wmaraci reklam

Daha düzenli daha kaliteli bir forum için RAPOR EDİN.

12 Mesajlar 2.571 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Croulias Croulias Bilgem İçin ! Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Girişimci / Makine Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 305
  • Beğeniler 118 / 62
  • Ticaret 12, (%100)
Size katılıyorum hocam, benimde ticaret puanım 3, ama 20-30 ticaret yapmışımdır.

Artık birisi ticaret ardından hemen puan isterse temkinli davranır oldum valla.. :)

Sağolun hocam.. 70₺ lik bir zarar.. Forumda çok daha fazla zararlar görenler var malesef.. yilmaz70
yilmaz70

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ctnbckci ctnbckci Oku! Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilimci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 940
  • Beğeniler 429 / 442
  • Ticaret 2, (%100)

yilmaz70 adlı üyeden alıntı

Yakın bir zamanda açılan şikayet konularından birini okurken bir şey dikkatimi çekti. Şikayet eden kişi işi verdiği gün olumlu bildirimde bulunmuş, yani daha işi teslim almadan. Doğal olarak bir kaç gün sonra iş teslim edilmediği gerekçesi ile şikayet konusu açılmış.

Ancak bu arada işi alan kişinin profilinde olumlu bildirim mevcut olduğu için başka üyeler de buna aldanarak iş verebilirler ki başka bir üye daha şikayet konusu açmış zaten.

Ticaret bildirimi konusunun düzenlenmesi gerektiğini düşünüyorum mağduriyetler yaşanmaması adına.

Veya buna benzer şüpheli bildirimler gördüğümüzde rapor mu etsek bir nevi öne geçebilmek adına?

Bu dediğin sistemi şöyle diyeyim hocam. İşi alan arkadaş veren arkadaştan daha işi alır almaz olumlu puan vermesini istiyor. İşi verende işin iyi yapılmasını istediği için onu kırmıyor ve puanı veriyor. Sonu yine hüsran...
yilmaz70

kişi bu mesajı beğendi.

İmza!!! Get Closer!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al