wmaraci reklam

E-Ticaret Kategorilerindeki Fiyatlarda Alt Limit Belirlensin mi?

174 Mesajlar 25.182 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

BT1 BT1 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 02.03.2014
    • Yaş/Cinsiyet 27 / E
    • Meslek Webtasarım
    • Konum Elazığ
    • Ad Soyad 1** 1**
    • Mesajlar 440
    • Beğeniler 1 / 111
    • Ticaret 61, (%100)
    Belirlenirse *** gibi Egoist bir forumdan farkı kalmaz. :)

wmaraci
    reklam

MuscleTower MuscleTower WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 31.08.2016
    • Yaş/Cinsiyet 27 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Kayseri
    • Ad Soyad T** T**
    • Mesajlar 346
    • Beğeniler 73 / 72
    • Ticaret 18, (%100)
    olması lazım

strateji01 strateji01 WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 30.10.2015
    • Yaş/Cinsiyet 36 / E
    • Meslek Bilgisayar Mühendisi
    • Konum Adana
    • Ad Soyad H** Ö**
    • Mesajlar 117
    • Beğeniler 16 / 12
    • Ticaret 5, (%100)
    bence dengeler bozulur alt limit gelirse sadece belli kişiler kazanc saglayacak ve diger ucuza yapan kişiler baska yerleri tercih edecektir Örnek verirsek mutfak alısverisi icin Pazara gittiginizde aynı ürünün ucuzunu aramıyormusunuz veya normal alısveris icin groseri degil de ucuz olsun diye bim e gitmiyormusunuz serbest piyasa bana kalırsa tavsiye etmiyorum ama karısmak da istemem tskler
    SametTEKE

kişi bu mesajı beğendi.

gizmakale gizmakale WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 06.04.2016
    • Yaş/Cinsiyet 52 / K
    • Meslek yazar
    • Konum Tokat
    • Ad Soyad A** C**
    • Mesajlar 50
    • Beğeniler 17 / 14
    • Ticaret 18, (%100)
    kesinlikle alt limit belirlenmesi taraftarıyım, 3 yıldır makale yazarlığı yapıyorum özellikle son iki aydır 50-70 kuruşa makale yazanları görmek içimi acıtıyor
    düzgün bir yazı çıkartmak için harcadığımız zaman ve emek söz konusu, alelade yazı yazıp ucuz makale yazanlar yüzünden iki aydır yazarlığı bırakmayı dahi düşündüm bu iş aklına esen her bireyin yapacağı alelade bir iş haline dönüştü resmen ayrıca alt limit 1 TL nin üzerine çıkartılmalı
    SametTEKE

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
    Mersin evden eve nakliyat

BaritonMedya BaritonMedya Medya İçerik Ajansı Kullanıcı
    • Üyelik 15.09.2015
    • Yaş/Cinsiyet 30 / E
    • Meslek Creative Content Agency
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad H** G**
    • Mesajlar 167
    • Beğeniler 78 / 40
    • Ticaret 24, (%96)
    Olmalı. İçerik hizmeti, makale hizmeti gibi konularda 50 kuruşa hizmet verenlerin alıştırdığı müşterilerin gelip bana 'gardaş sen 2 TL istiyon adam 50 kuruşa yazıyor' demesinden sıkıldım. Hayır gelip sormasalar fiyat teklifi, içim yanmayacak.

Olmalı.
    Asus

kişi bu mesajı beğendi.

MehmetFazilK MehmetFazilK - Kullanıcı
    • Üyelik 23.10.2016
    • Yaş/Cinsiyet 24 / E
    • Meslek Girişimci
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad M** K**
    • Mesajlar 905
    • Beğeniler 198 / 255
    • Ticaret 30, (%100)
    Bencede olmamalı en azından kalitesiz içerik üreten insanlar kendini belli ediyor bu sefer herkes aynı fiyata ürün satacak hangisi kaliteli hangisi değil sorunlar yaşayacağız ayrıca istediği fiyata istediği ürünü satma hakkına sahip olmalıdır

Xrayproof Xrayproof Teknolojik Amele Kullanıcı
    • Üyelik 23.02.2015
    • Yaş/Cinsiyet 33 / E
    • Meslek Biyomedikal Teknikeri
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad S** M**
    • Mesajlar 134
    • Beğeniler 5 / 22
    • Ticaret 28, (%100)
    Türkiye'de bile serbest piyasa ekonomisi uygulanırken böyle bir şey gereksiz olur

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
    • Üyelik 23.01.2014
    • Yaş/Cinsiyet 35 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Mersin
    • Ad Soyad A** Ö**
    • Mesajlar 2814
    • Beğeniler 382 / 974
    • Ticaret 2, (%100)
    Ticaret dediğimiz olay rekabet gerektiren bir olay. Alt limitin belirlenmesi sektöre yeni giren kişilerin iş almasını zorlaştıracaktır.

Bu nedenle alt fiyatın belirlenmesinden ziyade kişiler kendi kalitelerine göre fiyat belirlemesi daha doğru olacaktır.

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...

kdrclp kdrclp WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 24.11.2016
    • Yaş/Cinsiyet 32 / E
    • Meslek Endüstri müh.
    • Konum KKTC
    • Ad Soyad K** C**
    • Mesajlar 523
    • Beğeniler 120 / 121
    • Ticaret 1, (%100)
    Elbette olmalı

bilimdili/com

iltekmer iltekmer WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 31.01.2016
    • Yaş/Cinsiyet 58 / E
    • Meslek webmaster, hosting
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad I** Ü**
    • Mesajlar 172
    • Beğeniler 50 / 72
    • Ticaret 1, (%100)
    Makale yazımı konusunda yazan kişi veya kurumu denetleyen bir yapı mı var bu forumda.
    Yazılan makalenin kalitesi noktasında bu kriterleri belirleyecek ve bu makalenin ederini belirleyecek bir kurul mu oluşturuldu bu forumda
    Uzun zamandan beri bu forumu takip ediyorum. Çeşitli konularda açılan ticari yapıda bir bakıyorsunuz adam yasaklanmış. O ana kadar adam bir miktar sıkıntılı işler yapmış. Konuyu açan yasaklanan kadar bu forumda birileri tarafından "çok iyidir", "ben yaptırdım süper adam" gibi övgülere mazhar oluyor. Üzülerek görüyorum ki sırıf birkaç lira için insanlar aldatılıyor, umutları veya emekleri çalınıyor.
    Makale yazarlığı noktasında da sıkıntılı bir yapıyı takip ediyorum. Adam belki türkçe dilbilgisine sahip değil, makale yazarlığına soyunmuş. Türk dili ve edebiyatı bölümünden mezun olmuş bir bilişim mühendisi edasıyla makale yazarlığı yaptığını iddia ediyor. Bu forumda çok iyileri var muhakkak. Bu işleri yıllar süren bir tecrübe sonucunda yapıyor. İşte ne yazık ki bu adamın makalesi de hiç bilmeyenin makalesi de aynı paradan satılıyor. İşin üzücü yanı burası.

Eğer satışını iddia ettiği makalenin ederini tesbit edecek bir kuyumcu dükkanı varsa gelin alt limit üst limit belirleyelim. Yoksa bu tür talepler sadece bu forumda bazılarının işine yarar.
    nihayetinde burda kendi aralarında bir ekip kurmuş birbirlerine övgü yağdırarak iş yapmaya çalışan kişiler var. Bunların bazıları gerçekten haklı övgüye layıkken, bazıları sadece yapıyormuş gibi görünen acemilerden oluşuyor.

Benim talebim bu kaliteli forumda sağlıklı işler yapmayanlar ayıklansın. wmaracı bu sayede hem kendi marka değerini yükseltsin, hem de buraya gelip iş talep edenler güvenli bir mağazada kendilerine zarar vermeyecek kişilerle ticari birlikletiği rahatlığı ile hareket etsin.
    zenko56 gizmakale

kişi bu mesajı beğendi.

www.bagcilarmeydan.com | Güncel Bağcılar Haberleri
    wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al