wmaraci reklam

Elementor mü :)

17 Mesajlar 2.789 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

guvercin guvercin canlı tv izle Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek video kurgu, web site düzenlem
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 4 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

cthax adlı üyeden alıntı

guvercin hocam varsa bende sitem teknolojice için alabilir miyim

skype adresini yazarmısın

wmaraci
reklam

guvercin guvercin canlı tv izle Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek video kurgu, web site düzenlem
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 4 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

tolhur adlı üyeden alıntı

Elementor ü hız konusunda pek verimli bulmuyorum. Elementor'e kıyasla wpbakery page builder daha verimli. Aslında hız konusunda divi der geçerim ama yapmak istediğin her şeye ek eklentiler ve her eklentiye ek ücret ödemek zorunda olmak berbat bir durum. Bir gün zengin olursam divi kullanırım.

Yerini doldurabileceğiniz bir tema yoksa vazgeçmeyin bence.

ben ilk divi ile başladım hiç kimseye önermiyorum hem hız konusunda hemde karmaşa konusunda hiç iyi değil

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
guvercin ben pahalılık dışında bir kötü tarafını görmedik. Karmaşık değil temel kod bilgisi olan biri çözebilir kolayca. Divi de ki en büyük sıkıntı anasayfa dışında ki her şeye şu eklentimizi satın alın demesi. Kodlarla bir yere kadar editleyerek yapılabiliyor ama yeterli olmuyor tabi ki.

Herkese hitap etsin dersen tabi ki tartışmasız elementor en kolay en sade olan eklenti.

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
guvercin özel mesaj attım hocam

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

wpdenizi wpdenizi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 356
  • Beğeniler 36 / 152
  • Ticaret 1, (%100)
Elementor dan daha iyisini mi buldunuz da vaz geçmek istiyorsunuz?. Bir yıldır Elementor Pro kullanıyorum bence harika bir eklenti. Thirive Articlet ve Elementor dan daha iyisi yok bence. Her ikisini de kullanıyorum ve vazgeçilecek eklentiler değiller.

Ben bu ve bunlar gibi çok eklentiyi, temayı lisans gereksinimlerini kaldırıp sitemde sürekli paylaşıyordum, ama milletin boş konuşmalarından bunalıp kaldırdım. En çok indirilen eklenti de elementor olmuştu.
Sailort

kişi bu mesajı beğendi.

Sailort Sailort WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 211
  • Beğeniler 117 / 25
  • Ticaret 1, (%100)

wpdenizi adlı üyeden alıntı

Elementor dan daha iyisini mi buldunuz da vaz geçmek istiyorsunuz?. Bir yıldır Elementor Pro kullanıyorum bence harika bir eklenti. Thirive Articlet ve Elementor dan daha iyisi yok bence. Her ikisini de kullanıyorum ve vazgeçilecek eklentiler değiller.

Ben bu ve bunlar gibi çok eklentiyi, temayı lisans gereksinimlerini kaldırıp sitemde sürekli paylaşıyordum, ama milletin boş konuşmalarından bunalıp kaldırdım. En çok indirilen eklenti de elementor olmuştu.

Yok üstadım kötülemek demeyelim tüm tasarımı bu şekilde çalışıp komple bağlı kalmaktan dolayı yazdım.

Her yazı çalışmam da sayfa tasarımına dikkat etmem gerekiyor mobilde oluşan kaymaları da kaçırmamam gerekiyor. Yani klasik düzenleyici de ki gibi düz bir giriş yapamıyorum.

wpdenizi wpdenizi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 356
  • Beğeniler 36 / 152
  • Ticaret 1, (%100)
Elementor ile oluşturulan içeriklerin mobilde görünümlerinde her hangi bir sıkıntı yaşamadım ben. AMP falan kullanıyorsanız bilemem. Ben kullanmadığım için bir şey diyemem. Ancak bu durum her eklenti için geçerlidir. Eklentinin kaldırılmasıyla o eklentiye dair her şey kaybolur. Haliyle eklentinin kendi kodlarını kullanıyor. CSS ler, tablolar vs vs. Eklenti kalkınca o kodlar da kalkmış oluyor. Bu gayet normal yani.
Sailort

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al