wmaraci reklam

Woohoo Teması Almalı mıyım?

7 Mesajlar 848 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Ironhazee Ironhazee WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 10 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar bugün meşhur Newspaper temasını aldım. Bir arkadaşla ortak aldığım için arkadaşım newspaper beğendi. Newspaper güzel bir tema ama ben çok ısınmadım. Sebebi şu:

Newspaper ki ayarları vardır düzeliyordur belki, anasayfada çoğu konu altında açıklama yok. Temayı kurup denemedim. Ayarı vardı belki ama default temada ilgimi çeken ilk o oldu. Sadece konu başlıkları var. Sanırım layoutlardan düzenleniyordur. Onun dışında tema dar bir tema ve geniş olarak ayarlanmıyor ve kullanılmıyor. Ayrıca bölümler arası çizgilerle ayrılmış böyle bazen bakınca herşey iç içe girmiş gibi gözüküyor.

Ben tesadüfen woohoo temasını gördüm.
https://themeforest.net/item/woohoo-modish-news-magazine-and-blog-theme/13570398?s_rank=1

Bu tema bana profesyonel geldi. Sebebi tema dar ve geniş oluyor ve bölümler kutucuklarla ayrılmış ve çok düzenli görünüyordu. Hatta sosyal medya kısmına aşık oldum. İç içe girmiş değişik boyutta dörtgenler. Bu temada slider ve ilightbox eklentileri varmış. Tam olarak bilgim yok özellikle slider nedir deseniz bilmem. Temayı almayı düşünüyorum. Sizce bu temaya para vermeye değer mi. Hali hazırda newspaper aldım.

Fikirlerinizi yazarsanız sevinirim.

wmaraci
reklam

sguneci sguneci SG Kimlik Onayı
  • Üyelik 22.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 439
  • Beğeniler 179 / 154
  • Ticaret 2, (%100)
Newspaper teması bahsettiğin temanın tüm işlevlerine ve kat kat fazla özelliklere sahiptir. En detaylı ve kullanışlı temalardan biridir. Ayarlarını kurcalamanı tavsiye ederim.
Ironhazee

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 10 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

sguneci adlı üyeden alıntı

Newspaper teması bahsettiğin temanın tüm işlevlerine ve kat kat fazla özelliklere sahiptir. En detaylı ve kullanışlı temalardan biridir. Ayarlarını kurcalamanı tavsiye ederim.

cevabınız için teşekkür ederim. bugün kullanma rehberini okuyacağım.

nsrtyksl nsrtyksl iamnsrtyksl Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bağımsız Hizmet Sağlayıcı
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 140 / 139
  • Ticaret 8, (%100)
Demo olarak verdiğin demo adresinden daha güzelini newspaper ile yapabilirsin. Visual Composer kullanımını biliyorsan herşey on numara işleyeceştir. Bence Newspaper ile devam et.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 01.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 10 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

nsrtyksl adlı üyeden alıntı

Demo olarak verdiğin demo adresinden daha güzelini newspaper ile yapabilirsin. Visual Composer kullanımını biliyorsan herşey on numara işleyeceştir. Bence Newspaper ile devam et.

Şu an temayı yeni edindim ve özellikle eklentileri hakkında çok fazla bir bilgim yok. Slider ile ilgili 19 dakikalık bir video izlemiştim. Composer ile ilgili videolara bakacağım. Bu arada bugün ilk işim temanın full dökümanını okumak.
Tekrar teşekkür ederim.

Bu arada tema ve eklentilerini gerçekten iyi öğrenmek lazım sanırım.

NeroWin NeroWin www.teknovudu.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 86 / 64
  • Ticaret 0, (%0)
NewsPaper teması iyi bir tercih hocam. Yaklaşık 2 senedir bu temayı kullanıyorum. Çok memnunum. Aşağıda verdiğim linke bakarak NewsPaper temasının ayarları ve özellikleri hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

http://forum.tagdiv.com/newspaper-theme-documentation/

Ayrıca imzam da ki sitemi ziyaret ederek tasarımı konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. İyi çalışmalar...

• Üyelik 01.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 10 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

NeroWin adlı üyeden alıntı

NewsPaper teması iyi bir tercih hocam. Yaklaşık 2 senedir bu temayı kullanıyorum. Çok memnunum. Aşağıda verdiğim linke bakarak NewsPaper temasının ayarları ve özellikleri hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

http://forum.tagdiv.com/newspaper-theme-documentation/

Ayrıca imzam da ki sitemi ziyaret ederek tasarımı konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. İyi çalışmalar...

Teşekkürler hocam.

Bir sorum olacaktı. 10 site kurup bu temayı 10 sitede kullansam sorun çıkar mı?
Sanırım tema domaine lisanslanmıyor.

Sadece satılması paylaşımı yasak deniliyor sanırım ama isteyen istediği gibi davranabilir değil mi?

teşekkürler

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al