wmaraci reklam

Asus N550J Win10 Ses Sorunu

3 Mesajlar 812 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

TheLacivert TheLacivert Invictus Maneo Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Psikolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1400
  • Beğeniler 497 / 496
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar selam, başka nereye yazacağımı bilemedim ben de buraya bir danışayım dedim.

Sorunum şöyle; ses verirken bir sorun yok ama internet üzerindeki ya da bilgisayardaki herhangi bir medya dosyasını izlerken durdurup devam ettirdiğimde ses gitmiş oluyor ya da medyayı başlattığımda sessiz oynuyor. Sesin (tekrar) gelmesi için sesi, ses gelene kadar arttırıp tekrar kullandığım seviyeye indirmem gerekiyor. Bu da biraz sinir bozmaya başladı, neden kaynaklanır bilen var mıdır?

wmaraci
reklam

Escalous Escalous Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)
Driveri kaldırıp yükleyip restart atmayı denediniz mi? Masaüstü mu, diz üstü mü?

Diz ustu ise pil seçeneklerine gelin. Yuksek modu secin veya yeni bir mod oluşturun. Gelişmiş pil ayarlarına gelin ve bu ayarları kurcalayın. Medya yürütme , ses ile ilgili ayarları barındırıyor.

TheLacivert TheLacivert Invictus Maneo Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Psikolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1400
  • Beğeniler 497 / 496
  • Ticaret 0, (%0)

Escalous adlı üyeden alıntı

Driveri kaldırıp yükleyip restart atmayı denediniz mi? Masaüstü mu, diz üstü mü?

Diz ustu ise pil seçeneklerine gelin. Yuksek modu secin veya yeni bir mod oluşturun. Gelişmiş pil ayarlarına gelin ve bu ayarları kurcalayın. Medya yürütme , ses ile ilgili ayarları barındırıyor.

Dediklerinizi yaptım, driverları kaldırıp yükledim sonra reset attım baktım olmadı format attım tekrar driver yükledim lakin olmadı. Donanımsal değil, yazılımsal bu belli ama anlamadım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al