wmaraci reklam

Sizce bu tema nasıl almaya değer mi?

6 Mesajlar 595 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

akmova akmova WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Beden Eğitimi Öğretmeni
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1028
  • Beğeniler 392 / 289
  • Ticaret 10, (%100)
Arkadaşlar merhaba. Genel kültür içerikli bir projem var. Şuan için veri biriktiriyorum en az 100 içerik hazır olduğunda siteyi açmayı düşünüyorum bu süre zarfında da tema araştırmaları yapıyorum sizce bu tema nasıl?

Tema themeforest temasıdır. 48 Dolar fiyatı.

Buyrun demosu; http://demo.orange-themes.com/?theme=3945698

Yorumlarınızı bekliyorum

Personal Trainer Cem Öncü / www.cemoncu.com
wmaraci
reklam

brkltprmk brkltprmk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Pöh
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 875
  • Beğeniler 67 / 163
  • Ticaret 11, (%100)
48 veriyorsan sahifa tavsiye ederim. Sitelerimde kullanıyorum faydasını goruyorum tasarım olarak
akmova

kişi bu mesajı beğendi.

mustafa9859 mustafa9859 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ziraat Mühendisi
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 693
  • Beğeniler 137 / 142
  • Ticaret 11, (%100)
Hocam size özel tasarım istediğiniz tarz da tema istiyorsanız gazisoft'da özel indirim var yaptırtabilirim size ilgilenirseniz pm atınız.
akmova

kişi bu mesajı beğendi.

ogzhntr ogzhntr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik - Elektronik Tekniker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 1858
  • Beğeniler 89 / 532
  • Ticaret 2, (%100)
Tema güzel, ama ben yabancı temaları önermiyorum yerli malı yurdun malı bizim insanımız kazansın :)
akmova

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Webtizz Webtizz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek eCommerce Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 9 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Tema çok ufak geldi gözüme. Yada 1920px genişlikte görüntülediğim için olabilir. Fakat ufak tefek düzenlemeler ile gayet iyi sonuçlar alabilirsin. Çünkü Sidebarlar çok kullanışlı gözüküyor temanın. İnsanlar bir içeriği okurken, yan tarafta bir çok başka içeriklere de göz atma fırsatı yakalayacaklar. Sitede gezinme oranı gayet yüksek olabilir, içeriklerde dikkat çekici olduğu sürece tabi.

Değişikliklerden kastım, yazı tipi değiştirilebilir örneğin. Open Sans kullanılabilir.

48 Dolar çok para değil fakat yine de satın alıp bir iki hafta sonra daha iyi olabileceğini düşüneceğin bir tasarımla karşılaşırsan işlerin daha da uzar. O tasarımı kurup siteni yeniden inşa etmen vs.

Bu yüzden üzerinde çok fazla düşünmeni tavsiye ederim. Kendi içeriklerinle alakalı Türkiye ve Dünya üzerinde ki siteleri incele, artılarını eksilerini çıkar. Bu düşünceleri bu tema'da uygulayabilir misin bunu düşün. Ve şunu da düşün fakat çok büyüsüne kapılmamanı tavsiye ederim :) Kısa süre içerisinde çok büyük hitlere sahip olabileceğini ve markalaşmaya başladığını düşün. Bu tasarım senin markana yakışacak mı? Yoksa sıfırdan yeni bir tasarım yaptırmak zorunda mı kalacaksın?

48 Dolar diyip geçmemek gerek :)

Projenizde de başarılar diliyorum, Özel mesaj olarak site adresinizi belirtirseniz ilerleyen zamanlarda tekrardan fikir alışverişi yapabiliriz :)
akmova

kişi bu mesajı beğendi.

akmova akmova WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Beden Eğitimi Öğretmeni
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1028
  • Beğeniler 392 / 289
  • Ticaret 10, (%100)

brkltprmk adlı üyeden alıntı

48 veriyorsan sahifa tavsiye ederim. Sitelerimde kullanıyorum faydasını goruyorum tasarım olarak

yok hocam sahifayı zamanında bende kullanmıştır güzel tema ama çok sık kullanılmaya başlandı o yüzden farklı bir tasarım istiyorum

Ek Olarak:

Webtizz adlı üyeden alıntı

Tema çok ufak geldi gözüme. Yada 1920px genişlikte görüntülediğim için olabilir. Fakat ufak tefek düzenlemeler ile gayet iyi sonuçlar alabilirsin. Çünkü Sidebarlar çok kullanışlı gözüküyor temanın. İnsanlar bir içeriği okurken, yan tarafta bir çok başka içeriklere de göz atma fırsatı yakalayacaklar. Sitede gezinme oranı gayet yüksek olabilir, içeriklerde dikkat çekici olduğu sürece tabi.

Değişikliklerden kastım, yazı tipi değiştirilebilir örneğin. Open Sans kullanılabilir.

48 Dolar çok para değil fakat yine de satın alıp bir iki hafta sonra daha iyi olabileceğini düşüneceğin bir tasarımla karşılaşırsan işlerin daha da uzar. O tasarımı kurup siteni yeniden inşa etmen vs.

Bu yüzden üzerinde çok fazla düşünmeni tavsiye ederim. Kendi içeriklerinle alakalı Türkiye ve Dünya üzerinde ki siteleri incele, artılarını eksilerini çıkar. Bu düşünceleri bu tema'da uygulayabilir misin bunu düşün. Ve şunu da düşün fakat çok büyüsüne kapılmamanı tavsiye ederim :) Kısa süre içerisinde çok büyük hitlere sahip olabileceğini ve markalaşmaya başladığını düşün. Bu tasarım senin markana yakışacak mı? Yoksa sıfırdan yeni bir tasarım yaptırmak zorunda mı kalacaksın?

48 Dolar diyip geçmemek gerek :)

Projenizde de başarılar diliyorum, Özel mesaj olarak site adresinizi belirtirseniz ilerleyen zamanlarda tekrardan fikir alışverişi yapabiliriz :)

değerli yorumunuz için teşekkürler bende aynı fikirdeyim o yüzden aceleci davranmıyorum tema konusunda şuan için araştırma aşamasındayım zira henüz bahsettiğim gibi hazır içerik sayısı 100e ulaşmadan siteyi açmayı düşünmüyorum. Bahsettiğin durumlarıda göz önüne alarak sağlam ve kalıcı bir tema kullanma niyetindeyim en azından şimdilik ilerde tabiki site olurda büyük kitlelere hitap eder duruma gelirse o zaman kesinlikle özel tasarım yaptırırım

Ek Olarak:

mustafa9859 adlı üyeden alıntı

Hocam size özel tasarım istediğiniz tarz da tema istiyorsanız gazisoft'da özel indirim var yaptırtabilirim size ilgilenirseniz pm atınız.

hocam şimdilik hazır tema taraftarıyım ama site olur da iyi bir yere gelirse kesinlikle özel tema yaptırmayı düşünüyorum

Ek Olarak:

ogzhntr adlı üyeden alıntı

Tema güzel, ama ben yabancı temaları önermiyorum yerli malı yurdun malı bizim insanımız kazansın :)

evet bu konuda haklısınız bende şahsen yerli olmasını isterim ancak bir çok sitenin kullandığı tema olsun istemiyorum açıkçası o yüzden birazda farklılık arıyorum tema seçiminde yoksa dediğiniz gibi bazı Türk yapımcıların temaları oldukça kullanışlı ve güzel

Ek Olarak: arkadaşlar şuana kadar ki araştırmaların sonucu olarak projeme en uygun tasarım olarak bu temada karar kıldım ancak Webtizz adlı arkadaşımızda dediği gibi tema genişliği yeterli değil bunu arttırmak lazım bunu yapmak için çok fazla css üzerinde oynamak gerekli midir yoksa ufak değişiklikler ile bunu yapmak mümkün mü
Webtizz

kişi bu mesajı beğendi.

Personal Trainer Cem Öncü / www.cemoncu.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al