wmaraci reklam

Google Reklam Firmalarını Bitiriyor

8 Mesajlar 945 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

axpendos axpendos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad O** Ş**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 15 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
Kendi reklam sitem yok. Öncelikle onu belirteyim. Adsense bütün okların kendisine daha fazla yönelmesi için artık reklam şirketlerini iyice bitirdi. Expreince ads olayı ile sitelerin popup vb. reklam gösterimini cezalandırmaya başladı.

Pardonda kardeşim. Bir sorunu çözmeniz 3 haftayı alıyor. Kayıtları onaylamanız 1 ay, 6 ay site süresi doldurma. Kusura bakma da bir yıl hostingi boşuna zaten sen yiyorsun. Bu birincisiydi.

Şimdi sevgili Google, kullanıcı deneyimin yüksek olduğu için reklam veren herkesi ilk sıralara taşımaya başladın. Doğal olarak kendi ürettiğin seo mantalitesini tamamen yok ettin. 5. sırada yer alan gayet iyi SEO'su yapılmış bir web sitesi her türlü şartı sağlarken o anahtar kelimede para ödeyen xxxx . com sitesi 1. sırada. İşin kötü yanı adamlar sitedeki tek içerikleri ürünün kendisi. Yani sadece satış platformu.

Komik olaylar bitmiyor tabi ki.

Şimdi Google rahatsız edici bu reklamlar diyip o, bu, şu bütün reklamları kötüledi değil mi? İşini iyi yapan sevgili Adsense senin reklamların kalite kokuyor teşekkürler. En büyük problem şurda ki insanların zaten bir tane dahi reklam görmeyi istemiyorlar. Ancak abartılmadığı sürece de insanlar tıkladıklarında çok abartı sövmüyorlar.

Burada savunduğum şey şu: Ortada bir emek var. Kişi buna ulaşıyor ancak karşılığında altı üstü bir reklam görüp geri tuşuna bastı diye tatava yapıyormuş güya. Yapsın kusura bakma da adamın okuduğu o içeriğin editlenmesi hazırlanması minimum 2-3 saat sürüyor. Kişinin okuması 3 dakika max.

GOOGLE ARTIK DİĞER FİRMALARA DA PAY VER!

Madem bu işi tekel olarak yapacaksın. Direk hedefini belirle. De ki adamlara kardeşim bütün reklam sitelerini kullanan yayıncılar zarar göreceksiniz. De bunu adam akıllı tehdit et bari.

Bazı sistemleriniz süper gelişirken reklam alanında Google son zamanlarda piyasaya verdiği zararla kendisini yükselttiğini düşünüyor. İşte yanlış olan bu Adsense kabul etmiş olsa adam zaten neden A firmasını kullansın deli mi şey etti adamı...

Tek Temennim: " Google firmasının zihniyetini değiştirmesi ve eCpm açısından sürünen Türkiye'deki diğer reklam firmalarının bir nebze önünü açmasıdır. En yüksek veren firmalardan birinin günümüzdeki eCpm oranı: 50 kuruş ve 1 tl arası genelde 50 kuruş. Şöyle ki adam eğer ki 100.000 gösterim alıyorsa; 50 lira anca alacak.

Pardonda 100.000 tekil hiti olan bir site zaten bu siteleri kullanmaz gider. Alan satar bakar keyfine.

SAL BİZİ LA GOOGLE! eCpm Artsın!

Konuya biraz destek olun. Belki acırlar lan bize. :D:D

wmaraci
reklam

netman netman netman Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Danışman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** İ**
  • Mesajlar 724
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 9, (%89)
Konuyu sanki yanlış yere açmışsın:)

// Acta est fabula

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
tavşan dağa küsmüş dağın haberi yok misali olmuş
vahdettin

kişi bu mesajı beğendi.

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/

wpdenizi wpdenizi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 356
  • Beğeniler 36 / 152
  • Ticaret 1, (%100)
AdSense ile para kazanacağım ümidiyle site açan zaten açmasın bana kalırsa. Ayrıca ben sitelere AdSense veya ona benzer reklamların eklenmesinden de çok rahatsızım. İnsan bu kadar ucuz işçilik yapar mı?.
Her düşünceye saygım var, bu sadece beni bağlayan bir düşünce.
akaynar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

lastpavel lastpavel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad P** A**
  • Mesajlar 1146
  • Beğeniler 339 / 339
  • Ticaret 2, (%100)
google kullanıcı memnuniyetine bakıyor ve kullanıcıların belki 10/9'u pop-up reklam sevmiyor. gelen bildiriler doğrultusunda arama motorunda site için olumsuz yapıyor. sonuç olarak google dediği, benim masamda oynayacaksan, benim kurallarım geçerlidir.

spinoza84 spinoza84 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek web designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 1 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
Adsense reklamlarından para kazanan var mı ya hala, ben hepsi öldü sanıyordum.

smartweb smartweb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Kamu Personeli
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
İşini bilenle kazanıyor. Herkes kazanıyorsa bende açar kazanırım mantığıyla başlayıp (her işte olduğu gibi) sonra bıkıp bırakanlar kazanamıyor.

VoltajKA VoltajKA WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Grafik Tasarım,Blog Yazarlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** G**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 109 / 185
  • Ticaret 0, (%0)
Bana göre google bu konuda haklı.
Öyle reklamlar var ki resmen virüs gibi. Ya telefonu titretiyor ya ekstra sayfa açıyor..vs.
Geçen gün bir forum sitesindeki pop up reklamı şikayet ettim google a. İçeriği ve ekranı kaplıyor, kapanmıyor da illa tıklamamızı istiyor.
Sizleri bilmem ama ben reklamın temizini isteyenlerdenim. Google reklamları gayet temiz ve kullanışlı...
Diğer firmaların bu tür reklamları örnek alması dileğiyle..
lastpavel

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al