wmaraci reklam

Nedir Arkadaş "PM ALAYIM" ?

22 Mesajlar 3.595 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SeCe SeCe Seo National Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Seo - WYO - Google Ceza
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 38 / 156
  • Ticaret 8, (%88)
Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar.

Forumda gerek bilgi alışverişi gerekse ticaret için vakit geçirmekteyim. Hali hazırda gerek burası gerekse başka bir wm sitesi üzerinde devam eden ticaret işlerim var ama ne zaman bir ticaret konusuna girsem, iş veren işi güzelce anlatmış ve yapabilecek olan arkadaşlardan fiyat ve süre beklerken bazı arkadaşlar ( Herkes için demiyorum ama bir çoğu için geçerli ) hala "PM ALAYIM", "ÖM ALAYIM", "DETAYLARI ALAYIM" gibi hiç alakasız yorumlar yapmış

Önce bir ne olduğunu anlayınız. Yani konuyu ya okumuyorlar ya da ciddi davranmıyorlar. Nasıl ki gündelik hayatta bir iş görüşmesine gidildiğinde iş veren size işi aktarır siz sonunda yapıp yapamayacağınızı ve istediğiniz fiyatı belirtirseniz BENCE bu işte aynısı. İşveren arkadaş konuyu açmış, isteklerini güzelce sıralamış ama hala PM ALAYIM diyenler var. Yok yani daha neyin pm'sini alacaksınız ki ?

Ve Ayrıca,
Yine bazı ticaret konularında bu sefer iş veren konu hakkında bilgi vermemiş iken yani yapılacak işin ne olduğu tam net belli değil iken kalkıp bütçe soranlar oluyor. Ne yapacağınızı bilmeden bütçe sormak nedir ? Ya da bir iş yapacaksınız bunun teklifini siz iletirsiniz bütçe sormaya gerek yok diye düşünüyorum.

Sürç-ü lisan eylediysem affola. Sizin de konu hakkında düşüncelerinizi merak ettiğim için böyle bir konu açtım. Her hangi bir hata var ise kusuruma bakılmasın.
donmezhasan aliemre123 VolkanYildiz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)
Sık sık karşılaştığım bir sorundur bu. Ticaret konumda 50-100 arası işlem yapmaktayım adam diyor fiyat nedir? Zaten konumdaki tüm işlemleri bir sunucu için yapmak imkansızdır. Yani adamına, işine göre yaptığım iş değişmektedir. Nedense bunu anlamakta zorlanıyor insnalar.
SeCe

kişi bu mesajı beğendi.

OmrAlgs OmrAlgs WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Vhki
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 263
  • Beğeniler 80 / 95
  • Ticaret 11, (%100)
Pm alayım kelimesi genellikle konularda site adresi olmadığı için söylenir... Bunda bir sakınca görmüyorum ancak yazılı olan diğer konular hakkında bilgi istenmesi saçma...
AhmetGuler VolkanYildiz SeCe

kişi bu mesajı beğendi.

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
Pm alayım.
hopdi cinmistik78 Dorebar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

mahmutkandemir mahmutkandemir Php & Wordpress Developer Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Php & Wordpress Developer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 534
  • Beğeniler 16 / 115
  • Ticaret 27, (%100)
Detaylarıyla birlikte pm lütfen
hopdi Dorebar Aykut

kişi bu mesajı beğendi.

yeni skype adresim: mahmutkandemirr@icloud.com

• Üyelik 16.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 38 / 156
  • Ticaret 8, (%88)
Ben neyden dem vuruyorum adamlar ne yapıyor. Bunu yapanların yaşlarının gizli olması da ayrı bir ironi. Ben bu konu hakkında düşünceleri sordum. Lütfen anlayarak yazar mısınız ?

* Report edildi mesajlar.

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)
Aynı durumdan ben de şikayetçiyim ve hakkında çok defa yorum yaptım. Kanser olmadan bir WM forumunda ticaret yapmak imkansız.

Hadi okumayıp PM istiyorum yazan var, istedikten sonra dönülmüyor da. Kendi konusu olunca ama anında dönüş bekliyorlar.

Bir ticaret yapacaksan önce yatırım için bir alan belirlersin. Ardından bütçeyi belirlersin. Bütçene uygun proje bulursan da talep edersin. Adamlar çekirge gibi her ticaret başlığında varlar. 100 lira için de son olurunu soruyor, 1000 lira için de.

Hastası olan var, harcı borcu olan var, anlık bir sorundan ötürü acil paraya ihtiyacı olan var... Kimse keyif için bu işleri tırmalamıyor akşama kadar.

Botlu site satıyorsun, adam içerikler özgün mü diyor. Özgün içerikli site satıyorsun bot mu çekiyor içerikleri diyor. Hepsini de yazmışsın altına üstelik.

Cidden ihtiyacım olmasa hiç bu işleri yapmam yoksa çekilecek dert değil. Şurada arada sırada bir ticaret başlığı açıyorum, elim geri geri gide gide.
SeCe

kişi bu mesajı beğendi.

Muhammed Muhammed Nev-i Şahsına Münhasır Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Acil Tıp Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)
Tüm Ticaret konularının cidden ilk mesajı "Pm Alayım" :D
SeCe

kişi bu mesajı beğendi.

Plain Plain Freelancer Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 64 / 241
  • Ticaret 42, (%100)
Birde bunların 2. tipi var,
ticaret ilanımdaki "Site adresi: PM gönderin" yazısı üzerine PM göndermek yerine konuya "PM alayım" yazıyorlar. PM'i gönderdikten sonra bir daha geri dönüş alamıyorsunuz. Sadece mesaj sayılarını arttırmak için yazdıklarını düşünüyorum.
3525 SeCe

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 38 / 156
  • Ticaret 8, (%88)
Yani tabi ki herkes için bu durum geçerli değil kesinlikte. Ama biraz daha ciddi bakılsa bu işlere çok daha keyifli ve dürüst hizmetler ve ürünler ortaya çıkacaktır.

NK1864 adlı üyeden alıntı

Aynı durumdan ben de şikayetçiyim ve hakkında çok defa yorum yaptım. Kanser olmadan bir WM forumunda ticaret yapmak imkansız.

Hadi okumayıp PM istiyorum yazan var, istedikten sonra dönülmüyor da. Kendi konusu olunca ama anında dönüş bekliyorlar.

Bir ticaret yapacaksan önce yatırım için bir alan belirlersin. Ardından bütçeyi belirlersin. Bütçene uygun proje bulursan da talep edersin. Adamlar çekirge gibi her ticaret başlığında varlar. 100 lira için de son olurunu soruyor, 1000 lira için de.

Hastası olan var, harcı borcu olan var, anlık bir sorundan ötürü acil paraya ihtiyacı olan var... Kimse keyif için bu işleri tırmalamıyor akşama kadar.

Botlu site satıyorsun, adam içerikler özgün mü diyor. Özgün içerikli site satıyorsun bot mu çekiyor içerikleri diyor. Hepsini de yazmışsın altına üstelik.

Cidden ihtiyacım olmasa hiç bu işleri yapmam yoksa çekilecek dert değil. Şurada arada sırada bir ticaret başlığı açıyorum, elim geri geri gide gide.

Plain adlı üyeden alıntı

Birde bunların 2. tipi var,
ticaret ilanımdaki "Site adresi: PM gönderin" yazısı üzerine PM göndermek yerine konuya "PM alayım" yazıyorlar. PM'i gönderdikten sonra bir daha geri dönüş alamıyorsunuz. Sadece mesaj sayılarını arttırmak için yazdıklarını düşünüyorum.

Tabi bu da bir ihtimal. Bazen ticaret yapmak için kişinin profil > istatistik bilgilerine oradan da tüm mesajlarına baktığımda sadece mesaj sayısını arttırmak için yorum yapmış olanlar var.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al