wmaraci reklam

Sahifa ve Keremiya temalarından bıkanlar

13 Mesajlar 1.737 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

akmova akmova WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Beden Eğitimi Öğretmeni
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1028
  • Beğeniler 392 / 289
  • Ticaret 10, (%100)
Son zamanlarda dikkatimi çeken ve artık bıkkınlık veren bir durum var. İnternet de özellikle film ve blog alanlarında en çok kullanılan iki tema var bunları zaten dikkatli gözlemcilerin hepsi fark etmiştir.

1- Sahifa Magazine ve Blog Teması
2- Keremiya Film-Dizi teması

hadi blog neyse de özellikle film veya dizi sektöründe site açmayı düşünen arkadaşlara tavsiyem keremiya veya benzeri temalardan uzak durun. Hangi siteye girersek girelim hep aynı yapıda temalar karşımıza çıkıyor.

Her film ve dizi alanında site açanların hayali kuşkusuz dizimag seviyesine ulaşmaktadır. Ancak bu seviyeye gelmek için biraz daha özgün olmaya ve kendi tasarımınızı benimsetmeye uğraşın derim. Bizzat ben özellikle bu iki temanın hakim olduğu sitelerden uzaklaşıyorum. İçime yarayacak bilgiler dahi olsa bu temalardan yoğun kullanımdan dolayı soğudum için site içerisinde kalma sürem sanırım 5 saniye falandır :)

Burada yazanlar eleştiri anlamında değil öneri anlamındadır ve içimi dökmek istedim bu konuda :)

Personal Trainer Cem Öncü / www.cemoncu.com
wmaraci
reklam

KadirKC KadirKC WORDPRESS Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 1290
  • Beğeniler 0 / 208
  • Ticaret 27, (%100)
hocam çok bıktık bence fiyatlar artmalıki herkez alamasın 10 siteden 9 u aynı tema :(
akmova

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1028
  • Beğeniler 392 / 289
  • Ticaret 10, (%100)

KadirKC adlı üyeden alıntı

hocam çok bıktık bence fiyatlar artmalıki herkez alamasın 10 siteden 9 u aynı tema :(

fiyatından dolayı olduğunu sanmıyorum artık wareze düştükleri için bu temalar herkes tarafından ilk aranan tema oluyor. Oysaki biraz paraya kıyıp farklı ve profesyonel gözükebilirler

KadirKC KadirKC WORDPRESS Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 1290
  • Beğeniler 0 / 208
  • Ticaret 27, (%100)

akmova adlı üyeden alıntı

fiyatından dolayı olduğunu sanmıyorum artık wareze düştükleri için bu temalar herkes tarafından ilk aranan tema oluyor. Oysaki biraz paraya kıyıp farklı ve profesyonel gözükebilirler

size katılıyorum hocam bence satışa bir sınır koyulmalı ve wareze düşmemeleri için daha çok önlem alınmalı.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

UyuzWeb UyuzWeb Yardımsever Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Aircraft Powerplant
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 988
  • Beğeniler 40 / 200
  • Ticaret 24, (%100)
Yeni temalar üretilmeli ve fiyatları uygun olmalı :) Bu bir öneri. Film sitem falan yok yani :)
akmova

kişi bu mesajı beğendi.

Geri dönüş için mesajı alıntılayın.

• Üyelik 26.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1028
  • Beğeniler 392 / 289
  • Ticaret 10, (%100)

UyuzWeb adlı üyeden alıntı

Yeni temalar üretilmeli ve fiyatları uygun olmalı :) Bu bir öneri. Film sitem falan yok yani :)

artık tema yapımcılarının devreye girmesi lazım bu ızdıraptan bizi kurtarmaları için :D

burakisci burakisci Wordpress Tema Yapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Wordpress Tema Yapımcısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** i**
  • Mesajlar 1897
  • Beğeniler 371 / 522
  • Ticaret 23, (%100)
Düşüncelerinize bende katılıyorum ancak bu temalar birçok yönden gelişmiş bir yönetim sistemine sahip olduğu için oldukça populerler. Zaten çoğu kişi para vererek alsalar bu temaları almazlar, bilirsiniz bizim ülkemizde kimse cebinden para çıkarmadan milyarder olmayı amaçlar :)

Elbette bunlardan çok daha iyi temalar var, hatta Türk yapımcıların bile daha kaliteli temaları var fakat yeterince ilgi görmüyorlar. Özellikle wmaracinda zaten tema ticareti olayı pek fazla olmuyor :(

KadirKC adlı üyeden alıntı

Hocam zaten 10 siteden 9 u w*rez kullanıyor :D
akmova

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1028
  • Beğeniler 392 / 289
  • Ticaret 10, (%100)

burakisci adlı üyeden alıntı

Düşüncelerinize bende katılıyorum ancak bu temalar birçok yönden gelişmiş bir yönetim sistemine sahip olduğu için oldukça populerler. Zaten çoğu kişi para vererek alsalar bu temaları almazlar, bilirsiniz bizim ülkemizde kimse cebinden para çıkarmadan milyarder olmayı amaçlar :)

Elbette bunlardan çok daha iyi temalar var, hatta Türk yapımcıların bile daha kaliteli temaları var fakat yeterince ilgi görmüyorlar. Özellikle wmaracinda zaten tema ticareti olayı pek fazla olmuyor :(

Hocam zaten 10 siteden 9 u w*rez kullanıyor :D

haklısınız zaten temalara diyecek bir şeyim yok gerçekten harika temalar her anlamda ama her sitede aynısını görünce insana gına geliyor :) sektörde şuan adı aklıma gelmeyen nereden bakarsak 4 5 tema var alanında hep aynı temaları kullanan bir çok site var bu alanlarda genellikle blog, teknoloji, film-dizi :)

orucbeyli orucbeyli www.YeniKomedi.com Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek serbes
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 188
  • Beğeniler 19 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
ya arkadaşlar ya bu işte bi çekememezlik var yada ard niyet bu konuyu açan arkadaşı tanımam etmem ama şunu yapması lazımdı bu temalardan bıkdık alın size yeni farklı temalar seçenek yok bişe yok kuru kuru eleştirimi desem ramazan açlığımı desem :) komik olmuş

• Üyelik 26.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1028
  • Beğeniler 392 / 289
  • Ticaret 10, (%100)

orucbeyli adlı üyeden alıntı

ya arkadaşlar ya bu işte bi çekememezlik var yada ard niyet bu konuyu açan arkadaşı tanımam etmem ama şunu yapması lazımdı bu temalardan bıkdık alın size yeni farklı temalar seçenek yok bişe yok kuru kuru eleştirimi desem ramazan açlığımı desem :) komik olmuş

hocam şahsen ben tasarımcı değilim bu temaları yapan arkadaşlarında eline koluna sağlık temalara lafım yok sen olayı yanlış yerden yakalamışsın :rolleyes: sadece demek istediğim artık bıkkınlık geldi her girilen sitede aynı temayı görmekten ve konuda da bahsettiğim gibi bu kendi düşüncelerim olarak not düştüm. ama senin için fesatsa yapcak bir şey yok :cool:

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al