wmaraci reklam

Hype Sözlük - En Gelişmiş Wordpress Sözlük ve Soru Cevap Teması!

66 Mesajlar 19.515 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Blogspot Blogspot WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Tekstil
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 545
  • Beğeniler 57 / 120
  • Ticaret 48, (%100)
Güncellemeyi bekliyorum hocam. Ayrıca benim açacağım sitenin ömürlük olmasını istiyorum. Nasıl bir host almam gerekir. İleride mysql hatası yada saldırı yada trafik sorunları nedeni ile sorun yaşamak istemiyorum. Host mu almam gerekir sunucu mu

wmaraci
reklam

lelouchvib lelouchvib WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci, Makine Mühendisliği
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 115
  • Beğeniler 38 / 16
  • Ticaret 4, (%100)

Blogspot adlı üyeden alıntı

Güncellemeyi bekliyorum hocam. Ayrıca benim açacağım sitenin ömürlük olmasını istiyorum. Nasıl bir host almam gerekir. İleride mysql hatası yada saldırı yada trafik sorunları nedeni ile sorun yaşamak istemiyorum. Host mu almam gerekir sunucu mu

hypesozluk.xyz 3.5 dolarlık bir sunucu üzerindedir. Arubacloud.com firmasına bakmanızı öneririm.

Aruba almanız durumunda çok cüzzi bir ücrete, cyberpanel kurulumu, mail server kurulumu, optimizasyonu, wordpress kurulumu ve tabii ücretsiz hype sözlük kurulumunuzu yapabilirim.

Ne hız, ne de trafik konusunda içiniz çok rahat olur. Ki *** üzerinden bu işlemi yaptığım 4 hype sözlük müşterisi var. PM atarsanız siteleri iletebilirim.

Ek olarak, şu an almanızı öneririm. Güncelleme ile ücret 320 TL'ye ya da duruma göre üstüne güncellenecek çünkü. İlk satışlarımı 250 TL gibi bir sembolik rakamdan yaptım *** üzerinde referans için, artık bu kadar ucuz olmayacak.
tumkampuscom

kişi bu mesajı beğendi.

Blogspot Blogspot WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Tekstil
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 545
  • Beğeniler 57 / 120
  • Ticaret 48, (%100)
Hocam siteleri pm atarmısın. Hocam bizim herhangi bir nakit sorunumuz yok. Zaten satın alırken sizinle görüşeceğiz. Geleceğe yönelik hostumuzu siz seçip kurulum yapacaksınız. Anahtar teslim tabii ücretinde vereceğiz. Tek korkumuz sitenin herhangi bir sorundan ötürü kapanmaması. Geçmiş çok hitli sitelerimiz oldu saldırılar aldık sunucu sunucu gezdik mecbur kapattık. Host konusunda bilgimiz sıfır. Eğer sizin nakit ihtiyacınız varsa şimdiden size ödeme yapabiliriz. Hemde güncelleme fiyatından.dediğim gibi biz database ve hit saldırı sorunlarından korkuyoruz buna çözüm bulursanız tamamdır
lelouchvib

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 08.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 115
  • Beğeniler 38 / 16
  • Ticaret 4, (%100)

Blogspot adlı üyeden alıntı

Hocam siteleri pm atarmısın. Hocam bizim herhangi bir nakit sorunumuz yok. Zaten satın alırken sizinle görüşeceğiz. Geleceğe yönelik hostumuzu siz seçip kurulum yapacaksınız. Anahtar teslim tabii ücretinde vereceğiz. Tek korkumuz sitenin herhangi bir sorundan ötürü kapanmaması. Geçmiş çok hitli sitelerimiz oldu saldırılar aldık sunucu sunucu gezdik mecbur kapattık. Host konusunda bilgimiz sıfır. Eğer sizin nakit ihtiyacınız varsa şimdiden size ödeme yapabiliriz. Hemde güncelleme fiyatından.dediğim gibi biz database ve hit saldırı sorunlarından korkuyoruz buna çözüm bulursanız tamamdır

mesaj kutunuz dolmuş hocam

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

tumkampuscom tumkampuscom WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 5 / 20
  • Ticaret 11, (%100)

lelouchvib adlı üyeden alıntı

hypesozluk.xyz 3.5 dolarlık bir sunucu üzerindedir. Arubacloud.com firmasına bakmanızı öneririm.

Aruba almanız durumunda çok cüzzi bir ücrete, cyberpanel kurulumu, mail server kurulumu, optimizasyonu, wordpress kurulumu ve tabii ücretsiz hype sözlük kurulumunuzu yapabilirim.

Ne hız, ne de trafik konusunda içiniz çok rahat olur. Ki *** üzerinden bu işlemi yaptığım 4 hype sözlük müşterisi var. PM atarsanız siteleri iletebilirim.

Ek olarak, şu an almanızı öneririm. Güncelleme ile ücret 320 TL'ye ya da duruma göre üstüne güncellenecek çünkü. İlk satışlarımı 250 TL gibi bir sembolik rakamdan yaptım *** üzerinde referans için, artık bu kadar ucuz olmayacak.

Hocam ben bankasozluk adında açtım siteyi ve arkadaşatan aldık scripti. arkadaş oldukça başarılı ve ilgili. kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca güncellemeyle beraber oldukça aranan bir sistem olacağına hiç şüphem yok. Kesinlikle düşünen arkadaşlara tavsiye ederim. Tabiki sözlük işi sabır gerektiren bir iş o yüzden hevesle aldım kaldı olmasını istemem. Ancak dediğim gibi arkadaş oldukça bilgili ve ilgili biri. Kaçırmayın derim (Almayı düşünenlere)
lelouchvib

kişi bu mesajı beğendi.

magender magender WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad I** C**
  • Mesajlar 562
  • Beğeniler 49 / 128
  • Ticaret 23, (%100)
esporsozluk.net sitemize kurulum yaptık nasıl durduğunu merak eden bakabilir.
lelouchvib

kişi bu mesajı beğendi.

Ravil Ravil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İKM
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad R** Ş**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam Whatsapp üzerinden yazmıştım satın almak için, dönüş yaparsanız sevinirim

• Üyelik 08.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 115
  • Beğeniler 38 / 16
  • Ticaret 4, (%100)
Yeni güncelleme yayınlanmıştır. Fiyat 300 TL olarak değişmiştir.

• Üyelik 08.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 115
  • Beğeniler 38 / 16
  • Ticaret 4, (%100)
Tema 3.5 sürümüne güncellenmiştir.

-- 16.10.2019 Güncelleme Notları (Güncellendi) --

PHP Mailer'ın entegresi yapıldı. (Hype Sözlük ayarlarından değerleri girmeyi unutmayınız.)
Mail içeriğinin özelleştirmesi/ayarlanabilir olması (yeni kayıt, şifre sıfırlama vs. gibi işlemler için) sağlandı.
Mobilde kategoriler sekmesine bazı meta bilgilerinin de dahil olma sorunu düzeltildi.
Tam aranan başlık adında otomatik yönlendirme yapmaması düzeltildi.
Entrylerde paragraf boşlukları sorunu düzeltildi.
Bazı kullanıcı rollerinde entry silememe sorunu düzeltildi.
Sağ frame /görsel hatası düzeltildi.
Boşluklu kategori isimlerinde sol frame'de sadece kategori adının ilk kelimesini alması düzeltildi.
Konu taşımada, taşınmış başlığın adında yeni başlık yaratılamama sorunu düzeltildi. Taşınan adı başlık artık Çöp kutusuna atılıyor.
Son güncelleme sonrası değişen algoritma ile aramalarda ekrana basılan ufak problem düzeltildi.
Silinen entry veya başlıklarda, profilde gösterilen *Başlık ya da entry silinmiş ibaresi kaldırıldı.
Konu taşıma alanı başlık işlemleri içine alındı.
Mobil uyumluluk için bazı iyileştirmeler yapıldı.

RaufQuliyev RaufQuliyev WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Tasarım
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad R** Q**
  • Mesajlar 728
  • Beğeniler 100 / 99
  • Ticaret 17, (%94)
1 adet tema alınmışdır. Çok ilgili bir arkadaş.
lelouchvib

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al