wmaraci reklam

Herkes, her şeyi bildiğini iddaa ediyor

7 Mesajlar 933 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

fikridayi fikridayi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Metin Yazarı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 10 / 46
  • Ticaret 6, (%100)
Merhabalar dostlar,

Yeni mesajlara her tıkladığımda bir tane şikayet konusunu gördüğüm için bunu yazma gereği duydum. Belki haddime değildir ama fikrimi paylaşmak istedim. Forumda biri bir iş ilanı yayınladığında şartlarını belirtiyor. Her nedense bilen bilmeyen herkes bu şartlara bile bakmadan pm gönderiyor veya alıyor. Sayın yöneticilere bir önerim olacak;

Foruma testler sayfası ekleyin, zorluk derecesine göre testler bulunsun.
Örneğin; başlangıç seviyesi php testi - 40 dakika - 20 soru gibi. Bundan aldığı notta profilinde vaya profil panelinde bulunsun. Bu testi geçtiyse bu insan biliyordur.

Tabiki tam bir çözüm getirmeyecek ancak %70-80 oranlarında azaltacaktır. Yazılım konusunda yardımcıda olabiliriz müsait bir zamanda arzu ederseniz.

Saygılar, Sevgiler
Crewx berkaycatak Kotil

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Hakaco01 Hakaco01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Müteahhit
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad H** N**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 55 / 22
  • Ticaret 1, (%100)
Düşünce güzel olabilir fakat adam teste girdiğinde internetten cevapları bulup işaretleyerek yüksek puan alabilir. Ya da kendisinden daha iyi olan birine çözdürerek puanı yükseltebilir.

• Üyelik 11.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Metin Yazarı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 10 / 46
  • Ticaret 6, (%100)
bu yüzden 40 dakika gibi spesifik bir süre tanınıyor. Örneğin php testini advanced seviyede bilen biri yapar. Bu süreye 5 dakika eklenir ve süre bu şekilde belirlenir.

fruzgar fruzgar www.epvpserverler.com Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek PHP, SEO, girişimci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad F** R**
  • Mesajlar 791
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 11, (%100)
Güzel düşünce lakin php forumuna konu açtığımda zaten 2 3 gün sonra mesaj geliyor. Birde bu eklenirse cevaplayacak kişi bulamayız. Birde belki seviyesi düşük ama daha önceden yaşadığı için sorunu çözmüş olabilir bu da çözüme ulaştırabilir illa bildiğini kanıtlaması gerekmesi biraz sıkıntılı durum oluşturabilir
berkaycatak fikridayi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1309
  • Ticaret 152, (%100)
Çok mantıklı bir fikir hocam şunu söylemek istiyorum herkesin bilgisi sınırlıdır ve bilgi,emek bir insan için en önemli parçadır ucuza satılması acizliktir.
Kotil fikridayi

kişi bu mesajı beğendi.

EmreGuven EmreGuven emree.net Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1519
  • Beğeniler 470 / 433
  • Ticaret 35, (%100)
Herkes bildiğini iddaa edebilir ama gerçekten bilen kişi zaten kendini belli ediyor :) Güzel düşünce ama uygulanması biraz güç.
Bipixel Crewx fikridayi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Metin Yazarı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 10 / 46
  • Ticaret 6, (%100)

fruzgar adlı üyeden alıntı

Güzel düşünce lakin php forumuna konu açtığımda zaten 2 3 gün sonra mesaj geliyor. Birde bu eklenirse cevaplayacak kişi bulamayız. Birde belki seviyesi düşük ama daha önceden yaşadığı için sorunu çözmüş olabilir bu da çözüme ulaştırabilir illa bildiğini kanıtlaması gerekmesi biraz sıkıntılı durum oluşturabilir

Ama işte ne yazıkki bu durum bu kadar basit değil. Haksızsınız demiyorum haklısınız fakat, insanları dolandırma da çığır açtılar artık. Yeter diye düşünüyorum.

Crewx adlı üyeden alıntı

Çok mantıklı bir fikir hocam şunu söylemek istiyorum herkesin bilgisi sınırlıdır ve bilgi,emek bir insan için en önemli parçadır ucuza satılması acizliktir.

Kesinlikle hocam, herkesin bildiği kendine mantığıyla yaşıyoruz. Bence bu durumun bir çok konuyu çözecektir

Ek Olarak:

trankoff adlı üyeden alıntı

Herkes bildiğini iddaa edebilir ama gerçekten bilen kişi zaten kendini belli ediyor :) Güzel düşünce ama uygulanması biraz güç.

Bu konuda size katılıyorum fakat, emin olun hiç bir şey bilmeden kendini üste çıkartan o kadar akıllı varki :) Geçen gün açılan bir şikayet konusu vardı. Burada tabiki belirtmeyeceğim. Ama adam birçok kişinin canını yaktı. Neden? Birşey bildiğini sandı herkes
Kotil

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al