wmaraci reklam

Türk WP Tema Yapımcıları

22 Mesajlar 3.735 Okunma
wmaraci reklam

ChecK ChecK www.hburaktasyurek.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Server Uzmanı ve Php Dev.
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 78 / 121
  • Ticaret 28, (%100)
Merhaba arkadaşlar,
Konu Wordpress olduğunda genel olarak yabancı temaları tercih etsem de hem Türk yapımcılara destek olmak hem de döviz kurlarından kurtulmak için Türk tema yapımcılarına yöneldim.

Bildiğiniz Türk Wordpress tema yapımcılarını varsa tecrübeleriniz ile birlikte yazarsanız hem bir index oluştururuz hem de güzel bir bilgi paylaşımı olur.

bypangea

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

RaXeS RaXeS Dijital Medya Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Dijital Medya Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 182
  • Beğeniler 0 / 30
  • Ticaret 3, (%100)
concorde Safir Tema yani bu zamana kadar sürekli burasıyla çalıştım ve hiç pişman olmadım 20 ye yakın tema almışımdır tavsiye ederim.

Elbet Bir Gün...

ChecK ChecK www.hburaktasyurek.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Server Uzmanı ve Php Dev.
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 78 / 121
  • Ticaret 28, (%100)
RaXeS teşekkürler konuya ekledim.

MasterKazanc MasterKazanc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İçerik üreticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 567
  • Beğeniler 178 / 341
  • Ticaret 1, (%100)
Ben en son 2-3 sene önce bir türk tema yapımcısından tema aldım. Türk tema yapımcılarının %90ı müşteri memnuniyetine önem vermiyor. Satarken onu arkadaş canlısı olarak görebilirsiniz ama temada yaşadığınız bir sorunu gelin de skypedan falan yazın, sorunu sizde arıyor. Aptal yerine koymaya çalışıyor, hatasını kabul etmiyor.

Ben böyle bir insanla karşılaştım. Adama diyorum ki hocam şu şekilde yazınca tasarım bozuluyor dedim. Bana ne dedi biliyor musunuz? Yazma o zaman :) Sorun sizmişsiniz gibi üste çıkıyorlar ve bir de sanki adamlar wp tema değil işletim sistemi çekirdeği yazmış gibi geriliyorlar.

Peki ben ne yapıyorum? Ben genelde envatodan alışveriş yaparım. Onun dışında kendi projelerim için temayı kendim geliştiririm. Yerli falan gerçekten benim umurumda değil, eğer hizmeti adam akıllı vermiyorsa kusura bakmayın ama kardeşimden bile alışveriş yapmam.

Verdiğiniz paranın karşılığını tam olarak verenle iş yapın yoksa kaybeden sadece ve her zaman siz olursunız. Ayrıca burada genel konuşmadım, hiç kimse üzerine alınmasın lütfen.

sağlıcakla kalın.
bypangea 68136 alpertunga04

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

06WUU 06WUU WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 279
  • Beğeniler 42 / 70
  • Ticaret 0, (%0)
Bu safir temanın verdiği hizmeti kötülemek istemiyorum. Fakat bu temaları inceledim, hiç de kodlanmışa benzemiyorlar. Daha çok güzel ve detaylı şekilde editlenmiş temalara benziyorlar.

Web Project Master | {Good Code}

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
Bahsettiğiniz sitede SSL sertifikası niçin yok acaba? Bir nevi e-ticaret sitesi sayılıyor.
http://safirtema.com

Ayrıca fiyatları temalara oranla yüksek gibi geldi bana. 3-5 daha ekleyip Themeforest 'den yabancı tema almak daha mantıklı.

voIkan voIkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek İnternet Girişimcisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad V** T**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 44 / 30
  • Ticaret 0, (%0)
türk tema yapımcılarının %80'ni edit yaparak tema üretiyor, özgün kodlamaya sahip değil, toplama kodlarla içerik üretiyorlar. seo, eklenti, sayfa hızı konularında çok zayıflar. teknik yeterliliğe sahip olmayan bir çok kişi tasarıma aldanıyor. aldıkları temalardan da istedikleri verimi alamadıkları gibi kısa sürede kullanmaktan vazgeçiyorlar.

bir çok kişinin az bildiği ve tasarımlarını çok beğendiğim http://www.renklitema.com var, incelemenizi tavsiye ederim.

sdemirtas sdemirtas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 3 / 33
  • Ticaret 18, (%100)
Minima tavsiye ederim. Kişisel blogumda kullanıyorum ve yapımcısı her türlü sorunumda yardımcı oldu. Hatta WpÖmerFaruk hocam tema dışındaki sorunlarıma dahi yardımcı oldu.

videowebtv.com

SENibrahim SENibrahim ibocum Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 4598
  • Beğeniler 1727 / 1541
  • Ticaret 15, (%100)
Merhaba,

Şimdi burada kesinlikle kimseyi kötülemek istemem fakat lütfen temalara daha çok önem verin. Şöyle bir durum var ki Türk temaları php 5.6 üstü çalışmıyor (genel gördüklerim) lütfen bu konu hakkında daha güncel olmanızı temenni ediyorum.

Artı olarak temalara child tema olarak ekleme yapın ve en önemlisi de bu trans-let bölümü ekleyin.

Görüntüleri psd olarak kayıt edin ve dosyanın içinde kurulum olarak bir pdf oluşturun. Dosyalarınızda şifreleme olmasın başka bir yöntem kullanın.

Tüm eklentiler ile uyumlu olsun, AMP ve Facebook Articles gibi bir çok yeniliklere hazır olsun. Kendisinden cache sistemi olsun. Reklam alanları bol olsun.

Anlatacağım çok durum var fakat şu yönden de onlara hak veriyorum mesela onlar tek başına yazıyorlar. Ama büyük temaları daha doğrusu benim istediğim özellikli temaları büyük bir tim yapıyor.

Ama sizin onlardan bir eksiğiniz yok. Benim bir projem var fakat bu şekilde olduğu için olmuyor artı olarak çok para gerekiyor :)

Tüm emekci hocalarıma selam olsun.

Teşekkürler,
İyi forumlar.
mert47

kişi bu mesajı beğendi.

Herkez hata yapabilir, pardon herkes. | ibocum.com

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Search console da hatalara sebep olan temalardan biri maalesef Safir temadır.

Kendilerini geliştirmedikleri sürece asla hiç bir Türk tema yapımcısına destek olmam.

En basiti php 5.6 sürümü kullanmak zorunda hala millet. Böyle bir mantık var mı?

Bizler bilinçli tüketici olmadıkça, daha çok sömürürler bizi. Açıkçası acıyorum bunlara verilen paralara. Ucuz diyorsunuz ama inanın daha pahalıya geliyor.

İyi forumlar herkese.
phatgit owuzan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al