wmaraci reklam

Konu Silme Yetkisi (Öneri)

19 Mesajlar 3.177 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

RHEngineer RHEngineer Makina Mühendisi Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Makina Mühendisi
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad R** Ö**
  • Mesajlar 415
  • Beğeniler 233 / 45
  • Ticaret 2, (%100)
Her üye haftada 1 veya bir sayaç konulabilir kendi konusunu komple silme hakkı olsun. Bu sayede hem SQL şişmez hemde gereksiz konuyu konu sahibi daha iyi bildiği için veri tabanına destek sağlamış olur. Daha kaliteli bir forum olabilir. Tabi bu işlemin bir sınırı olmalıdır.
Rastena demircanuzer vipkral19

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

demircanuzer demircanuzer Yazılım Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama & SEO Uzmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad D** U**
  • Mesajlar 1320
  • Beğeniler 270 / 414
  • Ticaret 24, (%100)
Kesinlikle artılıyorum sebebi ise gereksiz gördüğüm konularımı editleyip bildirmeme rağmen uzaklaştırılmıştım.
Yetkililere duyurulur. SQL'de saklasanızda kimsenin özgür iradesiyle oluşturduğu bir başlığı silmeside aynı özgür irade çerçevesinde engellenemez benim görüşümle.
vipkral19

kişi bu mesajı beğendi.

Dijital Pazarlama ve SEO Uzmanı: Demircan Uzer - demircanuzer.com

sospas sospas www.mustafasevinc.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sales and Technical Manager
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1292
  • Beğeniler 356 / 550
  • Ticaret 37, (%100)
Güzel bir konuya değinilmiş. Konular silinmiyor, sadece kilitleniyor. Silme olayıda olmalı bence tabi belli şartlar altında.
vipkral19

kişi bu mesajı beğendi.

TurkBeyi TurkBeyi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilişim Hizmetleri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 492
  • Beğeniler 105 / 192
  • Ticaret 46, (%89)
Adam konuları açtı açtı, milleti dolandırdı silme hakkını kullandı ? Eee, ne olacak gel de kanıtla. Boşuna mı ticaret puanı verilirken konu giriliyor arkadaşlar. Tamamen mantıksız, işinize yaramayacak ticaret konusu açmayın, he derseniz normal konular için silinme hakkı olsun ona tamam derim ama kesinlikle ticari konular silinmemeli.
EmreGuven nbrknk22 53456

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

demircanuzer demircanuzer Yazılım Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama & SEO Uzmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad D** U**
  • Mesajlar 1320
  • Beğeniler 270 / 414
  • Ticaret 24, (%100)
TürkBeyi Hocam benim yorumumda o yönde dikkat ederseniz zaten silme olmasına gerek yok ama artık gereksiz gördüğün veya o anın şartlarıyla açılmış bir konuyu ben sildirmek istediğimde silinmese dahi en azından sadece klasik yöntemle talep doğrultusunda bir çöplüğe gönderilebilir.
Ticaret konusunda tabikide silinme durumu söz konusu olamaz.
vipkral19

kişi bu mesajı beğendi.

Dijital Pazarlama ve SEO Uzmanı: Demircan Uzer - demircanuzer.com

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)

TürkBeyi adlı üyeden alıntı

Adam konuları açtı açtı, milleti dolandırdı silme hakkını kullandı ? Eee, ne olacak gel de kanıtla. Boşuna mı ticaret puanı verilirken konu giriliyor arkadaşlar. Tamamen mantıksız, işinize yaramayacak ticaret konusu açmayın, he derseniz normal konular için silinme hakkı olsun ona tamam derim ama kesinlikle ticari konular silinmemeli.

Sizin dediğinize göre konuyu editleyerekte örtbas edebilir.. Saçma bir düşünce bence.

Silinme olayıda arkadas dediği gibi nasıl yazdıysa kaldırmaktada özgür olmalı fakat forum berbat olur bence silme olayı gelirse.

• Üyelik 18.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 492
  • Beğeniler 105 / 192
  • Ticaret 46, (%89)

impjix adlı üyeden alıntı

Sizin dediğinize göre konuyu editleyerekte örtbas edebilir.. Saçma bir düşünce bence.

Silinme olayıda arkadas dediği gibi nasıl yazdıysa kaldırmaktada özgür olmalı fakat forum berbat olur bence silme olayı gelirse.

Editlenince örtbas edilmiyor, geçmişini moderatörler görebiliyor. Bilginiz olmayan konulara saçma demeyin.

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
TürkBeyi silinen konuyuda ufak bi formatta görmek zor olmasa gerek. Arşiv veya çöp adı altında lüzumsuz bi database de saklanabilir nesi var ki yine sadece modlar görür? Konuyu bildiğimide belirtmedim cümlenin sonunda bence dedim.

Ha silinmemesi gerektiğini savunuyorum bende sizin gibi ama e-ticaret örneği çok saçma.

• Üyelik 18.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 492
  • Beğeniler 105 / 192
  • Ticaret 46, (%89)

impjix adlı üyeden alıntı

TürkBeyi silinen konuyuda ufak bi formatta görmek zor olmasa gerek. Arşiv veya çöp adı altında lüzumsuz bi database de saklanabilir nesi var ki yine sadece modlar görür? Konuyu bildiğimide belirtmedim cümlenin sonunda bence dedim.

Ha silinmemesi gerektiğini savunuyorum bende sizin gibi ama e-ticaret örneği çok saçma.

vBulletin tarzı bir sistemde bunu hadi yaptılar diyelim, boşa sql yüklemesi olacaktır üstelik ticaret yaparken linklerin kaybolması daha kötü trader veriliyor hadi hepsini geçtim, moderatörlere sunucu bilgilerini mi verecekler yoksa site sahipleri girene kadar datayı görmeyi mi ? birisi illa ki bulacağı için kesinlikle linkli bir sistem olmaması gerekiyor bu durumda da sql çok saçma kalabiliyor. En iyisi çöp kutusu sistemidir. Konunu çöp kutusuna gönder butonu olabilir, bunlar kullanıcı profilinde gözükmeyebilir

Serkan Serkan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1047
  • Beğeniler 129 / 339
  • Ticaret 13, (%85)
Böyle birşeyin olması şuan için mümkün değil. Açılan konularda bir sorun olsa ileriki süreçte nerden arayıp çıkartacağız o konuda olan bitenleri. Birçok üye işi bitince konumu sileyim mantığında böyle olmaz önemli olmadıkça konuları kesinlikle silmiyoruz kaldı ki bu yetkiyi üyelere verme ihtimalimiz %10 o da bir ihtimal daha açık konuşayım çok çok küçük bir ihtimal ..
nokta

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al