wmaraci reklam

En Çok Hangi Wordpress Tasarımını Tercih Edersiniz?

16 Mesajlar 2.261 Okunma
wmaraci reklam

wptr wptr Wordpress Uzmanı Kullanıcı
    • Üyelik 18.04.2014
    • Yaş/Cinsiyet 35 / E
    • Meslek Wordpress Uzmanı
    • Konum Adana
    • Ad Soyad O** Ö**
    • Mesajlar 91
    • Beğeniler 30 / 13
    • Ticaret 2, (%100)
    Arkadaşlar.

Tüm bilgilerimi aktarabileceğim, tasarımı ve özellikleri konusunda sınır tanımayacağım bir wordpress teması yapmak istiyorum. Bu bağlamda sizler en çok hangi temayı seçersiniz ?

En çok oyu alan tema ile ilgili kodlamalara başlayacağım...

Yapacağım sistemin genel özellikleri;

[*]Gelişmiş üyelik sistemi
      [*]Üye ol, üye girişi, üye profili, arkadaşlık sistemi, özel mesajlaşma sistemi
      [*]Film, video ve dizi sistemleri için daha sonra izlerim, favori film/dizi/video özellikleri
      [*]Ürün girilmesini gerektirecek tüm tasarımlar için kolay ve gelişmiş ürün ekleme sistemi
      [*]E-ticaret için alışveriş sepeti, ürün takibi, barkod sorgulama, paypal ve kredi kartı entegresi
      [*]E-ticaret için gelişmiş yönetim paneli: üye takibi, sipariş takibi, ürünlerin istatislikleri, bütçe takibi
      [*]E-ticaret için sipariş onaylandığında e-fatura baskısı word dosyası olarak pcye kayıt etme, müşterilerin geçmiş siparişlerini ve e-faturalarını takip etme

Yukarıdaki özellikler yapılacak tasarım ile alakalı yapabileceğim ve uygulayacağım ek modüllerdir... Sizden tek ricam istediğiniz temayı anket de oylamanız...

Şimdiden saygılar...

Not: Tüm değerli üyelerimiz istediği temada olmun dediği özelliği yazmalarını rica ediyorum. Buradaki tüm tavsiyelere kulak verip güzel bir projeye başlamak istiyorum...

wmaraci
    reklam

brown brown WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 28.10.2013
    • Yaş/Cinsiyet 25 / E
    • Meslek öğrenci
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad H** E**
    • Mesajlar 1748
    • Beğeniler 385 / 385
    • Ticaret 27, (%96)
    Oyun,Portal ve Dizi/Film'e oy verdim. En çok bu üçü gider diye düşünüyorum. Alanına göre premium özelliği falanda olabilir.

• Üyelik 18.04.2014
    • Yaş/Cinsiyet 35 / E
    • Konum Adana
    • Ad Soyad O** Ö**
    • Mesajlar 91
    • Beğeniler 30 / 13
    • Ticaret 2, (%100)

brown adlı üyeden alıntı

Oyun,Portal ve Dizi/Film'e oy verdim. En çok bu üçü gider diye düşünüyorum. Alanına göre premium özelliği falanda olabilir.

Premium derken nasıl bir özelliktir bu _?

Valkyrie Valkyrie Interface Designer / IT Kullanıcı
    • Üyelik 03.07.2011
    • Yaş/Cinsiyet 35 / E
    • Meslek Interface Designer / IT
    • Konum İzmir
    • Ad Soyad S** E**
    • Mesajlar 1365
    • Beğeniler 20 / 195
    • Ticaret 2, (%100)
    Böyle birşey yapacaksanız tarafsız gözden bakıp ihtiyaç duyulanı değil piyasada olmayanı yapmanız daha iyi olacaktır. Bence..

the World shall know Pain
    Interface Designer / IT
    wmaraci
    wmaraci

brown brown WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 28.10.2013
    • Yaş/Cinsiyet 25 / E
    • Meslek öğrenci
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad H** E**
    • Mesajlar 1748
    • Beğeniler 385 / 385
    • Ticaret 27, (%96)

wptr adlı üyeden alıntı

Premium derken nasıl bir özelliktir bu _?

Eksik yazmışım, premium üyelik diyecektim. Mesela film ya da dizi siteleri için ekstra özellikler getirir, portal oyun portalı vs. olursa ekstra key dağıtımı falan yapılır premium üyelere.

• Üyelik 18.04.2014
    • Yaş/Cinsiyet 35 / E
    • Konum Adana
    • Ad Soyad O** Ö**
    • Mesajlar 91
    • Beğeniler 30 / 13
    • Ticaret 2, (%100)

Valkyrie adlı üyeden alıntı

Böyle birşey yapacaksanız tarafsız gözden bakıp ihtiyaç duyulanı değil piyasada olmayanı yapmanız daha iyi olacaktır. Bence..

brown adlı üyeden alıntı

Eksik yazmışım, premium üyelik diyecektim. Mesela film ya da dizi siteleri için ekstra özellikler getirir, portal oyun portalı vs. olursa ekstra key dağıtımı falan yapılır premium üyelere.

Şu an piyasada üye odaklı yani site içi sosyalleşme odaklı projeler yok. Hem görsel açıdan hem de üyeyi sitede tutmak açısından güzel fikirlerim ve projelerim mevcut. Piyasada olmayan tüm özellikleri tek bir sistem için düşünmekteyim...

Valkyrie Valkyrie Interface Designer / IT Kullanıcı
    • Üyelik 03.07.2011
    • Yaş/Cinsiyet 35 / E
    • Meslek Interface Designer / IT
    • Konum İzmir
    • Ad Soyad S** E**
    • Mesajlar 1365
    • Beğeniler 20 / 195
    • Ticaret 2, (%100)
    Benim fikrimi soracak olursanız eğer;
    Kimsenin ihtiyaç duyulmaz diye üretmediği şeyleri daha cazip hâle getirebilirsin.
    Diğer yandan blog tasarımı herkes yapar. Peki ya farklısı ? Bak mesela webrazzi kendini iyice aştı bu seferki tema ile :)

the World shall know Pain
    Interface Designer / IT

MertBalci MertBalci WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 07.10.2012
    • Yaş/Cinsiyet 30 / E
    • Meslek .
    • Konum Diğer
    • Ad Soyad M** B**
    • Mesajlar 2345
    • Beğeniler 758 / 757
    • Ticaret 434, (%100)
    Video ve Dizi/Film için oy verdim. Oyun,portal,haber gibi alanlarda çok güzel tasarımlar zaten mevcut bence.

• Üyelik 18.04.2014
    • Yaş/Cinsiyet 35 / E
    • Konum Adana
    • Ad Soyad O** Ö**
    • Mesajlar 91
    • Beğeniler 30 / 13
    • Ticaret 2, (%100)

Valkyrie adlı üyeden alıntı

Benim fikrimi soracak olursanız eğer;
    Kimsenin ihtiyaç duyulmaz diye üretmediği şeyleri daha cazip hâle getirebilirsin.
    Diğer yandan blog tasarımı herkes yapar. Peki ya farklısı ? Bak mesela webrazzi kendini iyice aştı bu seferki tema ile :)

MertBalci adlı üyeden alıntı

Video ve Dizi/Film için oy verdim. Oyun,portal,haber gibi alanlarda çok güzel tasarımlar zaten mevcut bence.

Peki nasıl özellikler olmasını istersiniz ? Ne tür özellik olmalı ki dikatinizi çeksin. Burada tavsiyeleri alıp çok güzel projenin tartını vermek istiyorum.

MertBalci MertBalci WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 07.10.2012
    • Yaş/Cinsiyet 30 / E
    • Meslek .
    • Konum Diğer
    • Ad Soyad M** B**
    • Mesajlar 2345
    • Beğeniler 758 / 757
    • Ticaret 434, (%100)

wptr adlı üyeden alıntı

Peki nasıl özellikler olmasını istersiniz ? Ne tür özellik olmalı ki dikatinizi çeksin. Burada tavsiyeleri alıp çok güzel projenin tartını vermek istiyorum.

Eğer dizi/film yapcaksanız bence filmi aklınızdan çıkarıp sadece dizi teması yapmanız daha iyi olur. Çünkü çok sağlam film temaları var ancak dizi teması pek yok. Dizi teması yaparsanız sezon sezon ayırma, Filmler hakkında tartışma konuları açılabilecek mini bir forum tarzı birşey her filme ayrı. Üyelik, Profil sayfası, favorilerim, izledikleri, liste, favoriler, Film sıralanışında imdb sıralaması, puana göre sıralama vs. gibi özellikler getirilebilir dizi teması için. Bu sadece dizi teması için öneriydi. Bence hangi alana yöneleceğinizi seçtikten sonra öneri isterseniz daha iyi yanıtlar ve öneriler alabilirsiniz.

wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al