wmaraci reklam

wmaracı - başarısı

44 Mesajlar 7.309 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mcangunay mcangunay http://cangunay.com Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 8 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
Kesinlikle katıliyorum tek üye olduğum wm forumu buradaki ortam diğer hiçbir forumda yok. .

Can Günay
wmaraci
reklam

dadac dadac Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek webmaster
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 4, (%100)
biraz gerçekçi olalım :) gerçekleri yazalım samimice art niyet taşımadan.

***: yorum yok diyebilceğimiz bir yer, yıllardır kullanıyorum bir kez bile ters bir şey olmadı. yüzlerce site alıp sattım. bir ************** ile bile karşılaşmadım. bunda üyeliğe kapalı olmasının da çok büyük payı var tabi.

ws: ************** dergahıdır. en az beş kere ortakul çocukları tarafından dolandırıldım. zaten orada kullanılan dile bakarsanız anlarsınız. tostçular fink atıyor. çoluk cocuk yuvası.

iyinet: aslında herkes iyinetle başladı bu işlere ama, forumda canlılık yok artık. açtığım bi konuya günlerce cevap verilmediğini hatta okunma sayısının bile baya düşük olduğunu bilirim.

fuub: temiz çalışıyomuş gibi bir görüntü vermeye çalışıyorlar, ama forumu birkaç kişi döndürüyor aslında. sessiz.

wmaracı: fuub da ve wmaracında gördüğüm ve sevmediğim şey: işi yürüten ekip açılan konulara hurra saldırıyor, örneğin satılan herhangi bir ürüne sanki alıcıymış gibi cevaplar yazılıyor, örnek demo vs.. olayı. konu şişirme amaçlı... kısacası fuub ve wmaracı reklam kokan hareketleri (ki bu başlığın bizatihi kendisi gibi) göze çok batan şekilde yapıyor. ama wmaracının şu reklam konusundaki hakkını veriyorum. temiz ve sade yapısı bir adım öne çıkarıyor wmaracını evet.

bir de zone.org vardı bir zamanlar, o da eskilerdendir. ölmüş orası artık :)

hajanb hajanb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Amelos
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 425
  • Beğeniler 78 / 203
  • Ticaret 0, (%0)

dadac adlı üyeden alıntı

wmaracı reklam kokan hareketleri (ki bu başlığın bizatihi kendisi gibi) göze çok batan şekilde yapıyor

Konuyu açan yöneticiler değil, konuda bir tane bile yöneticinin yorumu yok ve yorumlara karışılmıyor. Bana buradaki reklam kokan hareketi gösterir misin?

• Üyelik 28.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek webmaster
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 4, (%100)

bulut50 adlı üyeden alıntı

Konuyu açan yöneticiler değil, konuda bir tane bile yöneticinin yorumu yok ve yorumlara karışılmıyor. Bana buradaki reklam kokan hareketi gösterir misin?

komik olma :) yönetici nicki mi olması gerekiyor konuyu açanın... ki bide öyle olsa bu reklam değil, kibir olur, dünkü çocuk değiliz yani.. herkes her şeyin ne olduğunu biliyor, amacım tarafsızca olan şeyleri dile getirmek.. reklam döşememe konusundaki hakkını teslim ediyorum mesela wmaracının ve de gereksiz post konu vslerin özenle izlenmesi..

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Genc Genc Computer Engineer Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1606
  • Beğeniler 760 / 441
  • Ticaret 49, (%98)
dadac kardeşim baştan okumana başladım yazını sonuna kadar okudum sonda yazdıkların haricinde her şeye katıldım :) bir reklam satışı yapar bir üye ve hemen ben mesaj atarım sayac varmıdır ardından başka bir üye mesaj atar organik hitmidir . ardından başkası atar indirim olurmu .. buradaki amaç tamamen nedir biliyormusun ? öğrenme ve ***da ki gibi hergün dolandırılmayı önleme bunu aklında tut bence :)
NovaCep

kişi bu mesajı beğendi.

hajanb hajanb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Amelos
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 425
  • Beğeniler 78 / 203
  • Ticaret 0, (%0)

dadac adlı üyeden alıntı

komik olma :) yönetici nicki mi olması gerekiyor konuyu açanın... ki bide öyle olsa bu reklam değil, kibir olur, dünkü çocuk değiliz yani.. herkes her şeyin ne olduğunu biliyor, amacım tarafsızca olan şeyleri dile getirmek..

Herkes her şeyin ne olduğunu biliyor mu? Şimdi sen konuyu açan kişinin yönetimin bir hesabı olduğunumu düşünüyorsun?

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
dadac burda bu konunun yöneticilerler alakalı olduğunu söylememiş ki. :)

ByPowerfuL ByPowerfuL E-Commerce Manager Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı - A+++ SEO
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1575
  • Beğeniler 533 / 459
  • Ticaret 18, (%100)
wmaracı yararlı olmasaydı burada olmazdık emin olun

N11'de Ürünlerinizi İlk Sıraya Taşıyorum. Detaylar İçin P.m Atınız.

• Üyelik 28.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek webmaster
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 4, (%100)
bu konu sadece bir örnek, illa bunu yönetici açtı diye bir şey yok. açık konuşalım sonradan gelen webmaster forumlarının, ekip olarak konulara yorum vs kasması ve bu tür yönlendirme başlıklar açması göze batmaya başladı, hoş olmuyor.. insanda bi kandırılmışlık hissi uyandırıyor. zaten kullanan kişi bilir en iyi forum hangisi, hangi konuyu hangi foruma acacak bu tür konu ev başlıklar yapay oluyor...

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Arkadaşlar madem burada görüşünü paylaşan kişiler var ki muhakkak olacaktır forum çünkü neden sizden farklı görüşte olan insanlara farklı yaklaşımlarda bulunuyorsunuz. Ben burada dadac haklı veya haksız demiyorum ama herkesin görüşüne saygı duymamız gerektiğini düşünüyorum. Sadece bu olay için değil her yerde böyle olmalı.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al