wmaraci reklam

Yurt dışından kolayca ödeme alma yöntemleri

5 Mesajlar 662 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Rastena Rastena WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 3776
  • Beğeniler 836 / 1380
  • Ticaret 190, (%100)
Merhaba biliyorsunuz ki dünyada en çok Paypal kullanılıyor. Maalesef ki ülkemizde Paypal kullanılmıyor.

Bu konuda kendi kullandığım tecrübe ettiğim yöntemlerini listeleyeceğim.

1- Coin

BTCTurk veya paribu sistemine üye olarak müşterilerinizden ödeme alabilirsiniz. İster direk bankanıza çekin ister komisyonla bozdurun.

2- Payoneer

Payoneer hesabı açarak bankanıza kolayca ödeme alabilirsiniz. 50 dolarlık kurumsal bir firmadan ödeme alarak kart sipariş edebilir , atmlerden dolar çekebilirsiniz.

3- Perfectmoney

En kolay sistem bu aslında hiç bir belgeye gerek kalmadan Dolar,Euro,GBP ödeme alabilirsiniz.
Ödemeyi aldıktan sonra ister bankanızı onaylatın , ister komisyonla forumda bozum yapın.

4- Skrill

Skrill hesabı açarak müşterinizden ödeme alabilir. Bankanıza hızlıca çekebilirsiniz. Çekerken Euro banka hesabınızı girmeyi unutmayın.

5- Transferwise

Transferwise hesabı açarak ibanı karşıya gönderin ve ona ödeme göndersin. Gönderdikten sonra kendinize kolayca çekebilirsiniz.

6- Paytr

Eğer firmanız varsa paytr kurun ve müşterinize iletin. Kart ile ödeme yaptıktan sonra düşük komisyonla tarafınıza aktarılır ve bankanıza sonraki gün çekebilirsiniz.

Bunların hepsini kullandım ve sorunsuz şekilde tarafıma çektim. Hepinize önerebilirim.
Pasa 100120 awoken

kişi bu mesajı beğendi.

prestij
wmaraci
reklam

osidosi osidosi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek .
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 942
  • Beğeniler 5 / 362
  • Ticaret 0, (%0)
btc ve payoneer harici kullanmayın. tavsiyem btc.
Angelyus

kişi bu mesajı beğendi.

aries aries WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek işçi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 827
  • Beğeniler 150 / 383
  • Ticaret 1, (%100)
osidosi neden kullanmayalım hocam sebeplerini de yazarsanız bilgilenmiş oluruz, kullanmamamızı gerektiren olumsuz yanları nelerdir...

Rastena Rastena WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 3776
  • Beğeniler 836 / 1380
  • Ticaret 190, (%100)
Ben yazdığım hepsinden belli miktar ödeme aldım hiç sorun yaşamadım hepsini öneririm.

prestij
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

osidosi osidosi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek .
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 942
  • Beğeniler 5 / 362
  • Ticaret 0, (%0)

aries adlı üyeden alıntı

osidosi neden kullanmayalım hocam sebeplerini de yazarsanız bilgilenmiş oluruz, kullanmamamızı gerektiren olumsuz yanları nelerdir...

vaktinde çok araştırdım. komisyon ve kullanıcı onaylanması, banka ekleme vs. de en iyi yöntemler btc ve payoneer çıktı. hatta yakında btc tüm her şeyi ele geçirecek, mükemmel bir sistem. akılsız gibi yıllarca ödemeleri payoneer ya da paypal bozumu yapan arkadaşlardan aldım.

paypal bozan aç gözlüler bozumlarda, %15/20 kesintiyı cebine katıyordu. devasa bir kayıp bu, forumdan bozum yaptıracağım birisiyle tartıştım. ardından btc kullanmaya başladım. kendisine teşekkür ediyorum burdan :cool:

komisyon almayan payoneer de ise doları kurdan 15/20 kuruş aşağı çekiyor, yine kayıp oluyordu. btc'nin mükemmeliği ise hiç bir banka ya da kuruluşa ait olmayan, dünyanın her yerinden anında ödeme almanızı sağlayan bir sistem. kan emici bankalar, aracılar, para çekme için 50 takla atmak yok oldu bunun sayesinde.

hatta ilk ödemeyi btc 55 bin tl iken aldım, o hafta 64 bine çıktı. Normalde zararla çektiğim parayı, 200 300 tl karla çektim :D tabi bu tam aksi de olabilir. Bu yüzden btc ile ödeme alır almaz, çekerseniz zarar ya da karla uğraşmazsınız.

diğerlerinin olumsuzluğundan ziyade dediklerimin olumlu yanlarını anlattım ama olsun, anlamışşınızdır.
aries

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al