freelance iş ilanları

wordpress tema header.php lütfen yardım

13 Mesajlar 1.657 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

bilgifaresi bilgifaresi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 38 / 36
  • Ticaret 0, (%0)
Hepsinin farklı özellikleri var ve zaten çoğu görünüm (CSS) dosyası. Bu şekilde sizin gibi hazır tema düzenleyenler varsa onlardan yorum almanız daha iyi olur. Kolay gelsin. :)

wmaraci
reklam

Lokasyon123 Lokasyon123 İNTERAKTİF YAZILIM 80 TL Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
eyvallah hocam saolun zaten çalışmıyor heaerde sorun var sanırım index.html de çalışıyordu header.phpde görüntü oluyor bilgifaresi çok teşekkür ederim bilgileriniz için
bilgifaresi

kişi bu mesajı beğendi.

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html

WolfmanTR WolfmanTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Wordpress, CSS Dev.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 19 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

Lokasyon123 adlı üyeden alıntı

hocam css html tasarımım çok kötü kodların ne işe yaradıklarını biliyorum az çok ama çizim olunca sıkıntı başlıyor işte bu yüzden csslerini aldım sitenin

Ek Olarak:

Ek Olarak:[QUOTE]

buradakileri direk headere eklemeliyim yani peki açılış hızını etkilemezmi hangilerini eklemeliyim sizce bilgifaresi

bilgifaresi 'ne katılıyorum.Sıfırdan başlamaz iseniz işin içinden çıkamazsınız.Zaten anladığım kadariyla Wordpress fonksiyonlarının hiçbirini bilmiyorsunuz.Size tavsiyem şu olacaktır.İster video izleyin, ister döküman okuyun ancak sıfırdan wordpress tema yapmaya başlamaz iseniz neyin ne olduğunu anlayamıyacaksınız.
İstersen Free Bootstrap html şablonlarından birini indir.Daha sonra wordpress theme develop sayfalarından baka baka temanı yap.(Birçok sitede Türkçe kaynaklar da mavcut.)
--
Eğer css dosyalarında hata var veya okuyamuyor iste Öğreyi denetle yap, Head tag'i içindeki css yollarına bak.(yolları kopyala yeni sekmede url'yi aç okuyorsa sorun yoktur.Bulunamıyor ise yanlış yol girmişsindir.)

J4cob.net
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al