wmaraci reklam

paylaşım ekibi ?

22 Mesajlar 2.878 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
Katılmadım ama bende merak ediyorum, aslında katılım listesindeki 10 şanslı, tecrübeli kişiyi kendimce belirledim ki farklı bir liste çıkacağını da düşünmüyorum ama yönetimin araştırma sonucu vereceği karar doğrultusunda o üyeler ile görüşme sağlanacak, görevleri bildirilecektir. Yoksa platin ve özel rank peşinde olanlar için o paylaşım ekibi kurulmuyor. En büyük destekleri sağlayacak ekip kurulması bekleniyor, şahsen katılmak isterdim ama bilgim wm aracına çok yarar sağlayacak bir düzeyde olmadığı için katılmadım. Bu ekipte profesyonel nitelik aranıyor 😀
MasterKazanc

kişi bu mesajı beğendi.

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.
wmaraci
reklam

westlife westlife Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 475
  • Beğeniler 29 / 131
  • Ticaret 0, (%0)

MasterKazanç adlı üyeden alıntı

Gençler wmaracında bir şey paylaşmak için paylaşım ekibine girmek şart değil. Eğer paylaşımlar yapmak istiyorsanız şimdi de yapabilirsiniz. Önemli olan faydalı olmak değil midir?

Ha paylaşım ekibine seçilirseniz de ekstra bir güzellik olur. Fakat neden bu kadar sabırsızlandığınızı anlamadım. Eninde sonunda açıklanacak zaten.

Wm Aracı'da bir şeyler paylaşmak için paylaşım ekibinde yer almanın şart olmadığını biliyoruz.
Önemli olanın ne olduğunuda biliyoruz. Burada yeni bir proje başlatılmış.
Heyecan kadar doğal bir şey var mı? Sabırsızlık demişsin,
Pazartesi açıklanacak denilmiş, biz Pazartesi'den sonra sorduk. Sabırsızlık mı ettik?

Sabırsız olsadık sabırsızlandığımızı ifade ederdik merak etmeyin. :)

Burada paylaşım ekibine girmek / o rankı almak için sabırsızlanıyoruz gibi bir mesaj ima ettiğinizin farkındayım.
Fakat şunu unutmayın; düşündüğünüz gibi olmayan şeylerde var dünyada.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al