wmaraci reklam

Nulled temanın siteye zararları nelerdir ?

32 Mesajlar 4.684 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

dataaaa dataaaa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 216 / 85
  • Ticaret 2, (%100)
Başlıkta iç savaş çıkmış. rica ediyorum gönül kırmayın. herkese selam.
cuneytsonmez

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Creative08 Creative08 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Multimedya Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Size bir taktik vereyim :)
Önce tema dosyasını virustotale atın. Zararlı yazılım var mı görün.
Daha sonra temayı kurun, SUCURI ya da Wordfence kurun. Site dosyalarınızı taratın.
Size hangi dosyada ne tür zararlı kod olduğunu söylüyor. Biraz Kod bilginiz var ise bu kodları dosyalarınızdan temizleyin. Hiç bir sorun kalmayacaktır. Ben hep böyle çalışıyorum gayette sağlıklı :)
Son olarak SUCURI veya kendiniz manuel olarak siteniz çalıştığında yüklenen dosyaları kontrol edin. Çünkü dışarıdan js dosyası ile reklam vs. basabiliyorlar. Onuda temizledikten sonra gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Güvenlik eklentileriniz sitenizde hep kalsın :)

cuneytsonmez cuneytsonmez Bismillahirrahmanirrahim Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İmam Hatip
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1060
  • Beğeniler 923 / 126
  • Ticaret 0, (%0)

ersingo adlı üyeden alıntı

dini sitede nulled tema :cry: :O

hadi devam

Muratcam adlı üyeden alıntı

cuneytsonmez bana ahlaktan bahsederken ne yapmış olduğunu bir düşün istersen ben yapmış olduğun şey ile insanlara vermiş olduğunun tezatlıgından bahsediyorum sen beni ahlaksızlık la suçlarken başkalarının emek verip uğraştıkları oradan ekmek yedikleri temanın illegal şekilde sızdırılmışını kullanıyorsun Acaba hangimizda ahlak problemi var bu bir.

2. si deneme için kullanacak kişi .com/zzzz diye bir klasor acar dener temayı ana sitede kullanmaz.

3. sü sita hakkında bilginiz yok ama null tema arayıp kurup deneyecek bilgiye sahipsiniz.

Ben sizin yerinizde olsam saldırıya geçmek yerine oyle bi hata yaptım sonrada pişman oldum vicdanım sizladı der veya cvp vermez susardım.

Tekrar söyluyorum yaptıgınız iş ile amacınız birbirine çok tezat. Ahlaka gelince bence o konuya hiç girmeyelim

bırak boş konuşmayı da yaşının adamı ol temayı deneme amaclı kullandıgımı zaten söyledim.Tema ve tasarımı konusunda bilgim yoktu.Nuleed temayı googleye yazdıgında zaten önünde hepsi var kaldıkı tasarımı konusunda detaylı bilgi yoktu zaten ozamanlar dediğim tema yeni yeni popülerdi.Yaptım iş tezat değil ama tezat gibi sulandırıp ballandırıp hareket etmen tezatlığın danişkası...vesselam

http://dhbt.blogspot.com.tr Deneme

Muratcam Muratcam mtcyazilim.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mesleksiz
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 198 / 198
  • Ticaret 12, (%100)
cuneytsonmez Vallahi ben yaşımın adamıyım da acaba neyin adamısın?
2 dir bel altı vuruyorsun uymuyorum ama biraz usluba dikkat etmek gerek. Bilgisi olmayan adamın tema arayıp bulma indirme kurma bilgisinin olması yine tezat bilgisi olmayan wp den direk kurar.

Neyse daha diyecek bir şey bulamıyorum bundan sonrada tek kelime yazmam. Okuyan okudu gören gördü Dini site null tema eyvallah
cuneytsonmez

kişi bu mesajı beğendi.

Muratcamoglu.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Muratcam Muratcam mtcyazilim.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mesleksiz
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 198 / 198
  • Ticaret 12, (%100)

dataaaa adlı üyeden alıntı

Başlıkta iç savaş çıkmış. rica ediyorum gönül kırmayın. herkese selam.

Vallahi dostum benim tepkim kişisel değil aslında arkadaşı tanımam etmem bel altı vuruyor bir şey demiyorum. Ben olayın tezatlığından bahsediyorum arkadaş şahsa laf söyluyor yok yaşının adamı bilmem ne.

Hala aynı şeyi savunuyorum Dini bir siten olsun dini bilgiler ver ama null theme kullan benim mantığıma ters kendisinin mantıgına da ters ama o saldırmayı seçiyor. Vallahi ben olsam yaptık oyle bir hata ama hatamızı fark ettik döndük der konuyu kapatırım. Baksana adamlığımıza kadar laf geldi :)

Muratcamoglu.com

tayfuntemel tayfuntemel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Rize
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 517
  • Beğeniler 65 / 145
  • Ticaret 7, (%100)
kusura bakmayında orjinal tema nulled tema falan hikaye. tutupta siteye günlük 1000 tekil hit gelmedikten sonra nulled olsa ne yazar orjınal olsa ne yazar. o yüzden o hit rakamlarına gelmedikçe kafaya takmayın.

https://3dprinter.blog

KralFx KralFx WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)

Mrtcn adlı üyeden alıntı

Muhtemel olabilecekler

- Hacklink
- Spam link
- Phishing
- Malware
- Ransomware

Yukarıdaki yazdıklarımı yaymak, yayınlamak ve üretmek için çokça kullanılabilir. Daha sonra siteniz kötücül damgası yer sonrası sıkıntı...

Siz temiz temiz 69 Doları ödeyin :)

hocam peki themeforestten bir adet tema alıp 5 sitemize aynı temayı kursak bu sorunların olma olasılığı yok dimi ? Tamam tek site için lisans verıyor dıyor ama lisans kodu falan yok zaten kendi sitelerimizin hepsine kursak sorun yaşanmaz dımı boyle hacklınk maclınk

cuneytsonmez cuneytsonmez Bismillahirrahmanirrahim Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İmam Hatip
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1060
  • Beğeniler 923 / 126
  • Ticaret 0, (%0)

Muratcam adlı üyeden alıntı

cuneytsonmez Vallahi ben yaşımın adamıyım da acaba neyin adamısın?
2 dir bel altı vuruyorsun uymuyorum ama biraz usluba dikkat etmek gerek. Bilgisi olmayan adamın tema arayıp bulma indirme kurma bilgisinin olması yine tezat bilgisi olmayan wp den direk kurar.

Neyse daha diyecek bir şey bulamıyorum bundan sonrada tek kelime yazmam. Okuyan okudu gören gördü Dini site null tema eyvallah

bel altı vuran sensin dini sitede bilmem ne temaymış falan filan bu işin dini olmaz.Ayroca defalarca lisanslı tema aldığımı onu sadece bir ay kadar deneme amaclı kullandığımı söyledim selametle.

http://dhbt.blogspot.com.tr Deneme

alicelal alicelal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 63 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 12 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
safiha tema demişsiniz 69 dolar diye , herhalde sahifa temadan bahsediyorsunuz o da 59 dolar .
bu temayı satın alınca bende 2 siteme kurabilir miyim yoksa iki lisans mı alacağım

burakkbt burakkbt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek ( Maatba stajyer, Photoshop Tasarım, Wordpress )
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Yada en doğrusu şöyle yapabilirsin themeforest sitesin'de her ay yeni temalar geliyor bedavaya ordan güzellerini bulup bilgisayarına indirip yedek yapabilirsin ve istediğin zaman beğendiğini istediğin dosyadan çıkartıp kullanabilirsin ve bu gayet'de güzel olur hem senin açından hem site açısın'dan.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al