wmaraci reklam

e ticarette olan 1 günlük sure

13 Mesajlar 1.442 Okunma
wmaraci reklam

uysal027 uysal027 Developer Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek VBulletin İşleri
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 402
  • Beğeniler 109 / 41
  • Ticaret 12, (%100)
Bence süre azaltılmalı 4 saat 1 saat arasında. Konu güncellemesi bile yapılmıyor yani anlıyacagınız en side normalde konumu guncellemek için zaman harcıyordum fakat şimdi konuyu güncelleyip çıkıyorum 1 gün sonra giriyorum. Gerisini anlayan anladı zaten. Anlık hit Aşağılara düşmüyormu acaba :)

http://goo.gl/iMywUg
wmaraci
reklam

balibey balibey Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek yazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 363
  • Beğeniler 5 / 22
  • Ticaret 1, (%100)
moderatörümüz haklı ama farklı bölümlere keşke konu açılabilseydi yani mesela az önce alanadına ihtiyacım oldu ama genel ticarete satış konusu açmıştım

uysal027 adlı üyeden alıntı

Bence süre azaltılmalı 4 saat 1 saat arasında. Konu güncellemesi bile yapılmıyor yani anlıyacagınız en side normalde konumu guncellemek için zaman harcıyordum fakat şimdi konuyu güncelleyip çıkıyorum 1 gün sonra giriyorum. Gerisini anlayan anladı zaten. Anlık hit Aşağılara düşmüyormu acaba :)

hocam demek istediğimi anlamışsınızdır sizde hit kaybı ve üye kaybına yol acıcaktır ama forumu çöp olmaktan kurtabilir bir uygulama ama tabi uzun süreler olmuş

Psycho Psycho <--! Am I Psycho? --> Kat. Mod.
  • Üyelik 11.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emekçi
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 5984
  • Beğeniler 3896 / 3904
  • Ticaret 6, (%100)
Daha önce açılan konuya yazmıştım. Buraya da aynısını yazıyorum:

Üye gruplarına göre konuyu üste taşıma ve ticaret bölümüne yeni konu açmanın limitleri vardır.

Bir süre içerisinde bir ilanınızı üste alabilir veya yeni bir ilan açabilirsiniz.

Bu özellik arda arda açılan aynı ticaret ilanlarını önlemek için getirildi. Zaten kurallara göre yasak olan bir işlemin yazılımsal hali. Eskiden biz sözlü olarak uyarıyorduk, şu anda yazılımsal olarak izin verilmiyor.

WM Aracı'ndan para kazanıyorsanız ve ilanlarını daha sık üste taşımak istiyorsanız premium üyelik satın alabilirsiniz. Para yatırmadan para kazanamazsınız arkadaşlar. Aynı şekilde WM Aracı'da para kazanamadan hizmet veremez. Malesef çark böyle işliyor.

Hatalıysam telefon etme, idare et (?)

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al