wmaraci reklam
lidertakipci

17$'a bilgisayar satan ticaret sitesi türkiyeye geliyor.

5 Mesajlar 797 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ASkurnaz ASkurnaz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 17 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Bi çoğumuzun bildiği Log Deprine (ismini buydu galiba tam hatırlamıyorum) firmasının %1 - %2 fiyatına sattığı bilgisayarlar tabletler telefonlar hep yabancıları cezbetmişti bugüne kadar. EBAY AliExpress gibi siteleri destekleyen arkasında bir nevi sponsor olarak duran bu firma artık Türkiye'de Wordpress üzerine bi eticaret sitesi açtıracak ve destekleyecekmiş.

Benim bu konuyu açmamın 1. nedeni bunun doğru olup olmadığını öğrenmek.
2. nedeni ise bu adamlar bu kadar ucuza mal satıyolar da ne kazanıyolar?

şimdi bakıyorum bir bilgisayar 2000 lira civarında cep yakan fiyatlara satılırken,,
bu adamlar bu paraya ne kazanıyolar hadi onu geçtim bu paraya ürettikleri malın malzeme maliyeti elektrik maliyetini işçilerin maliyetini nasıl karşılıyorlar??

- konuyla ilgili bilgisi olan cevap yazarmı lütfen en çok istediğim şey artık bu konuyla ilgili kafamdaki soru işaretlerini kaldırmakkkkkkkkkk..

Nerden buldun bu konuyu diye soracak olursanız bu konulardan az anlıyorum,, bu işlerin içerisinde olan bi arkadaşım var ismi samet.. onunla bi ara tesadüfen karşılaştığımda konu nerden açıldı bilmiyorum bu konuyu konuştukk.. internette pek bişey bulamadım ama inşallah burada bişeyler bulurtum sizin sayenizde..

wmaraci
reklam

nsrtyksl nsrtyksl iamnsrtyksl Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bağımsız Hizmet Sağlayıcı
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 140 / 139
  • Ticaret 8, (%100)
Takip.

mizanger mizanger Robotik Programcısı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 5 / 21
  • Ticaret 3, (%100)
Normal bir bilgisayar mı yoksa raspberry pi tarzı bişeymi satılan ürünler

http://www.projehocam.com

berkakalinn berkakalinn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1723
  • Beğeniler 159 / 334
  • Ticaret 39, (%97)
17 $ vergilerle olur bizde 400 $

wmaraci
wmaraci

ASkurnaz ASkurnaz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 17 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
doğrusunu söylemek gerekirse ben siteyi tam olarak bilmiyorum. yurt dışından sağdan soldan elektronik malzeme getirip ayak üstü satmayan arkadaşım var (konuda ismini geçirdim) bu yaz liseden mezun olmadan önce diye hatırlıyorum bi bilgisayar almış MSI galiba,, ama nasıl diyim içi kingston marka parçalarla donatılmış 2 gb ram 1gb ekran kart 500 gb harddisk li 15.6 inc ekranlı bi bilgisayar... fiyatını sordum 17$ dedi inanamadım.. bugün bi avm de karşılaştım beraber çalıştığı yere gittim çay falan söyledi o ara bilgisayarda bi sayfa açtı beraber okuduk bak gel ne göstercem sana deyince,,,,,,,,, o vesileyle öğrenmiş oldum

Ek Olarak: Abi bu adamlar ne kadara mal ediyor ne kadar kazanıyor anlamadım kiii,,,

çoooooooooooookkkk saçma yemin ediyorum..

Ama takipteyim,, site açılınca ilk müşterisi benim inşallah... hayatımda hiç 0 telefona sahip olmadım bu vesileyle inşallah hayallerim gerçek olcak :)

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al