wmaraci reklam

Yazdığımız Şiirleri Satabilir miyiz?

26 Mesajlar 12.935 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

cihan1 cihan1 gerivites.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek WM
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 1228
  • Beğeniler 19 / 278
  • Ticaret 27, (%100)
Zargana hocam kitap işinden ümidimi keseyim o zaman. internet üzerinden satmak istiyorum aslında ama talep olurmu emin değilim

wmaraci
reklam

bulgay bulgay Turkcem.net Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğretmen / Yazar
  • Konum Van
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1465
  • Beğeniler 486 / 347
  • Ticaret 77, (%100)
Şiir satmak mı? Şiir nasıl satılır ya da niye satılır ki hocam? Ben de bir şiir kitabı olan biri olarak böylesi bir düşünceye karşı çıkıyorum kesinlikle ve bir insan niye şiir satın alır ki? Şiir makale gibi bir şey değil ki alınsın. Siz tanınmak ve okunmak için yazacaksınız ki şiirleriniz güzel olsun ve güzelleşsin. Kusura bakmayın ama satılmak için yazılan şiirde nasıl bir duygu yoğunluğu olur bilemiyorum. Bunlar benim şahsi fikirlerim. Bir Türkçe öğretmeni, şair ve en önemlisi bir edebiyatsever olarak bu olayı yadırgıyorum. Şiirleriniz gerçekten güzelse ve güveniyorsanız önerebileceğim birkaç yayınevine gönderin. Gerçekten iyilerse ücret dahi ödemeden şiirlerinizi yayınlayabilirsiniz. Ya da Kendinize b,r edebiyat sitesi kurun. Şiirlerinizi ordan yayınlayın. Sosyal medyayı da kullanın. Bir süre sonra bir de bakmışsınız şiir kitabı çıkartmak için yayınevleri kapınızı çalar.

kramper kramper <?php echo "hi world!" ?> Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım &amp; SEO
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1197
  • Beğeniler 56 / 168
  • Ticaret 37, (%100)

cihan1 adlı üyeden alıntı

genchakan hocam satmıyorsam neden şiirleri sosyal medyada v.b yerlerde paylaşayım onu anlamadım. daha sonra başkası ben yazdım diye almasın :D
Aykut banada öyle geliyor hocam sanırım şiir kitabı haline getirip yayınevleri ile görüşmekten başka şans yok.

hocam webmasterlar ne anlar şiirden(az diyelim yada), hedef kitlenizi doğru seçin.

• Üyelik 12.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek WM
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 1228
  • Beğeniler 19 / 278
  • Ticaret 27, (%100)

bulgay adlı üyeden alıntı

Şiir satmak mı? Şiir nasıl satılır ya da niye satılır ki hocam? Ben de bir şiir kitabı olan biri olarak böylesi bir düşünceye karşı çıkıyorum kesinlikle ve bir insan niye şiir satın alır ki? Şiir makale gibi bir şey değil ki alınsın. Siz tanınmak ve okunmak için yazacaksınız ki şiirleriniz güzel olsun ve güzelleşsin. Kusura bakmayın ama satılmak için yazılan şiirde nasıl bir duygu yoğunluğu olur bilemiyorum. Bunlar benim şahsi fikirlerim. Bir Türkçe öğretmeni, şair ve en önemlisi bir edebiyatsever olarak bu olayı yadırgıyorum. Şiirleriniz gerçekten güzelse ve güveniyorsanız önerebileceğim birkaç yayınevine gönderin. Gerçekten iyilerse ücret dahi ödemeden şiirlerinizi yayınlayabilirsiniz. Ya da Kendinize b,r edebiyat sitesi kurun. Şiirlerinizi ordan yayınlayın. Sosyal medyayı da kullanın. Bir süre sonra bir de bakmışsınız şiir kitabı çıkartmak için yayınevleri kapınızı çalar.

Hocam şiirler satılmak için yazılmadı arkadaşla yazıyorduk satma fikri sonradan aklıma geldi. Bende satılabileceğini düşünmüyorum ama fikir alayım diye konu açmıştım. Teşekkürler görüşlerinizi belirttiğiniz için :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 12.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek WM
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 1228
  • Beğeniler 19 / 278
  • Ticaret 27, (%100)

kramper adlı üyeden alıntı

hocam webmasterlar ne anlar şiirden(az diyelim yada), hedef kitlenizi doğru seçin.

Hocam wmaracında birçok şeyin ticareti dönüyor o açıdan düşünmüştüm

nakolik nakolik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek web
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad F** N**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 42 / 43
  • Ticaret 10, (%100)
cihan1 öncelikle önerim şiirlerinizi antoloji üzerinde yetkili şair başvurusu yaptıktan sonra yayımlatın. Şiirlerinizi artık kimse alıp da kendisininkiymiş gibi başka yerde yayımlama hakkı olmaz. En azından patent gibi olmasada elinizde bir kanıt olmuş olur. İlerleyen zamanlarda belki bu şiirlerinizi kitaplaştırabilirsiniz.
Bende antolojide yetkili şair hesabım var tüm şiirlerimi orada paylaşıyorum. Şiir satarak para kazanmak abest kaçar, belki bir site veya sosyal medya sayfası oluşturarak fan sahibi olabilirseniz bir süre sonra reklamlarla kazanabilirsiniz.
Antoloji hesabım http://www.antoloji.com/nafiz-erten/siirleri/
Aynı zamanda fb hesabım https://fb.com/molaesfanpage/
Sende bu şekilde yapabilirsin.
bulgay

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al