freelance iş ilanları

Worldpress seo eklentilerinin Etkisi Azaldımı?

13 Mesajlar 1.279 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)

Blacksheep adlı üyeden alıntı

Şimdi Seo eklentisini kurup hiç yapılandırmayanlar var.Eklenti sadece bir yardımcıdır.Yoast'i bilmem ancak All in one Seo işini gerçekten iyi yapıyor tabiki düzgün yapılandırılırsa.All in one seonun yaptığı işleri temaya entegre eden tema üreticileri var bu durumda eklenti kurmanında tabiki bir anlamı yok temelde olan şey iyi yapılandırmak :)

Aynen tüm ayarlarını bizimle paylaşır mısın? İnce ayar yapalım. Daha önce sitemi ilk kurduğumda wp de all in one seo kullanıyordum.yazım 3 günde anca index alıyordu. Kendimiz script yaptık. Meta tag vb kullanmıyoruz 30 dk da index alıyor. Üstelik sıralamada en üstte oluyoruz. Site yamaindir.org bu script olduğu için wp de aynısını yapamıyorum. Ama manuel seo konusunda robots.txt .htaccess ve sitemap.XML hazırlayıp kendim title vb tagları girip bırakmayı düşünüyorum. Ve söyleyim meta tag artık çopten başka bi şey değil.

wmaraci
reklam

Blacksheep Blacksheep .NET Developer Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 2074
  • Beğeniler 60 / 532
  • Ticaret 10, (%100)

Fiber Türkiye adlı üyeden alıntı

Aynen tüm ayarlarını bizimle paylaşır mısın? İnce ayar yapalım. Daha önce sitemi ilk kurduğumda wp de all in one seo kullanıyordum.yazım 3 günde anca index alıyordu. Kendimiz script yaptık. Meta tag vb kullanmıyoruz 30 dk da index alıyor. Üstelik sıralamada en üstte oluyoruz. Site yamaindir.org bu script olduğu için wp de aynısını yapamıyorum. Ama manuel seo konusunda robots.txt .htaccess ve sitemap.XML hazırlayıp kendim title vb tagları girip bırakmayı düşünüyorum. Ve söyleyim meta tag artık çopten başka bi şey değil.

Google hızının sadece Wordpress Seo eklentisi ile hallolmayacağını bildiğinizi varsayarak yazıyorum.Hızlı index için sadece Seo ayarı yetmez diğer faktörler de bu konuda önemlidir ki ben yorumumda index hızı içerecek birşey yazmadım meta-tag ile ilgili de birşey yazmadım ayarlar kısmına gelecek olursak internette yabancı kaynaklarda işinin uzmanı birçok kişi gerekli tüm yapılandırmaları anlatmış.Bu kaynaklardan yararlanabilirsiniz bu sizin için daha iyi olacaktır.İyi forumlar dilerim.

Fizello - Inspired by Colors

krm krm Kerem Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek gezgin
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** S**
  • Mesajlar 309
  • Beğeniler 55 / 124
  • Ticaret 2, (%100)
Başlıkta belli metinde belli; seo eklentileri başlığı daha iyi, metni daha zengin bir hale getirip ziyaretçilerin sitede kalma oranını mı arttırıyor? ne yapıyor anlamış değilim.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al