wmaraci reklam

forum önerisi

7 Mesajlar 1.023 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

westlife westlife Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 475
  • Beğeniler 29 / 131
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba sayın wmaracı yöneticileri, forumun mobil görünümü hakkında bir önerim olacaktı.
Öncelikle mobil sürümünüz gerçekten eşsiz ve harika, kim yaptıysa ellerine sağlık. Yalnız mobil görünüm için forum sayfasında sadece forum isimleri yer almakta, bunlarla beraber nicklerle beraber son konu, mesaj ve tarihleri de eklenirse kusursuz olacaktır diye düşünüyorum.

İyi forumlar.

wmaraci
reklam

cgrclk cgrclk Fortis Fortuna Adiuvat Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 3270
  • Beğeniler 1014 / 1983
  • Ticaret 53, (%100)
Tasarımı yaparken bunları gözden geçirdik aslında, böyle bir tasarım yapılabilirdi. Bildiğiniz üzere çok sayıda kategori mevcut forumda, anasayfa bu yüzden uzadıkça uzuyor, kullanıcılar aradığı kategoriyi bulmakta zorlanabiliyor. Söylediğiniz gibi kategorilere bu son mesajları da eklersek uzunluğu iki katına çıkarmış olacağız.

Aslında kategori başlıklarını açılır kapanır şekilde yapıp son mesajlar bu şekilde gösterilebilir, bunu düşünebiliriz.
westlife

kişi bu mesajı beğendi.

Euphrates Euphrates Bir tutam HUZUR ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2977
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)
cgrclk Ben şunu farkettim mobilden mesaja atınca imzamız gözükmüyor.. Bundan ilginiz var mı ?

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!

• Üyelik 18.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 3270
  • Beğeniler 1014 / 1983
  • Ticaret 53, (%100)

Euphrates adlı üyeden alıntı

cgrclk Ben şunu farkettim mobilden mesaja atınca imzamız gözükmüyor.. Bundan ilginiz var mı ?

Evet mobilde imzalar görünmüyor, bilerek göstermedik.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Euphrates Euphrates Bir tutam HUZUR ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2977
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)
Sanki görülse daha iyi olurdu. Ben mesela premium üyelik almamın sebeplerinden biri insanların konusuna yorum yazarken gerekli bilgiyi imzamdan alabilirsiniz diyorum ama bir baktım geçen imza çıkmamış (: (: cgrclk

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!

erkaner erkaner WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek metaratör,inci 2.nesil yazar
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 17 / 105
  • Ticaret 19, (%95)
ya birde mobilde konuları geziyorum baya şağı iniyorum konularda geri tuşuna basında direk en tepeye ilk konuya atıyor birdaha en aşıya inerek kaldığım yere bakıyorum çok sıkıcı bir durum

• Üyelik 18.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 3270
  • Beğeniler 1014 / 1983
  • Ticaret 53, (%100)

Euphrates adlı üyeden alıntı

Sanki görülse daha iyi olurdu. Ben mesela premium üyelik almamın sebeplerinden biri insanların konusuna yorum yazarken gerekli bilgiyi imzamdan alabilirsiniz diyorum ama bir baktım geçen imza çıkmamış (: (: cgrclk

İmzalarda belli bir standart yok maalesef, resimli olanlar var, uzun olanlar kısa olanlar var, standart olmayınca da tasarımda hoş olmayan görüntüler ortaya çıkabiliyor.

erkaner adlı üyeden alıntı

ya birde mobilde konuları geziyorum baya şağı iniyorum konularda geri tuşuna basında direk en tepeye ilk konuya atıyor birdaha en aşıya inerek kaldığım yere bakıyorum çok sıkıcı bir durum

Anasayfadaki son konular kısmında daha fazla gör butonuna tıklandığı zaman ajax ile anlık olarak sonraki sayfa geliyor. Yani tüm konular orada olsa söylediğiniz soruna bir çözüm üretilebilir ama anlık olarak sonraki konular çekiliyor.
Rastena

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al