wmaraci reklam

Nedir Arkadaş "PM ALAYIM" ?

22 Mesajlar 3.591 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)

SeCe adlı üyeden alıntı

Ben neyden dem vuruyorum adamlar ne yapıyor. Bunu yapanların yaşlarının gizli olması da ayrı bir ironi. Ben bu konu hakkında düşünceleri sordum. Lütfen anlayarak yazar mısınız ?

* Report edildi mesajlar.

Tebrikler bizden 12 aylık platin kazandınız! Report et dert değil, burası wm forumu geyikte yapılır, ciddi cevapta verilir.

Ciddiyetle cevap verilecek olursa mesaj arttırmak amaçlı ve merak gidermek amaçlı yazılan birşeydir genel olarak.

Bu arada benim yaşımı bilen biliyor, bilmeyen de yeri gelince öğrenir. Yaşla iş olsaydı şu an bir çok kişinin olgun, ciddi olması gerekirdi. Konuşmaları yaşla kıyaslamayın. Yeri gelinir konuşmalarda 30 yaşındaki biri gibi olursun yeri gelir 15 yaşındaki bir çocuk gibi olursun.

wmaraci
reklam

SeCe SeCe Seo National Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Seo - WYO - Google Ceza
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 38 / 156
  • Ticaret 8, (%88)

Kotil adlı üyeden alıntı

Tebrikler bizden 12 aylık platin kazandınız! Report et dert değil, burası wm forumu geyikte yapılır, ciddi cevapta verilir.

Ciddiyetle cevap verilecek olursa mesaj arttırmak amaçlı ve merak gidermek amaçlı yazılan birşeydir genel olarak.

Bu arada benim yaşımı bilen biliyor, bilmeyen de yeri gelince öğrenir. Yaşla iş olsaydı şu an bir çok kişinin olgun, ciddi olması gerekirdi. Konuşmaları yaşla kıyaslamayın. Yeri gelinir konuşmalarda 30 yaşındaki biri gibi olursun yeri gelir 15 yaşındaki bir çocuk gibi olursun.

Konunun amacından çıkarak polemiğe gitmesini istemiyorum. Siz de bu konudan dem vurarak "pm alayım" yazdıysanız tamamdır. Ama bunda ne var dermiş gibi nispet için yazdıysanız bu hoş değil. Anlatmak istediğim bu.

Ayrıca ne platin kazanmak amacındayım ne de başka bişey. Konuda açıkça bu durum ile ilgili insanların neler düşündüğünü merak ettiğimi belirttim. Hepsi bu.

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
SeCe Hocam biraz geyiğe geyikle cevap verseniz iyi birisiniz. :)
SeCe

kişi bu mesajı beğendi.

3525 3525 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)
Kotil Sen adamı güldürürsün be.
SeCe: Dostum, şu PM olayındsan cidden nefret ediyorum umarım buna bir çözüm bulunur.
Kotil SeCe

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
Bu konuya, PM alayım yazarak bence güzel bir tepki verilmiş, sizin mizahi anlayışınız bunu kaldırmıyor ise tartışmayın derim.
Kotil BerkayYerbasan

kişi bu mesajı beğendi.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!

SukruAK SukruAK akwebhostingi.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Veri merkezi Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 706
  • Beğeniler 135 / 135
  • Ticaret 65, (%100)
Pm isterken zaman zaman site adresleri olmadığında normal olabiliyor ancak genel anlamda sıkıntı bir durum.

Ancak şu konu da göz önünde bulunması gerek. Acaba konu açan arkadaşlar kurallara uyuyormu ?

zira konular madde madde açılsa PM ALAYIM lar azalacaktır.

Ancak kesinlikle önüne geçilmez.

Zira konuya HİZMET TARAFIMIZCA SAĞLANMIŞTIR yazıldığında bile pm atanlar olduğu sürece yapılacak bir şey yok gibi :)

Ticarette de sabır ve ilgi gerektiği için çok sıkıntı ile karşılamamak gerekiyor.
SeCe

kişi bu mesajı beğendi.

Onur Onur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 0 / 297
  • Ticaret 65, (%98)
Açıkcası ben artık PM alayım gibisinden mesajlar bırakmıyorum, bırakanlar için de mesaj atmıyorum. Zaten her şeyi konuda adam anlatmışsa daha neyin pm'sini isteyeceksin ki. Özel mesaj yolla gitsin. Üşenenler için ben konuya iletişim bağlantılarını bile koydum. O halde pm isteyen oluyor. :)

NovemberNight NovemberNight WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İmalat Ar-Ge Mühendisi
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 514
  • Beğeniler 158 / 174
  • Ticaret 8, (%100)
Ben bunun meraktan olduğunu düşünüyorum başka bir sebep aramamak gerekir bence.

Atıyorum ticaret ilanı. Başlık: bilmem kaç yıllık haber sitesinden reklam
Site adresi: pm ile
Günlük hit: 1K
Ücret: şu bu.

Adam bunu okuyunca bu site ne acaba diye pm istiyor. Pm'e de çoğunlukla geri dönüş yapmıyor benim de başıma geldi.

Başka bir örnek

12 farklı pr 8 siteden backlink

Adam bunu okuyunca yine merak ediyor ve yine pm istiyor site listesini.

Peki bu konuda ne yapılabilir?

A) Mesajda tüm bilgiler public olarak yazılsın: bu mümkün değildir çünkü adam reklam vereceği siteyi veya link vereceği 12 tane pr 8 siteyi public paylaşmak istemeyebilir. O halde yönetimin yapacağı bir politika düzenlemesi de yok.
B) ilan sahibi ilana "istediğim kişilere pm gönderme hakkımı saklı tutarım" gibi bir şey yazar, pm isteyenin bilgilerine bakar (ticaret puanı vs) bu istek samimi geldiyse pm gönderir gelmediyse pm göndermez. Bu şekilde sorun çözülür.

UrcBilisim UrcBilisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 199 / 130
  • Ticaret 61, (%95)
Aynen katılıyorum. Bazıları nasıl beceriyor bu zekayla bu işleri anlamıyorum. Amacım aşağılamak değil ama öyle. Makale yazıyorum. Fiyat ve nasıl olacağı detayla belli. Adam gelmiş PM alayım diyor. Neyine pm alacaksın ki ? Yazdıracaksan yazdıracaksın. Fiyat pahalıysa ahalı şu fiyata olur mu dıye sen özel mesaj atacaksın. Yani o adımı senin atman lazım ben neye göre ÖM atayım?
SeCe

kişi bu mesajı beğendi.

qgrup qgrup Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Laptop teknik servis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 201 / 60
  • Ticaret 11, (%100)
Çok meraklı ve konuyu incelemeye üşenen kişilerin sıkça ve her konudaki mesajı "PM alayım".

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al