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** L**
  • Mesajlar 740
  • Beğeniler 323 / 148
  • Ticaret 8, (%100)
Ben 1 ayda kazandık larimi icerde birakirsam intihar olur :) temennim hakkimi vermeleri :)
FatihSOGUT

kişi bu mesajı beğendi.

narhosting narhosting Backlink Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 85 / 73
  • Ticaret 12, (%100)
Hocam kesinlikle tavsiye etmiyorum bende kullanıyordum yeni bıraktım adsensede 1 ayda kazandığınızı orada 1 yılda kazanamazsınız çok az veriyor.

• Üyelik 19.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** L**
  • Mesajlar 740
  • Beğeniler 323 / 148
  • Ticaret 8, (%100)

narhosting adlı üyeden alıntı

Hocam kesinlikle tavsiye etmiyorum bende kullanıyordum yeni bıraktım adsensede 1 ayda kazandığınızı orada 1 yılda kazanamazsınız çok az veriyor.

Ben 1 ayda 320 lira kazandim ay sonuna kadarda 400 tl olmasini bekliyorum sadece odeme bekliyorum alan var mi diye sorma sebebim buydu :) ayrica adsense ne yaptim ise vermiyir.

wmaraci
wmaraci

FatihSOGUT FatihSOGUT Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 24 / 28
  • Ticaret 7, (%71)

narhosting adlı üyeden alıntı

Eğer hitiniz var ise emin olun wordego adsenseden daha fazla kazandırır

kohreg kohreg WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 519
  • Beğeniler 216 / 86
  • Ticaret 11, (%100)

Fatih SÖĞÜT adlı üyeden alıntı

Eğer hitiniz var ise emin olun wordego adsenseden daha fazla kazandırır

Neden?

www.gamerozzi.com eSpor ve Oyun Haberleri - www.fikkr.com Girişimcilik Ekosistemi Sitesi.

Tarikb Tarikb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Satış Danışmanı
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 211
  • Beğeniler 39 / 25
  • Ticaret 2, (%100)
wordego kullanıyorum. daha ödeme almadım. çalışanlar çok ilgili. ama hiç anlamadım bir durum var.

hitler 1000 - 1300 iken günlük 0.75 ve 1 lira arası gelir oluyordu. Hitler yükseldi 1500 - 2000 oldu, gelir 0.15 e düştü. sordum bunu reklamlarınız görüntülenmiyor diyorlar. görüntülenme rakamları aynı, gösterilen gösterilmeyen bütün rakamlar aynı diyorum. yok diyor ziyaretçileriniz reklamları görüntülemediği için gelir elde edemiyorsunuz.

Bu sorunu yaşayan var mı? Hayır aklıma çok ilginç şeyler geliyor. 90 liraya kadar herşey normaldi. hit arttıkça gelir 1 liranın üstüne çıkıyordu. 90 lira birikmişi geçince aniden 15 kuruşa 30 kuruşa düştü. inanılmaz bir durum. var mı çözümü? neden böyle oluyor?

• Üyelik 19.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** L**
  • Mesajlar 740
  • Beğeniler 323 / 148
  • Ticaret 8, (%100)

Atassh adlı üyeden alıntı

wordego kullanıyorum. daha ödeme almadım. çalışanlar çok ilgili. ama hiç anlamadım bir durum var.

hitler 1000 - 1300 iken günlük 0.75 ve 1 lira arası gelir oluyordu. Hitler yükseldi 1500 - 2000 oldu, gelir 0.15 e düştü. sordum bunu reklamlarınız görüntülenmiyor diyorlar. görüntülenme rakamları aynı, gösterilen gösterilmeyen bütün rakamlar aynı diyorum. yok diyor ziyaretçileriniz reklamları görüntülemediği için gelir elde edemiyorsunuz.

Bu sorunu yaşayan var mı? Hayır aklıma çok ilginç şeyler geliyor. 90 liraya kadar herşey normaldi. hit arttıkça gelir 1 liranın üstüne çıkıyordu. 90 lira birikmişi geçince aniden 15 kuruşa 30 kuruşa düştü. inanılmaz bir durum. var mı çözümü? neden böyle oluyor?

Sahtekarlıkla iş yürütmeye çalışıyorlar bahane olarakta google adsense bazı reklamlarınızı banladığı için geliriniz düştü diyip yalan söyleyerek korkutuyorlar dolayısı ile düşünüyorsunuz diyorsunuz ki eyvah google banlamışsa bari burdaki paradan olmayayım diyip ses çıkarmıyorsunuz.. vs vs vs 800 TL kazancı ödemedikleri gibi Spam yapıyorsunuz diyerek birde üste çıktılar.

Uzak durun ödemeyi alabilirseniz eğer devam etmeyin.

kaderebak kaderebak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 392
  • Beğeniler 21 / 78
  • Ticaret 4, (%100)
Reklamları görmüyor diye bahaneleri var fakat reklam gelmiyorki kullanıcı reklamı görsün :D Bunun nedeni şu , optimize çalışıyor diyor fakat , optiminize nasıl birşey ise , kullanıcının en son göreceği reklam , çarkıfelek gibi , reklam değişiyor allah değişiyor , sonunda bir reklam gösteriyor ama , o reklam gelene kadar kullanıcı sayfayı terk etmiş oluyor

http://www.trbux.net Tıkla Kazan /Reklam ver Kazan- Joomla ücretli destek verilir.

Tarikb Tarikb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Satış Danışmanı
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 211
  • Beğeniler 39 / 25
  • Ticaret 2, (%100)
hocalar, ben wordego ile işlerimi mail atarak çözmeye çalıştım. onlar söylediklerimi ciddiye alıp hep ilgilendiler. hatta az önce söylediğim şeyleri maille wordegoya ilettim. anında beni cep telefonumdan arayarak bir bayan durumu izah etmeye çalıştı. çalıştı çalışmasına ama izah edemedi. şimdi bu kadar ilgili olupta nasıl ödeme yapmıyorlar anlamadım. ama elbette sizin söylediklerinize inanırım. 100 tl yi geçtim ödeme bekliyorum. zaten ne kadar hit gelirde gelsin 20 kuruşu geçmiyor. sorsam reklamlarınız görüntülenmiyor diyecek. 1 lira alırkende gösterilen reklam 2500 dü, 20 kuruş alırken de 2500. görüntülenmeyen reklamı neden görüntülenmiş reklamların içinde sayıyorsun. sayıyorsan neden ödemiyorsun? ben şaşırdım kaldım. alternatif arıyorum. reklamstore en iyisi gibi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al