wmaraci reklam

SEO Uyumlu ÜCRETSİZ Wordpress Teması

33 Mesajlar 5.820 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

60423 60423 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

Herkese Merhabalar. Güvenilir SEO olarak yeni bir hizmete daha yelken açmayı hedefliyoruz.

Takipçilerimizie ve sevenlerimize ücretsiz SEO uyumlu bir wordpress teması için temelleri attık. Gelişme sürecini buradan her daim takip edebilirsiniz. Şu anlık çizimlerine başlandı.

Zamanla görseller eklenecek. Güvenilir SEO olarak SEO uyumlu bir wordpress temasının ÜCRETSİZ olduğu için kötü bir arayüzü olacağını sakın düşünmeyin!

Bizler görselliğe oldukça önem veriyoruz. Bunun yanında ise SEO'ya da oldukça ilgi göstererek sizlere en iyi şekilde SEO uyumlu bir tema sunacağız.

Şimdiden takip etmeye başlayacaklar konuya abone olabilirler. Görüşlerinizi almak istiyoruz.

Güvenilir SEO - Saygılar...

Unutmayın! Bize Olan En Büyük Katkınız Bizi Tercih Etmenizdir!

/// Güncelleme

- Tema açık kaynak kodlu olarak düşündük..

- Footer link vs koymayı düşünmüyoruz. Belki websitemize bir yorum yapanlara gönderim şeklinde olabilir.

- Temayı domaine özel lisanslı olarak verebiliriz. Tamamen ücretsiz şekilde. Böylece kaç kişinin temamızı kullandığını görebilir ve kullanıcılarımızın bizi tercih etmesinin vereceği mutluluğu yaşayabiliriz.

- Aslında analizlerdeki sonuçlardan çok ciddi anlamda SEO içeriğiyle uğraşarak yapmayı planladık. Yani kendiliğinden resimlere alt etiket eklemesi için vs eklentiler de olacak ileride zaten sürprizi bozulmasın diye söylememiştik. :)

- alt etiketler vs genişlik yükseklik değerleri eklenmesi gibi temel fonksiyonlar kesinlikle olacak. Ancak eklentiler şeklinde mi yoksa fonksiyon şeklinde olur daha karar vermedik.

- Bootstrap ile olacağı için mobilde sıkıntı çıkacağını düşünmüyoruz.

Gelen sorulara göre konu güncellenecektir.
baates birsevda birfincanask

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1309
  • Ticaret 152, (%100)
Hizmet nimettir hocam umarım geri dönüşlerini alırsınız başarılarınızın devamını dilerim.
60423

kişi bu mesajı beğendi.

Magnetor Magnetor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yüksek Lisans Öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 27 / 26
  • Ticaret 3, (%100)
Başarılarınızı dileriz hocam.
60423

kişi bu mesajı beğendi.

diziforum.net

• Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

Crewx adlı üyeden alıntı

Hizmet nimettir hocam umarım geri dönüşlerini alırsınız başarılarınızın devamını dilerim.

Kullanıcılarımıza ücretsiz hizmet vermeyi seviyoruz. Bunlar için sürekli geliştirmekte olacağımzı ücretsiz projelere imza atacağız .Daha çok fikrimiz var.

PekiAjans adlı üyeden alıntı

Başarılarınızı dileriz hocam.

Teşekkür ederiz.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

onurrckrr1 onurrckrr1 x=u dx=du Let's ∫du It! Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 25 / 105
  • Ticaret 0, (%0)
Başarılar Hocam
60423

kişi bu mesajı beğendi.

Arat - Yazılımın Kaderi
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cakirweb.aratgame

SuatGulten SuatGulten WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Teknik Servis/Web Yazılım
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 1120
  • Beğeniler 240 / 233
  • Ticaret 29, (%97)
Merhaba hocam, konunuzu takipteyim. Sormak istediğim birkaç şey var. İsterseniz özelden dönüş yapabilirsiniz.

1- Şifreli Kod olacak mı ? ( tema kullanan kişiler para ödemesine rağmen çoğu yapımcı içeriye şifreli kod eklemekte.
2- Sanırım her hangi bir karşılık beklenmiyor.
3- Neden bu işi tamamen ücretsiz yapma kararını aldınız hocam. ? Merak ettim açıkcası. Neden diyeceksiniz. Seo uyumlu temayı ücretsiz çizip tasarlayıp ücretsiz vereceğinizi söylüyorsunuz. Ve eminim bu şekilde yapabilirsiniz seoya uyumlu olabilir.

Sakın yanlış anlamayın şöyle bir şey geldi aklıma bir çok seo uyumlu google uyumlu diye satış yapan arkadaşların demolarını inceledim analiz ettim. Satın alıp 3-4 aydır kullanılan o temayıda inceledim fakat seo puanı genellikle %70 i pek aşmıyor. Ve yüksek miktarlarda satış yapıyorlar bu temaları.

4- Bunun dışında sadece seo puanımı yüksek olacak yoksa google pagespeed içinde bir çalışmanız olacak mı? çünkü 3 ay önce satmış olduğum bir site için tema almıştım seo uyumlu ve pagespeed uyumlu mobil uyumlu vs hızlı kaliteli diye övülen bir tema isim vererek kötülemek istemiyorum çünkü memnun olanda kişiler var. Az içerik girenler mesela. google pagespeed' de mobil %29 masaüstü %36 yı aştığını görmedim temanın. Resimler full optimize ücretli pro optimize eklentisi kullanıyordu. Yani bunlarla alakalıda çalışmanız olacak mı temanızda ?

Sadece merakımdan bunları sormak istedim hocam bi kusurum olduysa affola. Umarım hayırlısı olur güzel bir projeye imzanızı atmış olursunuz. Teşekkürler Hayırlı Forumlar..

Son olarak ;

Başarılarınızı dilerim hocam kolay gelsin..

İnstagram IVR Kazanç Sağlamak İçin Fake Sayfalar Satılıktır. İletişim PM

• Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

Teşekkür ederiz.

SuatGülten adlı üyeden alıntı

Merhaba hocam, konunuzu takipteyim. Sormak istediğim birkaç şey var. İsterseniz özelden dönüş yapabilirsiniz.

1- Şifreli Kod olacak mı ? ( tema kullanan kişiler para ödemesine rağmen çoğu yapımcı içeriye şifreli kod eklemekte.
2- Sanırım her hangi bir karşılık beklenmiyor.
3- Neden bu işi tamamen ücretsiz yapma kararını aldınız hocam. ? Merak ettim açıkcası. Neden diyeceksiniz. Seo uyumlu temayı ücretsiz çizip tasarlayıp ücretsiz vereceğinizi söylüyorsunuz. Ve eminim bu şekilde yapabilirsiniz seoya uyumlu olabilir.

Sakın yanlış anlamayın şöyle bir şey geldi aklıma bir çok seo uyumlu google uyumlu diye satış yapan arkadaşların demolarını inceledim analiz ettim. Satın alıp 3-4 aydır kullanılan o temayıda inceledim fakat seo puanı genellikle %70 i pek aşmıyor. Ve yüksek miktarlarda satış yapıyorlar bu temaları.

4- Bunun dışında sadece seo puanımı yüksek olacak yoksa google pagespeed içinde bir çalışmanız olacak mı? çünkü 3 ay önce satmış olduğum bir site için tema almıştım seo uyumlu ve pagespeed uyumlu mobil uyumlu vs hızlı kaliteli diye övülen bir tema isim vererek kötülemek istemiyorum çünkü memnun olanda kişiler var. Az içerik girenler mesela. google pagespeed' de mobil %29 masaüstü %36 yı aştığını görmedim temanın. Resimler full optimize ücretli pro optimize eklentisi kullanıyordu. Yani bunlarla alakalıda çalışmanız olacak mı temanızda ?

Sadece merakımdan bunları sormak istedim hocam bi kusurum olduysa affola. Umarım hayırlısı olur güzel bir projeye imzanızı atmış olursunuz. Teşekkürler Hayırlı Forumlar..

Son olarak ;

Başarılarınızı dilerim hocam kolay gelsin..

Est. Ne kusuru. Konuda cevapladık sorularınızı. Sizlerin yorumları sayesinde sürekli gelişecek bir tema yapmayı hedefliyoruz.
SuatGulten

kişi bu mesajı beğendi.

SuatGulten SuatGulten WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Teknik Servis/Web Yazılım
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 1120
  • Beğeniler 240 / 233
  • Ticaret 29, (%97)
OmerAYDINOGLU eyvalah hocam sağolasın sorularıma cevap verdiğin için.

Kolay gelsin..

İnstagram IVR Kazanç Sağlamak İçin Fake Sayfalar Satılıktır. İletişim PM

birfincanask birfincanask Online Projeler, SMMM Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek E-Ticaret, SMMM
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 121
  • Beğeniler 147 / 23
  • Ticaret 10, (%100)
Simdiden basarilar dilerim

53456 53456 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 1174 / 895
  • Ticaret 20, (%100)
Her tema seo uyumludur. Sizin tema ne yapıyor hocam? kendi kendine backlink felan mı kasıyor :D halla halla
hlsbhr

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al