freelance iş ilanları

Yerimde olsanız ne yapardınız ?

13 Mesajlar 2.000 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Being Being İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Metin Yazarı/Editörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 935
  • Beğeniler 1087 / 1028
  • Ticaret 91, (%100)
Öhö öhöm konuya burada sanırım benim girmem gerekmiş :) ilk olarak gözüme çarpan arkadaştan bir alıntı yapayarak başlayayım,

lodos adlı üyeden alıntı

Ben sizin yerinizde olsaydım bende sinirlenirdim ama hatayı kendimde arardım. taşıma suyla değirmen dönmez hesabı kendi yazılarımı kendim yazmak için uğraşırdım. zaten bu kadar özgün yazı yazan kişi niye sizin siteye gelsin yazsın kendi sitesinde yazı yazar kısa sürede bir numara olur.. o yüzden geçmişe sünger çekip hayatıma devam ederim

İşte o iş öyle yürümüyor dostum :) Eğer o iş öyle yürüyor olsa gerçekten 1 numara olması gereken adam ben olurdum geçmişte çok denedim çok deneyimledim ancak maalesef o iş öyle yürümüyor.

Diğer yandan abim belki kızacaktır ama ben suçu tamamen kendisinde buluyorum. Çünkü o editörlük işi için vakti zamanında bana da teklif getirdi ben şartlarımı sundum, eğer benim şartlarımı kabul etmiş olsaydı şuanda hiçbir baş ağrısı olmadan verdiği paranın hakkını fazlasıyla alıyor olacaktı. Arkadaşlar ben yeni arkadaşlarında para kazanmasından bir şeyler yapmasından tarafayım. Ancak içerik işi her babayiğidin hakkı değil bu nedenle varsın benim gibi işini hakkıyla yapanlar ile çalışmaya özen gösterin. Tekrar geçmiş olsun abicim.
blueffect

kişi bu mesajı beğendi.

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir. Bir de hiçbir şeyi çalamayacak olanlar vardır.
wmaraci
reklam

nega nega Siz bilirsiniz.. Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad N** G**
  • Mesajlar 729
  • Beğeniler 404 / 127
  • Ticaret 0, (%0)
Ben olsam böyle bir işe bulaşmazdım :) E olmuş bir kere sağlık olsun. İnternet ortamı güvenilecek bir yer değil artık. Kimin ne yaptığını bilmiyorsun. Allah uzak etsin.

www.nebigarci.net (Link yok, eski usül kopyala-yapıştır)

KDOGAN KDOGAN Burada 13 Yıl Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)
Adamın telefonunu kibar bir dille ister arayıp kişiliğine hakaret ederdim.
Yaptığı saygısızlıktan sonra bunu hak ediyor.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al