wmaraci reklam

Minima | Wordpress Blog & Magazin Teması [175'ten fazla ayar, Modüler anasayfa sistemi]

243 Mesajlar 61.321 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

WpOmerFaruk WpOmerFaruk blogkurdu.net Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Wordpress Geliştiricisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 181 / 603
  • Ticaret 53, (%100)

radikal09 adlı üyeden alıntı

arkadaşa ilgi alakası hoşgörüsünden dolayı teşekkür ederim sordugum onca soruya danıstıgım şeylere sıkılmadan cevap verdi temayı aldım sıkıntısız ve hızlı satış ile arkadaşa teşekkür ederim hayırlı satışlar

Yorumunuz için teşekkür ederim hayırlı uğurlu olsun :)

Tekil lisans %40 indiriminde son 2 kişi.
3 site lisansı %40 indiriminde 5 kişi.

wmaraci
reklam

BakalimBilelim BakalimBilelim Beni bilen bilir... Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Tunceli
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 2181
  • Beğeniler 521 / 572
  • Ticaret 50, (%100)
WpÖmerFaruk

Merhabalar değerli ustam, öncelikle emeğine sağlık. Umarım ki emeklerinin karşılığını fazlasıyla alırsın. Ben de kendi çapımda bir değerlendirme yapmak istiyorum...

Hocam tema sade ve gayet hızlı görünüyor. Header menü kısmının yazı puntosu fazla küçük geldi bana, acaba biraz daha kalınlaştırılabilir mi? Onun dışında yazı başlığının hemen altında ve solda yer alan paylaşım butonları açıkçası olumsuz anlamda göze batıyor. Acaba sağ kısma alında ya da standart şekilde yazı altına alınsa daha iyi olabilir mi diye düşünüyorum.

• Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 181 / 603
  • Ticaret 53, (%100)

BakalimBilelim adlı üyeden alıntı

WpÖmerFaruk

Merhabalar değerli ustam, öncelikle emeğine sağlık. Umarım ki emeklerinin karşılığını fazlasıyla alırsın. Ben de kendi çapımda bir değerlendirme yapmak istiyorum...

Hocam tema sade ve gayet hızlı görünüyor. Header menü kısmının yazı puntosu fazla küçük geldi bana, acaba biraz daha kalınlaştırılabilir mi? Onun dışında yazı başlığının hemen altında ve solda yer alan paylaşım butonları açıkçası olumsuz anlamda göze batıyor. Acaba sağ kısma alında ya da standart şekilde yazı altına alınsa daha iyi olabilir mi diye düşünüyorum.

Yorumun için çok teşekkür ederim hocam sağ olasın :)

Dediklerini dikkate alacağım, sosyal medya ile ilgili olan konu şuan trello talep listesinde var. Talepleri trello talep listesi üzerinden topluyorum daha derli toplu olsun diye. Sen de eğer bu talepleri minima trello talep panosundan iletirsen çok sevinirim :) Ayrıca böylelikle şu konuda bahsettiğim çekilişe katılma şansı kazanırsın :)

BakalimBilelim BakalimBilelim Beni bilen bilir... Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Tunceli
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 2181
  • Beğeniler 521 / 572
  • Ticaret 50, (%100)
WpÖmerFaruk

Gökten şey yağsa bana gene şey düşer ama gene de katılacağım çekilişe :D :D

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

mceber mceber Gazianteptutku.com Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1019
  • Beğeniler 190 / 193
  • Ticaret 3, (%100)
hocam aşk olsun blog teması fikrini sunuyorum beni etiketlemiyorsun üzdün beni çok yakında alacam :D

Gazianteptutku.com

• Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 181 / 603
  • Ticaret 53, (%100)

mceber adlı üyeden alıntı

hocam aşk olsun blog teması fikrini sunuyorum beni etiketlemiyorsun üzdün beni çok yakında alacam :D

Eyvallah hocam :) Unuttum onu aylar oldu konuşalı :) İndirimde son 2 kişi kaldı. Hatta birisi de satın alacak birazdan sanırım. Kaçırma alacaksan.

YasinKiRAN YasinKiRAN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama & Wordpress
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 248
  • Beğeniler 65 / 92
  • Ticaret 17, (%100)
Güzel çalışma olmuş, Tebrik ederim.

Kıskandırıyorsun ama ;)

• Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 181 / 603
  • Ticaret 53, (%100)

YasinKİRAN adlı üyeden alıntı

Güzel çalışma olmuş, Tebrik ederim.

Kıskandırıyorsun ama ;)

Estağfurullah hocam daha güzelleri sizin olsun çok teşekkür ederim :) İndirimi kaçırma ;)
YasinKiRAN

kişi bu mesajı beğendi.

koraybrs koraybrs WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 324
  • Beğeniler 36 / 59
  • Ticaret 6, (%100)
baska bir konuya bakarken biri temanizin reklamini yapmis bakayim dedim...iyikide baktim yemek,film,ve kadin temalarini kesinlikle almak istiyorum...bunuda alcam ama merak ettigim bisey var bu tema ayetler.net alan adina gidermi diye düsünüyorum ...inceliyorum tema cok hosuma gitti gercekten ..insallah diger 3 temada bunun kadar güzel olur...takibe aliyorum blogunu zu bildirimlerinize üye olayim ...iyi calismalar bu temayida almak istiyorum acaba uyarmi diye tereddütdeyim

• Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 181 / 603
  • Ticaret 53, (%100)

koraybrs adlı üyeden alıntı

baska bir konuya bakarken biri temanizin reklamini yapmis bakayim dedim...iyikide baktim yemek,film,ve kadin temalarini kesinlikle almak istiyorum...bunuda alcam ama merak ettigim bisey var bu tema ayetler.net alan adina gidermi diye düsünüyorum ...inceliyorum tema cok hosuma gitti gercekten ..insallah diger 3 temada bunun kadar güzel olur...takibe aliyorum blogunu zu bildirimlerinize üye olayim ...iyi calismalar bu temayida almak istiyorum acaba uyarmi diye tereddütdeyim

Güzel yorumunuz için çok teşekkürler :) Minima teması çok daha güzel hale gelecek güncelleme aldıkça. Bu haliyle bile oldukça güzel tepkiler aldı. Şuan yepyeni özellikler ve fonksiyonlar katacak güncellemeler üzerinde çalışıyorum. Önümüzdeki birkaç gün içerisinde yeni güncellemeyi yayınlayacağım.

Yemek tarifleri, film incelemeleri ve kadın teması üzerinde çalışmalarım sürüyor. Yoğun olduğum için onlarda yavaş ilerliyorum. Yayınlandığında hem Blog Kurdu eposta abonelerine duyuracağım hem de zaten forumlardan satışa çıkaracağım. Takip edebilirsiniz :)

Minima temasında şuan %40 gibi güzel bir indirim var hem tek site lisansında hem de 3 site lisansında. Yapacağınız siteye uyar mı uymaz mı ona tabi ki de siz karar vereceksiniz ama indirimi kaçırmayın derim :)

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al